İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 GB Alan • 500 GB Band aylık 8 dolar

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süper ucuz.. süper bir fiyat denemek lazım depo olarak kullanırız :) eheh Sağol..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoDaddy kullanan var m arkadaşlar.Fiyat gerçekten çok uygun..Eğer zırt pırt içeriğe de yasak koymazsa, depo olarak kullanacağım :)

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy çok güzeldir fakat anlık kullanıcı trafiğinde sorun yaşarsınız sadece.

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
download deposu yapsak burayı. download edenlerin hızları nasıl olur acaba ?

gerçi bugün yada 1-2gün içinde alacağımda.. merak ettim

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UndeaD' Alıntı:
download deposu yapsak burayı. download edenlerin hızları nasıl olur acaba ?

gerçi bugün yada 1-2gün içinde alacağımda.. merak ettim

denemek lazım

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
walla yaa bende tam imaj depo arıyodum ahada depo :)

B

Baria

Misafir
arkadaşlar ben aldım ama pin fln istiyor.
boyle yazıyor
Account Security when Calling Us
Please create a 4-digit PIN number for your account.

If you call customer support, we will use this PIN number to verify your identity and account information. Your PIN helps us ensure that we're speaking to the appropriate account owner.

This PIN is only used to verify your identity and account information. You cannot use your PIN to access your accounts online.

Your Call-in PIN:
(The Call-in PIN must be 4 digits)

anladıgım kadari ile telefonda mı ne vericekler arayıp birde bizim aramamız gerekiyor sanırım. bunu telefon acmadan yapamayız mı ?

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu konuda biiz aydınlatacak biris varsa depo olarak kullanırız hostu çok ta iyi olur

B

Baria

Misafir
arkadaşlar o pin uyarısı gelince 4 tane numara girmeniz gerekiyor. ben yanlış anlamışım

K

Komedya

Misafir
Bence bu fiyat ucuzdan da ucuz kesdinlikle kalkışmam ben almaya ama bilmem yani isterseniz alın da bu sunucunun parasını heralde 50 yılda filan çıkartır:d

R

-ReYesKaNe-

Misafir
godady sonuçta hazırda mutlaka sermayesi avrdır. sadece müşteri ayağı alışssım diye yapıyor bence :) bence ama

B

Baria

Misafir
ben aldım ama tam afferim deyil cins 1 tane control paneli var herşey anında acılmıyor . phpmyadmin 2. bilmem kaç :) yani kısacası depo gibi biryer. vbulletin gibi sql sorgusu çok siteleri kaldırmaz bu host

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki download hızı nasıl depo olarak kullanmak için iyimi bari kısıtlama varmı trafikte yada dosya büyüklüklerinde

B

Baria

Misafir
valla hızı su anlık iyi depo kullanmak için ideal birşey diyebilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi