İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 GB Reseller - 30 GB BandWith - Aylık 30 YTL! [Sınırlı sayıda!]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Web sitemizin sunucu masraflarını karşılamak için sınırlı sayıda RESELLER paketi satmayı düşünüyoruz...

P4 3.2ghz işlemci
1024 MB Ram
5 Mbit port üzerinde (kısa süre sonra 10mbit olacak)

5GB Alan
30 GB Bandwith
Plesk Kontrol Paneli
Sınırsız subdomain/mail

Gerçek Türkiye Lokasyon!

Eğerki LİSANSLI vBulletin forumunuz var ise, her konuda teknik destek verebiliriz... Kurulum, taşıma, stabil çalışma garantisi.

Biz bir hosting firması DEĞİLİZ! Bunu önemle belirtmeliyim. 2 seneyi aşkın bir süredir yayında ve stabil forumumuza katkı sağlamak için SADECE SINIRLI SAYIDA bu paketlerden verilecektir.

Şu an serverde 1 tane site barınmaktadır ve bize ait 2 site daha gelecektir... Load, ram, hat sorunumuz bulunmamaktadır.

Eğerki bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız lütfen PM yollayın...

Site hızını test etmek için;
http://www.bilisimturkiye.com/forum/

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Web sitemizin sunucu masraflarını karşılamak için sınırlı sayıda RESELLER paketi satmayı düşünüyoruz...

P4 3.2ghz işlemci
1024 MB Ram
5 Mbit port üzerinde (kısa süre sonra 10mbit olacak)

5GB Alan
30 GB Bandwith
Plesk Kontrol Paneli
Sınırsız subdomain/mail

Gerçek Türkiye Lokasyon!

Eğerki LİSANSLI vBulletin forumunuz var ise, her konuda teknik destek verebiliriz... Kurulum, taşıma, stabil çalışma garantisi.

Biz bir hosting firması DEĞİLİZ! Bunu önemle belirtmeliyim. 2 seneyi aşkın bir süredir yayında ve stabil forumumuza katkı sağlamak için SADECE SINIRLI SAYIDA bu paketlerden verilecektir.

Şu an serverde 1 tane site barınmaktadır ve bize ait 2 site daha gelecektir... Load, ram, hat sorunumuz bulunmamaktadır.

Eğerki bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız lütfen PM yollayın...

Site hızını test etmek için;
http://www.bilisimturkiye.com/forum/

diyelimki 1-2 müşteriniz oldu ileriki aylarda sunucu parasıda karşılanmadı hadi kardeşim başka yere git sunucu parası karşılanamıyor modlar ve yönetimdekilerde para vermiyormu diyeceksin ?

Herkesin çalışma anlayışı ve mantığı farklıdır :) isteyen arkadaşlar çalışsınlar

size hayırlı kazançlar hayırlı satışlar dilerim.

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diyelimki 1-2 müşteriniz oldu ileriki aylarda sunucu parasıda karşılanmadı hadi kardeşim başka yere git sunucu parası karşılanamıyor modlar ve yönetimdekilerde para vermiyormu diyeceksin ?

Herkesin çalışma anlayışı ve mantığı farklıdır :) isteyen arkadaşlar çalışsınlar

size hayırlı kazançlar hayırlı satışlar dilerim.

Sunucu anlaşması 1 senelik YAPILMIŞTIR!

Şu an kullandığımız sunucu ise sadece BİLİŞİM TÜRKİYE için hazırlanan sunucudur. Başına gelebilecek en ufak bir aksaklıkta 2 ADET YEDEK Sunucu AYNI DATACENTERDA barınmaktadır...

İşi bilip bilmeden konuşmak bu olsa gerek :p (Bilye oynamayı, parklarda gezmeyi tavsiye ederim...)

Bu tip mesajlarla huzursuzluk yapmanın manası yok diye düşünüyorum, alıcı olan kullanıcılara zaten ilgili evraklar ve bilgiler bizzat özelden verilecektir...

Tekrar belirtiyorum, bu kampanyanın geçerli olduğu sunucu SHARED satış yapılan bir sunucu değildir ve şartlar bizzat görüşüldükten sonra reseller hizmeti verilecektir.

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu anlaşması 1 senelik YAPILMIŞTIR!

Şu an kullandığımız sunucu ise sadece BİLİŞİM TÜRKİYE için hazırlanan sunucudur. Başına gelebilecek en ufak bir aksaklıkta 2 ADET YEDEK Sunucu AYNI DATACENTERDA barınmaktadır...

İşi bilip bilmeden konuşmak bu olsa gerek (Bilye oynamayı, parklarda gezmeyi tavsiye ederim...)

