İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 dolarlık teklif

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
malum nette bize hayat yok.usa da yasayan birinin adresini göstererek firmalara uye olmak istiyorum.çekim vs gelince bana yollaması karsılıgı 50
usd teklif ediyorum.kabul eden var mı?postayı alınca eft ile yollayacagım.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)) haklısın garip ama başka birşey gelmiyor aklıma.tüm sponsorlar usa istiyor.bunun dışında hiçbir firmanın kabul etmediği 2 kesin ülke var.türkiye ve rusya.

inşallah bulurum .

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
walla bazı sponsor şirketlerin listelerinde zambia'yı görüp türkiyeyi görememek acı veriyor. cj'de hile kontrolü yapan birimin başına bir türk getirdiklerini duymuştum. sırf yapılan hileler kolay anlaşılabilsin diye.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie abi yazdığın gerçekmi ya? olamaz böle bişey ya :) ama yapmışlardır, doğrudur valla :)

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam herkese,
hatırlayanlar bilirler tommy ve cj ajanı arasında olduğu varsayılan bir muhabbet dönmüştü.ama ben inanmıyorum.inanmama gelince onlarca sitemle cjden binlerce dolar kazandım.hiçbiri tam olarak hileli olmamakla beraber tam da doğru sayılmazdı.ama olay cjnin de işine geldği için ses çıkarmadıklarını düşünüyorum.yani ben x dolar kazanınca cjde en az o kadar kazanıyor.ama bu ay cj accountum iptal edildi.bunun da sebebi yazlıkta olmam ,sitelerimi ve ctrmi kontrol edememem ve parayı artık abartmam.kendimi sürekli 300-400 aralığında tutmam gerektiğini beynim söylüyordu,ama hırs ve tutku(vay be) sınırları nereye kadar zorlayabilirim diye düşündürüyordu.yani 3000-4000 dolar da kazanabilirmiyim diye beni zorluyordu.ve altın yumurlayan tavuğu kestim!ama en azından limiti öğrenmiş oldum.yine de cjyi çok seviyorum.yani elinizde account varsa kıymetini bilin.zokkie haklı olarak 500 dolar istemiş.bir ay önce biri gelip hesabıma 2500 dolar verse vermezdim.
cj çok babaydı ,tabi kullanmasını bilene.ferrari baba araba ama araba kullanamıyorsanız sıfır .cj de öyle kullanmasını bilirsen :))))

cj gibi bir sponsor bulma dileğiyle belki bir gün türkleri affeder.(6 ayda küstürürüz ya neyse :))) )ne yapalım genlerimizde var :))

C

CJ-CJ

Misafir
riseofthemachines mailini bi verirsen sevinirim.özel bi konu konuşacaz.özel mesaj engellenmiş herhalde o yüzden.

tşkler...
bekliyorum..

A

arsivci

Misafir
riseofthemachines' Alıntı:
selam
malum nette bize hayat yok.usa da yasayan birinin adresini göstererek firmalara uye olmak istiyorum.çekim vs gelince bana yollaması karsılıgı 50
usd teklif ediyorum.kabul eden var mı?postayı alınca eft ile yollayacagım.

Eger cek uzerinden komisyon olarak kabul edersen temasa gec benle [email protected]

M

multiturk

Misafir
Yahu bende cj account var. Fakat hesap benim üzerime değil hesabımda 500 dolar kadar birikince iptal ettiler. Şimdide amerikada ki bir tanıdığın üzerinden açtım. Fakat hikaye Usa tarfiği olmadığı için hesapta zırnık yok.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam herkese
iletisime gecmek isteyenler

[email protected]

son hesabım 479 usd(temmuz) olunca hesabımı kapattılar.diger onlarca yedek uyeligim 6-7 ay önce iptal edildi.

cj den para kazanmak için usa traffic gerekmez.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam herkese
iletisime gecmek isteyenler

[email protected]

son hesabım 479 usd(temmuz) olunca hesabımı kapattılar.diger onlarca yedek uyeligim 6-7 ay önce iptal edildi.

cj den para kazanmak için usa traffic gerekmez.

K

Kowalski

Misafir
2 yılı aştı, CJ ile temiz çalışıyoruz. Ne o bana bir sorun çıkardı, ne ben ona bir sorun çıkardım. Sorunsuz, hilesiz kazanç yoluna gidildiği için de, sizin dünyanızda duyulmaya başlamış ( CJ hile kontrolünü bir türk yapıyor vb.) masalları da hiç duymadım. Bu işin ne kazanma yolu, ne kaybetme yolu vb. alternatifi var. Affiliater'ına üye olursun, logosunu eklersin, kazanırsın ya da kazanmassın.

Zambia vs Turkey konusu da gerçek ise, kötü bi durum.

Not: Özellikle duruma yeni adapte olmaya başlamış "newbie" master'lar bu thread'den fazla etkilenmesinler.

Bol kazançlar !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5