İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 Kişiye Bedava Adsense Hesabı Alınacak !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ToMeL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ne çocukça bir olay yaa, gidin kumda oynayın.
Adsense hesabı alıcakmış ücretsiz...

haruntt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğrudur, wade006 sayesinde açtım hesabımı.Diğer mesajlarımda da belirttim zaten.Bana vahiyle gelmedi yani :p

Ve şimdi de ben arkadaşlara hesap açıyorum.Bunun nesi garip anlamadım ki?

Başlıkta bedava diyorsun, konuda içeriksiz, spam sitene reklam istiyorsun. Milletin tepkisi bu yüzden.

ilquer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıkta bedava diyorsun, konuda içeriksiz, spam sitene reklam istiyorsun. Milletin tepkisi bu yüzden.

Arkadaşım ben sitemin reklamını değil, kampanyanın reklamını yapıyorum.

2.si senin bol bol hesabın var galiba , 1 yıldır açmaya uğraşan arkadaşlar var, onlara da bi şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum.

3.sü site spam değildir.12 kişinin e-mail adresini kime, niye reklam amaçlı satıcam.

Evet, sitenin içeriği yok, çünkü reklam alma yardımı yapan bir sitenin içeriği ne olabilir .

Son olarak da 5 kişiye bedava diyorum.Diğerleri gibi parasını mı alıyorum milletin? Dolandırıcılık mı yapıyorum? Sitenin tanıtımıymış ... Yorum yazmadan önce düşün tamam mı?

Sizin gibiler yüzünden insan dolandırıcılık da yapar hile hurda da.Fesatlık o kadar içinize işlemiş ki, herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz.Eğer kötü bir kampanya diyorsan kapat sayfayı işine bak!

haruntt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım ben sitemin reklamını değil, kampanyanın reklamını yapıyorum.

2.si senin bol bol hesabın var galiba , 1 yıldır açmaya uğraşan arkadaşlar var, onlara da bi şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum.

3.sü site spam değildir.12 kişinin e-mail adresini kime, niye reklam amaçlı satıcam.

Evet, sitenin içeriği yok, çünkü reklam alma yardımı yapan bir sitenin içeriği ne olabilir .

Son olarak da 5 kişiye bedava diyorum.Diğerleri gibi parasını mı alıyorum milletin? Dolandırıcılık mı yapıyorum? Sitenin tanıtımıymış ... Yorum yazmadan önce düşün tamam mı?

Sizin gibiler yüzünden insan dolandırıcılık da yapar hile hurda da.Fesatlık o kadar içinize işlemiş ki, herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz.Eğer kötü bir kampanya diyorsan kapat sayfayı işine bak!

Sitede tanıtım istemişsin başlıkta, şimdi orasından burasından çeviriyorsun, kampanyayı tanıtacakmışızda bilmem ne. Sadece 5 kişi yazmışsın, 5 kişi için, 50 kişinin kampanyayı tanıtmasına ne gerek var, r10 yada iyinette 5 kişi 10 dakika içinde konuna yazar zaten. O kadar iyilik meleği biriysen hesapları pm yoluyla hiçbir karşılık, kampanya tanıtımı yaptırmadan ver.

Bu başlığı başka adsense ihtiyacı olanlar varsa ve şu an okuyorsa onlara tavsiye vermek istiyorum, böyle kampanya adı altında pr yükseltmek sitesine link kasmak isteyenlere fırsat vermeyin. Herhangi bir site bulun pr'si yüksek ve google reklamları olmayan, yazın adsense kayıt olurken, kayıt olurken yazdığınız sitenin size ait olması şart değil. Sağlam bir domain'le başvurmuşsanız 2-3 saate onayınız gelecektir.