Bu tip mesajlarla huzursuzluk yapmanın manası yok diye düşünüyorum, alıcı olan kullanıcılara zaten ilgili evraklar ve bilgiler bizzat özelden verilecektir...

Tekrar belirtiyorum, bu kampanyanın geçerli olduğu sunucu SHARED satış yapılan bir sunucu değildir ve şartlar bizzat görüşüldükten sonra reseller hizmeti verilecektir.

hahaha çok duygulandım 1 yıllıkmış + sharedmiş + 2 yedek sunucu datacenterde hali hazırda bekletiliyormuş vay beeeee :)

ne evrağını kime veriyorsa artık (ne günlere kaldık yarabbim) daha piyasada sınırlı sayıda hostcu bile kimseye bi evrak veremezken adam evrak dağıtıyor...Bolmu buldun evrakları ?

birde yüzsüzlük yapıp kendini övüyor işi bilen vatandaş :D

büyük harflerle yazmamanı tavsiye ediyorum üniversite öğrencisi seni iyinet okulundan gerçek okuluna yollarlar sonra :p

Her önüne gelen reseller satarsa olacağı budur...hahaha hala gülüyorum

herneyse sana hayırlı satışlar bu konuya daha fazla yazıp kaliteyi düşürmeye gerek yok sana okul hayatında başarılar.(iyinet okulu yada gerçek okulun ne anlarsan)

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.kayzer.net/26.07.2006 18-02-28_0000.jpg

Çalıştığımız firma KAYZER.NET Yukarıdaki resme iyice bakıp halini görmek isterdim...

Ne demiş atalar? Öylede güzel demişlerki; "Biliyorsan konuş ALİM sansınlar, bilmiyorsan sus ADAM sansınlar..."

Ha birde kimsenin kendini övdüğü yok, neden bukadar alındıysan :p

Kimin kalitesi düşük, yada kimin eğitim seviyesi ne istersen bu tip konulara pek girmeyelim. Mesajları okuyan bir insan bile anlar, üniversite tahsili görmüş yada herhangi bir okul bile bitirememiş(!) kişileri ;)

Ha bu mesajımdan sonra kendin yaz kendin oku! Eh, kalite meselesi derler ya işte, anlayan anlar...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.kayzer.net/26.07.2006 18-02-28_0000.jpg

Çalıştığımız firma KAYZER.NET Yukarıdaki resme iyice bakıp halini görmek isterdim...

Ne demiş atalar? Öylede güzel demişlerki; "Biliyorsan konuş ALİM sansınlar, bilmiyorsan sus ADAM sansınlar..."

Ha birde kimsenin kendini övdüğü yok, neden bukadar alındıysan

Kimin kalitesi düşük, yada kimin eğitim seviyesi ne istersen bu tip konulara pek girmeyelim. Mesajları okuyan bir insan bile anlar, üniversite tahsili görmüş yada herhangi bir okul bile bitirememiş(!) kişileri ;)

Ha bu mesajımdan sonra kendin yaz kendin oku! Eh, kalite meselesi derler ya işte, anlayan anlar...

yazmayacaktım ama dinsizin hakkından imansız gelir diye bir tabir vardır aklıma takıldı bu yüzden bu konudaki bazı gerçekleri gün ışığına çıkarmak lazım.

öncelikle belgeye bak hizaya gel :)

koçum o belge kayzerhostingin belgesi ! senin değil ! rezil oluyorsun tüm foruma bak dikkat et..

kayzer hosting buradan sanada sesleniyorum bu adama güvenerek paranızı almadan sakın ola bu adamla ticaret yapmayın ! ilgili şahıs 1 yıla yakın süredir bana olan 151 YTL borcunu hala ödeyecek !
bu adama güvenerek zamanında iş yaptım ve elimden .com uzantılı işyeri domainim gitti ! 151 YTL nin içinden 10 YTL veripte domain süresini uzatamadı ! domaini bana transfer et dediğim zaman ise sadece senin değil tüm domainleri sana devretmem gerekir bu yüzden böyle birşey söz konusu değil cevabını almıştım ! O zaman kendi tabiri ile ben kaz'dım ve oda beni param ile yoluyordu.

Ben olayın asla para yönüne bakmadım 151 YTL şurda dursun serveri kapanmasın ayakta dursun diye defalarda para göndermiştirim sözüm ona ortaklık yapıyorduk ben saatlerce forumunda yazı yazıyor dosya upload ediyor o ise sadece teknik işlere bakıyor(muş)
Şimdide kendine başka ortaklar bulmuş onları sağıyor inek niyetine.

