İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 hediye domain ve isteklerim

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aşağıdaki isteklerimi yapabilecek arkadaşa 5 adet domaini hediye edeceğim.

domainler:

teklifver.org
onlinehizmet.org
netkitap.org
yukleyin.info
e-mizah.info
e-dosya.org
e-fikra.org

isteklerim

1- www.siirevi.net bu adrese şiirlere yorum eklemek için sayfa eklenebiliniyorsa ekletmek istiyorum.

2- yine siirevi.net sitesine arama sayfası ekletmek istiyorum.

3- forum sitesine (phpbb) açılmış bölüme alt bölüm eklemek için gerekli modülün eklenmesi.(1 site)

4- forumda video yayınlama (youtube modu, 1 siteye eklenecek)

5- son 5 mesaj (5 site)

6- teşekkür botu (5 site)

7- rep(karma) (5 site)

8- TextualConfirmation-1.0.1 (güvenlik modu) (5 site)

9- oturum süresini uzatma (5 site)

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum sozum sana deil ama su sitede kim bisi dedi ise verilen hep az gelio simdi farkettim :)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tmm o zaman soyle soyleyeyım bu işler için 5 domain üstelik .org ve .info bana gore az bunu normal goren varsa zaten iş yapacaktır
ama bazı şeyleride abartmamak lazım diye dusunuyorum ...

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlnehizmet.org domaini yerine e-satis.org domaini verilecektir.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öğrencilerine ısmarlıcağın birer gofret karşılıgında forumla ilgili işleri yaparım zaten çok basit olaylar.... istersen yapılışınıda gösteririm.. ancak cumartesiden snra malum sınav var...

koskoca bi sınıfa gofret unutma:)
pm le ulaşırsan sevinirim olumlu veya olumsuz bir cevapla

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öğrencilerine ısmarlıcağın birer gofret karşılıgında forumla ilgili işleri yaparım zaten çok basit olaylar.... istersen yapılışınıda gösteririm.. ancak cumartesiden snra malum sınav var...

koskoca bi sınıfa gofret unutma:)
pm le ulaşırsan sevinirim olumlu veya olumsuz bir cevapla

Anlaştık hocam. Alırım hepsine birer gofret. 70 adet gofret kaç para tutar bilmem ama ancak ayın 10 undan sonra alabilirim.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlaştık hocam. Alırım hepsine birer gofret. 70 adet gofret kaç para tutar bilmem ama ancak ayın 10 undan sonra alabilirim.

sınıfınız okadar kalabalıkmı :( çok üzücü bir durum.. o öğrenciler dersi ne kadar anlıyabiliyordur ki:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5