İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 siteme ortak arıyorum geliri yarı yarıya

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.Şu anda yaklaşık 5 tane web sitem var ve hepsiyle de ilgilenemiyorum.Benimle beraber bu siteleri idare edebilecek ve gelirini yarı yarıya paylaşacak birisini arıyorum.Ortak olacak kişinin İngilizce bilmesi daha iyi olur.Aşağıda site adresleri yazıyor.

www.5w1p.com (5n1k nın ingilizce versiyonu gibi.Ama şu anda içinde Google Adsense uyumlu makaleler var.Google hottrends deki konuları eklemek istiyorum.)

www.freethegameonline.com (Yaklaşık 1.5 buçuk milyarlık arama sonucu olan bir oyun sitesi.Gerçi Google da üste çıkmak epey bir zor ama genede uğraşmaya değer.Şimdilik flash oyun scripti kurulu forumda kurulabilir.)

www.imcik.com (Pligg ile oluşturulmuş bir imleme sitesidir.)

www.cheapcarsauto.com (Adından da anlaşılacağı gibi bir otomobil sitesidir.Şu anda forum kurulu.Belki classifields scripti kurulup araba satış sitesi yapılabilir.)

www.kayserifirmalistesi.com (Kayseri de ikamet eden firmaları bünyesine katan bir şehir portalı.Siteye ilk başlarda başka sitelerden firmalar eklenebilir.Kayseri firma listesi kelimesinde ilk sırada yer alıyor.)

Neredeyse hepsi yarım yamalak kaldı projeler.Üniversitede olduğum için pek fazla ilgilenemedim.Şu anda tatile girdik ve bu arada ilgilenmeye başlamak istiyorum.Eğer benimle beraber bu projelere ortak olup para kazanmak isteyen arkadaşlar varsa benimle iletişime geçsin.

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok fazla bir şey istemiyorum.Biraz ingilizcesi olsa iyi olur.Hatta orta derece olursa çok daha iyi olur.Benimle beraber sitelerle ilgilenecek işte içerik girecek sistemi geliştirebilecek hepsi bu.

tembelyarasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel mesaj attım cevabınızı bekliyorum içerik ekleyebilirim ingilizcem fena sayılmaz.

saygılarımla

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu siteler sanamı ait hocam cogu lisanslı scriptler ?

flashman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam özelden msn adresimi atıyorum ingilizcem orta seviyede msnden detayları konuşuruz.

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eğer düşürsen imcik.com ile ilgilenbilirm ?

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu siteler sanamı ait hocam cogu lisanslı scriptler ?

Evet hepsi bana ait.Lisans olarak zaten bir forum var cheapcarsauto birde firma listem var.Gelen mesajları cevaplayacağım.

özel mesaj attım cevabınızı bekliyorum içerik ekleyebilirim ingilizcem fena sayılmaz.

saygılarımla

Hocam çalışma başına ücret ödemiyorum.Siteye ortak oluyoruz.Gelirleri yarı yarıya paylaşıyoruz.İlgilenen olursa zaten tutmayacak siteler değil.

flashman pm in ulaşmadı bana bekliyorum.

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bazı arkadaşlar beni msnden eklemiş ama live messenger webden ekletti.Yani wlm 2009 daki gibi sizi şu kişi ekledi demedi istek var dedi ekleyemedim o bakımdan ama bugün ekledim msn talebi gönderenler benimle iletişime geçebilirler...

handann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel teklif

www.smmm.com.tr
www.muhasebeburosu.com.tr
www.tustr.com www.smmmstaj.org

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5