Hiçbir zaman bu adama 1 kez hesap sormadım ve gün geldi yollarımız ayrıldı ve sen adını ağzıma almaya bile tiskindiğim şahıs !

insanların günlerce saatlerce emek vererek para harcayarak bilgisini deneyimini yorgunluğunu herşeyini sitesine yansıtan kişilerle çalışıp sonrada hadi size güle güle deme zihniyetindeki BOŞ İNSAN !!

senin gibi konuşmayı iyi bilen yazı yazarken adama bak yahu dedirten edebiyat tavırların bana sökmez KOÇUM ! varsa şimdi yiğitliğin tüm iyinet kullanıcıları önünde dökersin hünerlerini benim EMEĞİMİ ve PARAMI geri verirsin !

varmı bu yürek sende ! varmı bu cesaret sende ! ????

Allahıma seninle yollarımızı ayırdığı güne şükürler ediyorum benim sana boş yere harcamış olduğum 1.5 yılıma yazık.

benim herkesin önünde konu ile ilgili şahsa vereceğim belge budur !

kalitezh4.png

Son sözümü bold olarak yazdım okuda biraz olsun geçmişini hatırla..

Kalıbına tüküreyim senin !

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tip terbiyesizliklerin yüzünden KOVULDUN 18 yaşına bile girmeden 35 yaşındaki adama adamlık öğretmeye kalktın,utanmadan birde yazıyorsun...

O parayla ilgili dediğinide yaz önce yüreğin varsa sen yaz sonra burada böyle hesap sor...

Eksiksiz anlatma birşeyi, çaldığın mail listelerini, millete yazdığın mailleri, insanlara yaptığın TERBİYESİZLİKLERİ'de yaz herkes bilecekse bilsin...

Yazdıklarının hiçbirine hiçbirşekilde cevap vermiyorum!

Nedenmi? 30 kişilik yönetimde DEF EDİLEN SENDİN! Ha tebrikler, çünkü kendini heryerde olduğu gibi buradada gösterdin!

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaşın önemi varmı ? akıl akıldan üstün benim aklımda o konuda o adamdan üstün basmıştır ;)

mail listesini çalmışım ??? eminmisin ? !! insanları suçlarken kanıt göster ! ben mail listesi falan çalmadım forumunun eski db leri buldum ve bana yapılan haksızlığı senin ne tür insan olduğunu bütün üyelerine yolladım sonrada forumun bol bol hit kaybetti :)

30 kişilik yönetim biraz abartı olmuş 10 kişinin 9 uda haklısın demiştir bana ve zaten yüzde 70 i yönetimi benden sonra çeşitli bahaneler ile bırakmışlardır (sebeb benim yada başkası önemli değil,neden bıraktıklarını düşündünmü hiç?)

işte sana ayrıntılı şekilde olan hesabın iyi oku şurda hata var dersen düzelteyim.

135YTL HDD gönderildi demişim
6 YTL kargo demişim
141 YTL toplamı tutmuş
30 YTL göndermişsin
81 YTL kalmış
100 YTL ye 6+1 ses sistemi göndermişim
181 YTL borcun olmuş
10 YTL eski şehirde para lazım demişsin göndermişim
191 YTL olmuş
40YTL göndermişsin
151 YTL borcun kalmış.

hesap doğrumu ? eski ajandadan bulup çıkardım !

bunun yanısıra benim .com uzantılı domainin hesabınıda ver bakalım neden 10 YTL para verip uzattıramadın ?
hadi diyelim paran yoktu neden bana devredemedin ?

Kaçıp kurtulamazsın aslanım burası ER MEYDANI

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burası er meydanımı :)

Çocuk, önce biraz büyü sonra gel...
Ha o parayla ilgili konuştuğun lafı yada yaptığın hesabı yazki sonra millet bizi hırlı hırsız sanmasın! Mesajında göremedim... 151 YTL edecek bir adam değilsin sen, madem okadar ersin söylediğin lafı yaz bak ısrarla vurguluyorum!

Yaşın önemi nerede yoktur biliyormusun? Akıl yaşı olan olgun kişilerde yoktur. Sende olgun hale gelecek bir akıl olmadığı için bunları pek takma ;)

Bizim hitimizde değişme yok, herşey aynı düzeninde devam ediyor...
Burası er meydanı değil iyinet forum! Burada forum sahibi dışında kimse kimseye hesap soramaz ve kimse kimseyede hesap vermek zorunda değildir.

Okadar sakin ince yazıyorum ama ferman döktürüyorsun... Rahatladınmı?

