İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 adet 35$ kupon

sfenx29

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar son kullanma tarihi 12 Aralık olan kuponların tanesini 6ytl den veriyorum kuponlarda herhangi bir problem cıkma imkanı yok.

Kuponlar aktifleştirilmemiştir. 7 ytl aktifleştirme ücreti bulunmaktadır. Toplu alımlarda 5 ytl ye veriyorum kupon tanesini.

Sürekli online oldugum için sürekli destek var diğer satıcılarla karşılaştırmayın lütfen.

almak için özele msn yazın hemen iletişim kurulacak sizinle.

yani 45 ytl lik kupon size 13-14ytl ye geliyor.

Saygılar..

K

Kayıtsız Üye

Misafir
yok hayır gönderdigin havale den yada kredi kartından cekiyorlar masraf olarak

sfenx29

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem kupon girildikten sonra 7 ytl yi 45,56 dan düşüyor ve sen en az 14 ytl daha koyman gerekli aktif edebilmen için sistemi. Aktif ettiginde 14 + 38,56 = 52,56 ytl hesabında kullanılabilir halde oluyor.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kuponları aktif edip hesap halinde satarsan hepsini alabilirim.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
kupon

bu kuponlar siteleri olanlar için mi vede ne işi yarioo alabilirim belki

sfenx29

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar şuan itibariyle 5 adet kupon var yarin 20 adet daha gelecek saygılar..

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaklaşık 1 yıldır adwords hesabım var hiç kupon kullnmadım fakat bir kaç deneme yapmıştım hepsindede geçersiz demişti. kupon almak istiyorum fakat butür sorun olursa yardımcı olabilirmisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5