İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 günde bir yapılacak 100 lira ödüllü Makale Yarışması

csariaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Ne Yazsam adındaki domainimiz için ne yapsak ne etsek, backlink mi alsak, seo çalışmasımı yaptırsak diye kara kara düşünürken bu gün oturup görüştükten sonra güzel bir yarışma düzenleme kararı verdik.

Bu yarışmayı düzerken hem daha fazla kişi gelir elde etsin,
hem bizde istediğimiz noktaya en organik yollardan gelebilelim istedik.

Yarışma'ya Kimler Katılabilir

Yarışma sadece makale yazarlarına ve özgün video üreticilerine özeldir.

R10 üzerinde ortalama 300 kelimelik bir makaleyi makale yazarlarımız 3 liraya yazmakta.
R10 üzerinde youtube özel içerik üretirim diyen birini daha görmediğim için bir
fiyat belirtemiyorum fakat yarışmaya video içerik üreticileride dahil olacaktır.

Yarışma Detayı

15 gün sonunda Yazdığı makale veya Ürettiği Video İçerik En çok Tekil Hit alan arkadaşımız 100 liralık bir ödül alacaktır.

Ya diğerleri ?

Örnek verecek olursak:

10 Makale yazarı
Maximum 5 makale hakkına sahip olacaktır.

9 yarışmacı yarışmayı kazanamayacağı için Standart Makale yazım bedelini : 15'er lira ödenek alacaktır.

1. olan arkadaşımız ise 100 lira büyük ödülü alacaktır.

Seo Uyumu
Makale yazarlarının kendi şahsi yazısının hit'ini arttırmak için yapacağı şeyler örneğin:tanıtım yazıları , backlink çalışması v.s gibi seo ya ve yazdıkları makalenin Ne Yazsam üzerinde daha fazla hit almasını sağlamak için yaptıkları ek çalışmalar tamamen kendi insiyatiflerindedir.

Makaleler tamamen Seo ya uygun yazılmak şartı ile kabul edilecektir.
Bu sebeble bizlerde kimseye mahçup olmamak adına sadece ve sadece bu konuda kendine güvenen arkadaşların bu işe dahil olmalarını istiyoruz.

Dediğim gibi Allah kısmet ederse 15 günde bir bu yarışmayı düzenlemeyi düşünüyorum.

Yarışmanın gideri olduğu kadar bizler için getiriside olacaktır.

Yarışmanın tek kötü şartı
Bi makalenin ödenek alması için 15 günün sonunda 1.000 tekil hit alması gerekmektedir.

Hile yaparak hit arttırma girişiminde bulunan arkadaşlara karşı ciddi önlemler alınacak böyle birşey söz konusu dahi olursa Webmaster forumlarında afişe edilecektir.

Sadece 10 tane makale yazarı alınacaktır.
Bir tane örnek makale göndermeniz uygundur kendi sitenizde dahi sergileyebilirsiniz.

Her yazar da 5 adet makale yazma hakkına sahip olacak.

LÜTFEN KAÇ ADET MAKALE İLE KATILACAĞINIZI BELİRTİNİZ

Alex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Hile yaparak hit arttırma girişiminde bulunan arkadaşlara karşı ciddi önlemler alınacak böyle birşey söz konusu dahi olursa r10.net forumlarında afişe edilecektir." İyinet.com dasınız yazınızı düzeltin lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5