İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 Forumda Tanıtım Sadece 7 Tl |Referans Amaçlı| U.H.

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum sitelerinde tanıtım (Backlink) size ne kazandırır?
Öncelikle 50 Adet kaliteli forum sitesinde reklam yapmış olacaksınız.
Sitenizin tanıtımını ekleyeceğimiz siteler pr'li ve hitli sitelerdir, dolayısıyla sizede pr ve hit kazandıracaktır.
Backlink kazanacaksınız.
Yaptığımız tanıtımlar ile Google da hızlı bir şekilde yükseleceksiniz.
Dolayısıyla Forum Sitelerinde Tanıtım (Backlink) Hizmetimiz her site için gerekli ve Google da yükselmenin en iyi yollarından biridir.
Hemen bizden bu hizmet çok uygun fiyata alabilirsiniz, emin olun paranızın karşılığını kat ve kat kazanacaksınız.

NE YAPIYORUZ?
50 Adet PR'li Hitli ve Kaliteli Forum sitesinde websitenizin tanıtımını yapıyoruz.

NASIL YAPIYORUZ?
Ödeme alındıktan aynı gün içerisinde işi bitiriyor ve sitenizin tanıtımını yaptığımız 50 adet forum linkini size raporluyoruz.
Eğer isterseniz +2 Tl karşılığında tanıtım yazınızıda biz yazıyoruz.

NE KADARA YAPIYORUZ?
50 Adet PR'li Hitli Kaliteli Forum sitesinde tanıtım sadece 7 Tl.
(Memnuniyetiniz için pazarlık payımız vardır)
Tanıtım yazınızıda biz yazarsak +2 Tl daha alıyoruz.

NASIL ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ?
Turkcell Tl yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

NASIL İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ?
[email protected] adresine e-posta (mail) atabilirsiniz, en geç 24 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.

Web sitemiz: UzmanHizmetler

:alkış:

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mağlesef kardeşim şuan için sadece Turkcell Tl alıyorum, bi bakkala yada BİM e gitsen hemen attırırsın zaten parça kontör olarak :) , yada internette paypal üzerinden parça kontör satan siterlerda var.

- - - -Güncellendi - - - - - -

Not: Fiyat 7 Tl ye indirildiği için pazarlık yoktur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5