İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 Siteye Pop Reklam Verilecektir...

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3000+ Tekili bulunan 5 siteye Pop Reklam verilecektir,Popup normal sayfa olmalıdır ve arkadaşlık sitesidir.
Lütfen buraya
Site Adresi:
Tekil Hiti:
Tahmini Yollanabilecek Hit:
Aylık Pop Up Ücreti :
Bilgilerini yazarsanız çok memnun olurum...

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işallah yanlış anlaşılmamıştır :) popup verilecek sitenin arkadaşlık sitesi olması gibi bir şart bulunmamaktadır sadece bizim sitemiz arkadaşlık sitesidir bunu belirtmek için yazıverdim :p

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavilim lütfen tahmini yollayabileceğin hitide yazarmısın?

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zahir : fullmp3s.net olarak tahminen min. 2000 olur çıkışa tabii ki kesin bi rakam söylemek kolay değil istersen görüşelim.
MSN : [email protected]

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel mesaj ile veya bura aracılığı ile yazılan herbir mesaja cevap verilecektir şuan başvurular beklenmektedir ;)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar teker teker buraya yazan herkese ulaşmaya başlıyorum hadi hayırlısı bakalım 5 site bulabilecekmiyiz :)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla 3000+ siteler sitelerine popup reklammı almıyo yoksa bendenmi korkuyolarda buraya yazmıyolar anlamadım :)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahmet bey,
lütfen tahmini yollayabileceğiniz hitide yazabilkirmisiniz??

H

hikayebul

Misafir
Valla susayim dedim ama olmadi,yani reklam piyasasi bu kadarmi rezil durumda,80 ytl demisler,yani ne diyim.Bu reklam piyasasini yerle bir eden webmasterlerin aldiklari hitlerde haybeden demekki bu kadar ucuza reklam aliyorlar.Alninin teriyle söke söke bu hitlere ulasan webmasterler istedikleri fiyattan belli olur zaten.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla hikayebul herkesin bu siteleri kurarken ve bu durumlara katlanırken katlandıkları maliyetler aynı değil elbette evden bağlanan ve sponsorlarla çalışan ve maliyeti sadece adsl parası olan kişiler için 80 mio iyi para ayrıca bişiy daha var sadece pop reklam almıyosun sitede reklam verilebilecek okadar yervar damlaya damlaya göl olur misali ;)
Hiç reklam alamamaktansa az az çok kişiden almak daha mantıklı ...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikayebul' Alıntı:
Valla susayim dedim ama olmadi,yani reklam piyasasi bu kadarmi rezil durumda,80 ytl demisler,yani ne diyim.Bu reklam piyasasini yerle bir eden webmasterlerin aldiklari hitlerde haybeden demekki bu kadar ucuza reklam aliyorlar.Alninin teriyle söke söke bu hitlere ulasan webmasterler istedikleri fiyattan belli olur zaten.
ben 85 ytl cıkısa vermistim eger fullscreen giris isterseniz 135ytl

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrar slm arkadaşlar,
yeni aldığımız karar ile 1000+ Tekil yollayabilecek her siteye reklam vermeyi düşünüyoruz lütfen [email protected] adresi iletişime geçiniz limit yok...

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nihayet 3 site ile anlaşma sağlanmıştır (reklamlar aynı gün başlayacaktır) işallah bu hafta sonuna kadar bu sayıyı 6-8 siteye çıkaracağız...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site: www.lovemove.com
tekil: 6000+ (webservis) 7000 - 8000 arası (awstat)
pop up haftalık : 50 YTL
mail: lovemovecom[et]yahoo.com
diğer reklam seçenekleri için iletişime geçiniz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5