İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 Gb Web Alanı 50 Gb Trafik Aylık : 10 Ytl | (yasamhosting)

Yasamhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 Gb Web Alanı
50 Gb Trafik
Sınırsız Domain Ekleme
Sınırsız Mysql İzni
Sınırsız Subdomain izni
Sınırsız E-mail izni
Tr Lokasyon
7/24 Teknik Destek

Fiyat : Aylık : 10 Ytl | 6 Aylık : 50 Ytl Yıllık : 100 Ytl

---------------------------------------

İletişim ;

Msn : [email protected] - [email protected]
Web : www.yasamhosting.com
Saygılarımızla.

CPLServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

Bu kadar ygun fiyatı hemde sadecehosting ten nasıl verebiliyorsunuz verdiğiniz fiyat biraz imkansızda. Tr lokasyon o bw aylık edeceği en aşağı 25 YTL.
Verebiliyorsunuz ne mutlu ama ne kadar uzun ömürlü olur tartışılır.

Yasamhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

Bu kadar ygun fiyatı hemde sadecehosting ten nasıl verebiliyorsunuz verdiğiniz fiyat biraz imkansızda. Tr lokasyon o bw aylık edeceği en aşağı 25 YTL.
Verebiliyorsunuz ne mutlu ama ne kadar uzun ömürlü olur tartışılır.

İmkansız diye birşey yoktur.Bu bizim son hazırladığımız kampanya paketimizdir ve stoklarla sınırlıdır.Bizim için ön planda olan müşteri memnuniyetidir.Uzun ömürlülük ise tamamen müşteriye aittir ister 1 ay hizmet alır ister 5 yıl,biz herzaman buradayız çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Saygılarımla.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Sitenizde Yaşam Hosting bilisim ve internet hizmetleri yaziyr
ben bu ünvana sahip
vergi levhası veya vergi mükellefi bilgilerinizi göremedim
+ Faliyet Belgenizide Göremedimm

Firma değil iseniz
kirletmeyin buraları
firma iseniz firma olduğunuzu anlatan bir sayfa düzenleyiniz kendinize Örnek

buraya tıklayarak Örnek firma bilgilerine bakınız

Yasamhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sana daha öncede forumda farklı bir konuda belirttim gene belirtiyim benim için sorun değil yeterki anla.
HAKKIMIZDA sayfasına gir ve bilgilerimize bak olmadı gel dükkanımıza çayımızı iç.Ayrıca faaliyet belgesi için başvurumuzu yaptık ve cevap bekliyoruz.
Boş laflarla karalama yapma timur.Faaliyet belgemiz geldiğinde gerekli belge ve vergi levhası bilgilerimiz sitemize konulacaktır.

Saygılarımla.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Firma değil iseniz
kirletmeyin buraları
firma iseniz firma olduğunuzu anlatan bir sayfa düzenleyiniz kendinize [/URL]

öncelikle forumda sadece firmalar yada faliyet belgesi olanlar açar diye bir konu yok..Ben göremedim. Gösterirseniz sevinirim timur bey.. Yoksa kirletmeyi siz mi yapıyorsunuz farklı onu anlayamadım..

Biz şirketiz diyen babasının emekli şartlarından yararlanan , evindeki annesinin odasından hosting firmasıyım kayıt belgem var diyen ev adresi verip ev telefonu ile şirketim diye ortada gezen çok adam gördük.. Belliki bu adam onu bile yapmıyor.. Yani yalan söylemiyor..

Bu yüzden bir probleminiz varsa gerekli mercilere şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz..Karalama yapmayınız lütfen..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5