İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 milyon dolarlık site

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
40104.jpg

Medyanın geleceğini İnternet'te gören Murdoch, tam 5 milyon dolar sayarak, bir medya sitesi satın aldı. Sitenin görüntüsü sıfır, ama etkisi çok büyük.. İşte o site...

Bünyesinde The Times, New York Post, Fox News gibi medya şirketlerini barındıran News Corp'un sahibi Murdoch, dünyanın dört bir köşesinde gazete ve televizyon kanalları aracılığıyla yılda 20 milyar doların üzerinde ciroya ulaşıyor.

Amerika'nın en çok ziyaret edilen beşinci sitesi olan www.myspace.com adlı sitenin kontrolünü eline alan Murdoch, internet dünyasında da oldukça iddalı bir konuma yükseldi. Uzmanlar, Murdoch'un myspace.com'a yapacağı yatırımlarla daha hızlı haber transferini sağlamayı amaçladığını belirtiyor.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alan adı jenerik değil de, içerik ve tanınmışlık olarak bakarsak; az bile vermiş.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence o kadar verilmezdi cunku aynısının artı daha fazla içeriğe sahip bir site yaptırarak medyada reklamını yapardı daha cok kazanırdı diye düşünüyorum

M

mfk_1868

Misafir
arkadaslar eger site gercekten amerikanın en cok ziyaret edilen 5. sitesiyse fiyat cok abartı deil.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Harcamalarla , yeniliklerle birlikte maliyet $5.000.000 olabilir. Fiyat normal. Ben Abramovic'inde internet piyasasina girmesini istiyorum/bekliyorum.

Off-Cevap: Arka plandaki japon kiz cok tatli. O istemisse 50 milyonda odenir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5