Ayrıca benim bol bol adsense hesabım yok, kullanmıyorum.

ilquer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede tanıtım istemişsin başlıkta, şimdi orasından burasından çeviriyorsun, kampanyayı tanıtacakmışızda bilmem ne. Sadece 5 kişi yazmışsın, 5 kişi için, 50 kişinin kampanyayı tanıtmasına ne gerek var, r10 yada iyinette 5 kişi 10 dakika içinde konuna yazar zaten. O kadar iyilik meleği biriysen hesapları pm yoluyla hiçbir karşılık, kampanya tanıtımı yaptırmadan ver.

Bu başlığı başka adsense ihtiyacı olanlar varsa ve şu an okuyorsa onlara tavsiye vermek istiyorum, böyle kampanya adı altında pr yükseltmek sitesine link kasmak isteyenlere fırsat vermeyin. Herhangi bir site bulun pr'si yüksek ve google reklamları olmayan, yazın adsense kayıt olurken, kayıt olurken yazdığınız sitenin size ait olması şart değil. Sağlam bir domain'le başvurmuşsanız 2-3 saate onayınız gelecektir.

Ayrıca benim bol bol adsense hesabım yok, kullanmıyorum.

Arkadaşım, kampanya tanıtımı yapıyoruz ki daha çok kişi şans kazansın bu bedava dağıtımda.

O arkadaşlara bedava sen özel mesaj at dağıt, bana bu kadar yorum yazıyorsun iyilik meleğisin ya.

Pagerank kastığımı düşünüyorsan moderatöre söyle bu konuyu silsin, ben de silmesini istiyorum.Olur mu?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Direkt kişisel hakarete varabilecek mesajlar yazmasak iyi olur biraz daha dikkatli olabiliriz bu konuda.

haruntt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Koca Kafalı Arkadaşım, kampanya tanıtımı yapıyoruz ki daha çok kişi şans kazansın bu bedava dağıtımda.

O arkadaşlara bedava sen özel mesaj at dağıt, bana bu kadar yorum yazıyorsun iyilik meleğisin ya.

Pagerank kastığımı düşünüyorsan moderatöre söyle bu konuyu silsin, ben de silmesini istiyorum.Olur mu?

Umuyorum bu hakaretinden sonra buradan, birazdan banlanacaksın. Sana güzel bir cevap verirdim ama, seviyemizin aynı olmadığını gördüm, yetkililerden rica ettim, umuyorum gereğini yaparlar.

ilquer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Direkt kişisel hakarete varabilecek mesajlar yazmasak iyi olur biraz daha dikkatli olabiliriz bu konuda.

Hocam peki de, adam durduk yere gelmiş benim konuyu baltalıyor.Bana kişisel laf atıyor, sonra kişisel laf yiyor.Banlanıcak biri varsa o da odur.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Öncelikle ya bakış açılarımız çok farklı, ya da ben ortadaki söz konusu hakareti göremedim. Ama konunun gidişâtını göz önünde bulundurursak, ikili tartışmalarınız yüzünden konu kapatılarak her ikinizde uyarılabilirsiniz.

Şimdi; daha sakin ve tartışmaya girmeden devam etmenizi rica ediyorum.

haruntt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle ya bakış açılarımız çok farklı, ya da ben ortadaki söz konusu hakareti göremedim. Ama konunun gidişâtını göz önünde bulundurursak, ikili tartışmalarınız yüzünden konu kapatılarak her ikinizde uyarılabilirsiniz.

Şimdi; daha sakin ve tartışmaya girmeden devam etmenizi rica ediyorum.

Ya olamaz böyle birşey diğer moderatör arkadaş o ağır hakaret içeren kelimeyi sildi ve bana yazdığınız mesaja bakın. Ben görüş bildiriyorum, adam hakaret ediyor nerdeyse beni banlayacaklar, kusura bakmayın ama banlayın o zaman.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
OnuR arkadaşımız iyi niyetinden ötürü silmiş/editlemiş mesajı. Tartışmamanız konusunda da sizi uyarmış.

Ve bir önceki mesajımda aynı uyarıyı bende yaptım. Ama görüyorum ki bu şekilde iyi niyetli yaklaşmanın pek faydası olmayacak.

Konu tarafımca kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5