İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 tlden linux vps aldım herkeze tavsiye ediyorum

toysoldier

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam daha önce server aldığım arkadaşdan 5 tl ye linux vps aldım bu fiyat almak istiyen arkadaşlarda alabilirler freebsd vds veya liinux vps veriyor ve bugün türkiye vps serverada kuruyormuş almak istiyenler eklesinler destek @ kalitevps. com

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
reklam kokuyor , kalite vps forumdan uzaklaştırıldı , destek sağlayamayan birfirmadan 5 tl ye vps alsak neye yarar ?

toysoldier

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
reklam kokuyor , kalite vps forumdan uzaklaştırıldı , destek sağlayamayan birfirmadan 5 tl ye vps alsak neye yarar ?

ben aldım aldığımdan bahsediyorum ve tavsiye ediyorum sen destek sağlıyamadığını nerden biliyorsunki msn den ne zaman yazsam tık cevap geliyor buradaki çoğu firmaya ticket açıyoruzda ne oluyor 2 gün sonra cevap geliyor ne tel ne msn açık ?? yokmu daha desteği 0 olan firmalar onlarda burada satış yapıyor siz garez olarakmı yapıyorsunuz yoksa adil bir insanmısınız ?

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
arkadasıa hayırlı satışlar ama bu arakdasımızı önermeden önce keşke sitesi bitripte yayına başlamıs olsaydı daha iyi olurdu 5 tl den vps umarım şikayet konuları acılmadan güzel hizmet verirler

toysoldier

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben aldığım üründen bahsettim ama konu başka yerlere gitti sanırım çoğu sitesi olan arkadaş biliyorum hiçbirşey çalışmıyor sitede ama görüntü var :eek:ha:

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
"Müşterisiyle" konuşmak için "MSN" kullanan "firma" firma değildir.

bozalic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
keşke vps satan firma kendi sitesine koyduğu yapım aşamasında resmini kendi sunucusuna yükleseydi bedava server yerine....
aynı sunucuya sayısız vps kurduğu için kotasını bitirmek istemiyor herhalde...
:uyku:

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
arkadasıa hayırlı satışlar ama bu arakdasımızı önermeden önce keşke sitesi bitripte yayına başlamıs olsaydı daha iyi olurdu 5 tl den vps umarım şikayet konuları acılmadan güzel hizmet verirler

Bu yazilanlari ben dün yazacaktim ama arkadas bahsetmis daha siteleri bitmeden hemen satis veya reklam yapmakla hata yapmis bencede.

Ö-E Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Müşterisiyle" konuşmak için "MSN" kullanan "firma" firma değildir.

Katılıyorum + olarak bu kadar ucuz hizmet vererek piyasayı öldüren firmalardan hiç mi hiç haz etmiyorum.

Çünkü mantık basit bir aylık 5 tl der verir kullanıma başalrsın 1 hafta sonra vps falan bulamazsın. Onun yerine 15 tl falan fazlasını vererek rahatlıkla daha kalite firmalardan hizmet alınabilir.

Bir benzetme yapmak gerekirse bu orjinal adidas ile çakma adidas oalyı gibi. Bir ayağına çakmasını diğer ayağına orjinal ayakkabısını giy hangisi daha önce yıpranıyor hangisi daha önce "fos"a düşüyor gör.

Ne diyelim bekliyelim ve firma hakkındaki gelişmeleri görelim.

turgut53

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5tl verilen vps den fazla hayır beklenmez. tahminim o makineden kar kazanması için en az 40-50 tane vps satması gerek. vps 1 çlaışr 2 çalışır 3. gün yarı yolda bırakır verir. Bu fiyat hosting piyasasını baltalamktan başka bi şey değildir.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
bedavaya verseymiş keşke hayır yapmış olurdu en azından yahu Allahtan korkun 5 tl ye vps mi olur bir paket sigara alınıyor o paraya bankadan para aktarsam hesabına 2 tl kesinti yaparlar banka bile ondan karlı çıkar bu tür saçma ve kendini hiç bir şey bilmeden kanıtlamaya çalışan insanlardan nefret ediyorum resmen :mad:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5