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burası er meydanımı :)

Çocuk, önce biraz büyü sonra gel...
Ha o parayla ilgili konuştuğun lafı yada yaptığın hesabı yazki sonra millet bizi hırlı hırsız sanmasın! Mesajında göremedim... 151 YTL edecek bir adam değilsin sen, madem okadar ersin söylediğin lafı yaz bak ısrarla vurguluyorum!

Yaşın önemi nerede yoktur biliyormusun? Akıl yaşı olan olgun kişilerde yoktur. Sende olgun hale gelecek bir akıl olmadığı için bunları pek takma ;)

Bizim hitimizde değişme yok, herşey aynı düzeninde devam ediyor...
Burası er meydanı değil iyinet forum! Burada forum sahibi dışında kimse kimseye hesap soramaz ve kimse kimseyede hesap vermek zorunda değildir.

Okadar sakin ince yazıyorum ama ferman döktürüyorsun... Rahatladınmı?

ne oldu benim emek ? ne oldu benim para ? ne oldu benim domain ? geç bunları koçum geeçç hani nerde ilk mesajdaki hırsın doğruları görünce kenaramı çekildinde lafı değişiyorsun ?

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne oldu benim emek ? ne oldu benim para ? ne oldu benim domain ? geç bunları koçum geeçç hani nerde ilk mesajdaki hırsın doğruları görünce kenaramı çekildinde lafı değişiyorsun ?

O Lafı söylemeye yüzün yoksa, BENİM SANA BORCUM YOK!

Kayzer net yetkiliside ilgili açıklamayı buraya yapacak!
Çaldığın databasenin içerisinde kaç tane 151 YTL var biliyormusun?

Kimin kenara çekildiğide belli... Senin gibisine vakit bile ayırmaya değmez ama bu ağızla zeytinyağı gibi suyun yüzüne çıkarsın, kimsede haklıyı haksızı anlamaz diye yazıyorum.

Neyse işine bak, şansın bol olsun! Bizi bilen biliyor ;)

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O Lafı söylemeye yüzün yoksa, BENİM SANA BORCUM YOK!

Kayzer net yetkiliside ilgili açıklamayı buraya yapacak!
Çaldığın databasenin içerisinde kaç tane 151 YTL var biliyormusun?

Kimin kenara çekildiğide belli... Senin gibisine vakit bile ayırmaya değmez ama bu ağızla zeytinyağı gibi suyun yüzüne çıkarsın, kimsede haklıyı haksızı anlamaz diye yazıyorum.

Neyse işine bak, şansın bol olsun! Bizi bilen biliyor ;)

ne lafı ? bak hala konuyu değişmeye devam ediyorsun !!

burda söylemek için bahane arıyorsun sanırım :)

not : database çalmam ben öyle bir huyum yokturdur sen kendin database yedeğini sürekli al demiyormuydun ?

sen bu kadar haysiyetsiz bir adamsınki önce açıklama yap diyorsun açıklama listesini görüncede benim sana borcum yok diyebiliyorsun !

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili iyinet üye ve yönetimi !

önceki mesajlara iyi bakın !

önce verdiği kendisine aitmiş gibi öne sürdüğü belge fıs çıktı !
sonra bana olan borcu fıs çıktı !
okul okumamışım seviye nedir bilmezmişim dedi ondada yanıldı ben bilgisayar mühendisliği okuyorum şu an
burası er meydanı dedik gene hazımsızlık yaptı döndü burası er meydanı değil dedi

buyrun kararı siz verin...

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne lafı ? bak hala konuyu değişmeye devam ediyorsun !!

burda söylemek için bahane arıyorsun sanırım :)

not : database çalmam ben öyle bir huyum yokturdur sen kendin database yedeğini sürekli al demiyormuydun ?

sen bu kadar haysiyetsiz bir adamsınki önce açıklama yap diyorsun açıklama listesini görüncede benim sana borcum yok diyebiliyorsun !

2 mesaj yukarıda yazdığına bak şimdi yazdığına bak...

BU KONU RESELLER SATIŞ KONUM. Sen zıpladın ve kendi kişisel olayını buraya döktün. HAKSIZ olduğun halde, bende gerekli evrak ve açıklamayı gösterince vızırdamaya başladın...

Lafı kimin gevelediğide ortada.

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili iyinet üye ve yönetimi !

önceki mesajlara iyi bakın !

önce verdiği kendisine aitmiş gibi öne sürdüğü belge fıs çıktı !
sonra bana olan borcu fıs çıktı !
okul okumamışım seviye nedir bilmezmişim dedi ondada yanıldı ben bilgisayar mühendisliği okuyorum şu an
burası er meydanı dedik gene hazımsızlık yaptı döndü burası er meydanı değil dedi

buyrun kararı siz verin...

