İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 Tl ye 25 bot olurmu?

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadas wordpress sistemleri uzerine bot sistemi yapiyorum tek panel uzerinden yonetilecek ve zahmetsizce sitelerinize bilgi cekebileceksiniz

VE bu sistem aylik kampanya dahilinde aylik 5 tl olarak on kampanya baslaticam

olumlu olumsuz dusuncelerinizi bekliyorum

GIZLIYASA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

benim sitemdeki bilgileri wordpress e çevirebilirmiyiz pm atıyorum size

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem Hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar.

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Wordpress sitesi olanlar için harika birşey havuz olması dahada güzel alacak arkadaşlar kaçırmasın.

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress sitesi olanlar için harika birşey havuz olması dahada güzel alacak arkadaşlar kaçırmasın.

tşk ederim ve sistemde şuanda dil çevirici ekleniyor biliyorsun şuanda google ingilizce sitelere tık başı 1 dolar veriyor yani ingilizce bilmenize gerekte yok çevirici sayesinde herşeyiniz hazır

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tşk ederim ve sistemde şuanda dil çevirici ekleniyor biliyorsun şuanda google ingilizce sitelere tık başı 1 dolar veriyor yani ingilizce bilmenize gerekte yok çevirici sayesinde herşeyiniz hazır
Merhaba, ingilizce sitemde bi ara tık başı 7$ aldıgım olmuştu google wordpress i çok seviyor zaten index konusunda vs olsun her yönden :)

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, ingilizce sitemde bi ara tık başı 7$ aldıgım olmuştu google wordpress i çok seviyor zaten index konusunda vs olsun her yönden :)

evet bunlari düşünerek sistemi hazırlıyoruz

30 Bot ile açılışı yapıcaz ve her hafta en az 1 bot eklenecektir sisteme

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi