İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 gün süreli deneme reklamı vermek istiyoruz

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bildiğiniz üzere 1 ay önce 20 den fazla siteye reklam verdik yukleyelim.com olarak
bu reklamların bazıları olumlu, bazıları olumsuz oldu.

şimdi sadece 5 gün " deneme reklamı "vermek istiyoruz

PR önemli değil. " gerçek kullanıcı hiti" istiyoruz. yani " zorla yönlendirmeli" değil.." reklama tıklayın yoksa mp3 yüklenmez " "şuraya tıklayın yoksa kuş çıkmaz " vs..gibi reklam tıklama dayatmaları ile değil, kaynak hitler arıyoruz..

konuya geleyim :

"size günde şu kadar hit gönderebilirim, site adresim budur, istatistiklerime şuradan bakabilirsiniz ve 5 gün için talep ettiğim ücret budur"
şeklinde mesajınızı bırakın..ilgilendiğimiz mesajlarla iletişime geçeceğiz.

Örneğin :

sitem : xx.com
istatistik adresim : xxx.com/stats
Günlük yollayabileceğim tekil hit : 1000-1500 arası
reklam türü : pop up - banner - text - kule banner vs..vs
5 gün için talep ettiğimi fiyat : 5 $

--------------------------

NOT : Ucuz reklamlar tercih edilecektir. Çok siteye reklam verilecek. o yüzden ucuz reklamları tercih edeceğiz. Bilginize..
Teşekürler

iverson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söylediklerin çok mantıklı ve biraz da sert. Hepsine katılıyorum ama bunları söyledikten sonra şu kadar tekil hit yollarım diyen bir siteye nasıl güvenebilirsin ki? O kadar şey söyledikten sonra bunu demen pek uyuşmuyor kusura bakma. Çok sert yazmışsın yazını. Bir şey söylemek gereği hissettim. Konuyu dağıtmak istemem.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sert değil aslında:) nasıl baktığınıza bağlı
güven konusuna gelince..merak etmeyin o konuda yeterli tecrübeye sahibim

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bana da sert gelmedi, ama herkes bana sertsin diyor zaten, o yuzden benim yorumum gecerli olmaz...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk ziyaretçiler reklamdan korkar...

Bilgisayarına virüs girer diye reklamlara tıklamaz yurdum insanı :D çok ilgisini çekse, merak etse bile tıklamaz niye mi? gireceği site kredi kartından para çeker!

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyinet senin avatarın biraz isyankar duruyor ondan olsa gerek:D
şaka bir yana tabi. arkadaşlar dediğim gibi 20 den fazla siteye reklam verdik
15 bin tekil hitim var diyene de verdik. inceledik. 3 bin hitim var diyenede.
3 bin hitli siteye text reklam verdik ( adınıda vereyim reklam yapayım : ilahi-tr.com) vallahi 15 bin hitli siteye verdiğimiz 468x60 banner reklamından çok daha iyi hit yolladı bize.
yani bu işler tekile şuna buna bakmıyor. o yüzden böyle bir reklam önerisi sundum.

sitesine güvenen ve para kazanmak isteyenler bunu değerlendirir.

tamam kardeşim gel 5 gün dene. küçük bir hediye alırım. sonra beğenirsen reklam ücretim şudur oturur konuşuruz diyebilir.

ama yok ben 5 günde olsa şunu bir yolayım 20 dolar alayım şunu alayım bunu alayım diye düşünenler, bu reklam çalışmasına katılamayacak

reklam içeriği budur. ilgilenen arkadaslarla çalışabiliriz

teşekkürler

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba site trdownload.org gunluk tekil hit 5000 bana reklam verdiğinde ilk yayınladığım banneri koyarsak siteye gunde 200 300 kişi yollarım sana

R

Reignman

Misafir
favorites' Alıntı:
3 bin hitli siteye text reklam verdik ( adınıda vereyim reklam yapayım : ilahi-tr.com) vallahi 15 bin hitli siteye verdiğimiz 468x60 banner reklamından çok daha iyi hit yolladı bize.

Teşekkürler :) Umarım uzun süre birlikte çalışırız.

S

sitemerkezi.net

Misafir
sol tarafta bulunan reklam bolumuna reklam text reklam alabilirim.

gunluk 2000 hitten 100-300 arası girebileceğini düşünüyorum sonuçta site toplist olduğu için girenler yeni siteler keşfetmek için giriyorlar ve reklamlarda ilgi çekiyor.

10 günlük reklam yayını 5YTL ücret karşılığı olur. daha az paraları eft yap yolla vs zor olur zaten.

M

maxialem

Misafir
5 gün 1 ytl olsun sana dene menmun kalırsan devam ederiz hesabtan düşer aylık reklam alırız sitemz uzun bir süredir kapalıydı yeni yeni açılıyo google taraması neredeyse silinmiş ama yakında hitlerimiz yine fırlar

www.maxialem.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5