Verdiğim belge ile ilgili açıklama birazdan burada... Eğri doğru ne okuyunca görürsün.
Sana olan borcumla ilgili söylediğin lafı söylemeden kıvırdın (ısrarla vurgulamıştım cevap veremeyeceğini bildiğim için)
Bilgisayar mühendisliği konusuna baya güldüm. :D Hala yalan söylüyor, hala çirkef yapıyorsun. Eğer çok ıvgalarsa insanları kimliğini ve öğretim durumunuda belirtebilirim. ( Bu tip şeyler özel bilgilerdir ve benim karakterime yakışmaz bu tip konularla insanları rencide etmek)
Evet burası er meydanı değil, burası paylaşım adına açılmış bir forum fakat ne yazıkki senin gibiler yüzünden çöplüğe dönüyor. Hazımsızlık yapamayıp konuya atlayan, kıvırıpta kıvıran belli...

Bırak yalvarmayıda, iyinet yönetimi kendisi karar versin ne yapacağına ;)

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açık lise + bilgisayar bölümü sanat okulu devamı üniversite! ara verip 3 yıl okulu bırakmasam şu anda istediğim konumda olurdum zaten !

kayzerhost sakın ola yalan yanlış bir açıklama yapma gibi gaflette bulunma vbulletin-tr.com da senin sunucunda ve ben ordada yöneticiyim.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kayzer Hosting olarak Uğur bey in satışından herhangi bir şekilde zarara uğrayacak bayilere kendi sunucularımızı açmayı ve almış oldukları hizmetin aynısını 4 sunucumuzdan dilediğinde sunmayı taahhüt ederiz,

Uğur Çetin arkadaşımız ile 4 ayı geçkin süredir çalışmaktayız ödemelerini düzenli olarak herayın 26 sında yatırmaktadır.

Düzenli olarak çalışmaktan ve başarılarını desteklemekten memnun olduğumuz bir arkadaşımızdır.

Syg.

Ugur CETIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 mesaj yukarıda yazdığına bak şimdi yazdığına bak...

BU KONU RESELLER SATIŞ KONUM. Sen zıpladın ve kendi kişisel olayını buraya döktün. HAKSIZ olduğun halde, bende gerekli evrak ve açıklamayı gösterince vızırdamaya başladın...

Lafı kimin gevelediğide ortada.

Bilgisayar mühendisliği nere? Açık lise nere be Allahın yalancısı? Bakıyorum ben yazdıkca döktürüyorsun...

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgisayar mühendisliği nere? Açık lise nere be Allahın yalancısı? Bakıyorum ben yazdıkca döktürüyorsun...

biraz daha yaz döktüreyim :) okuduğum bölüm açıklise + sanat ve haftasonu programlarından oluşuyor küçük çocuklar gibi okuyarak daha iyi şeyler yapıyorum.1 yıl sonrada bilgisayar mühendisiyim ! evdeki kitapları sana döksem küçük dilini yutarsın ;)

aaa yalancılıkla suçlanmışken noldu bizim paralar + emek + domain arada kaynadı ???

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Herkes bir yalan uydurmuş anladığım kadarıyla ikinizde birbirinize yalanlar ve kazıklar atmışsınız, ikinizinde haklı olduğu yönler olabilir ama bu hiçbir şekilde böyle bir ortamda tartışmanızı haklı göstermez... Tartışmayı kimin çıkardığı falanda önemli değil, iş ve diğer hayatınızda gereksiz tartışmalara yer ayırmayın bence...
Hem burası iyinet forumları burada çoğu kişinin bilgi seviyesi ortada, birinin müşterisini haklı çıkaracak şekilde açıklama yapması benim gözümde o firmayıda zedeliyor şahsen... Ciddi olmadığını düşünüyorum böyle kişisel bir tartışma sonrasında bir firmanın açıklama yapması? Ben olsam müşterim yada arkadaşım karışmam... Kimse kimseye kül yutturmasın arkadaşlar kaç kişi bu forumda dc sahibi? Yok onun sunucusu bunun sunucusu, ortada bir hizmet alınmış ve gel sana bende şu kadar ücret karşılığında bu hizmete ortak edeyim deniliyor başka birşey yok...
Tartışmayı bence özelde sürdürmelisiniz çünkü hiçbir iyinet kullanıcısını kişisel tartışmanız ilgilendirmiyor kanısındayım...
Herneyse, kimseyi kırmak rencide etmek amacı ile yazmadım eğer yanlış anlaşılmalar olursa şimdiden özür dilerim.

Kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5