İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 GB Trafik 400 Mb Alan Yılda Sadece 50$

L

Linkpazari

Misafir
50 GB Trafik(aylık) 400 Mb Alan Yılda Sadece 50$
Sınırsız Email
Sınırsız Mysql

Mp3-absürt Kabul Edilir.
Not: Forum siteleri kabul edilmez.

detaylı bilgi için msn [email protected]

L

Linkpazari

Misafir
Genelde bu tarz paketlerde alan 1 gb civarı oluyordu biz alandan kıstık trafiği arttırdık.

Örnek: mp3kurdu.com aylık trafik 470 gb alan 1.7 gb

M

modachat

Misafir
linkpazari forumda yazilari okudun galiba burak baysan a mi özendin?
Unix makina fiyatini biliyoruz

50Gb trafik 400Mb alan
sen bunu aylik 13$ dan aşağıya verirsen zarardasın demek.Ayrica MB nin web alanının para etmedigini BW yüzünden fiyat yukselir.Sen faturada kessen ne yaparsan yap bu fiyata host olmaz resmen baltalıyorsun hosting firmalarini

Arkadaşlar böyle firmalardan hosting alacaksanız sağlam tanıdığımız arkadaşlardan yada siteleri referans almadan sakın almayi düşünmeyin. Unutmayinki son zamanlarda zaten herkes çakal oldu.Adamin size sundugunu iyi bakın

YILLIK 50$ Diyor oysaki bu paketi size YILLIK 150$ dan aşağıya vermemesi lazım.Adam akıllı para verin doğrusunu alın sonra yarın burda yazmayin böyle oldu şöyle oldu.

L

Linkpazari

Misafir
siteden referanslara bakabilirsiniz kriweb üzerinde 2 server sis network üzerinde 2 server mevcut. isim hakkının alınma tarihine ve webhosting.info da serverlara bakabilirsiniz.

ultra paketi kullanan müşteir referansıda birçok verebilirim forumdanda kullanan arkadaşlar var 2-3 aydır...

50$ + kdv dir fiyat fatura isteyenler için.

serverların (sis networkdakilerde) 10 tb bw var. 320 gb hdd var..bundan dolayı bu fiyata hosting verebiliyoruz...

kullanan siteler
mp3kurdu.com
yuhhu.com
vuduu.com
linkdegisim.com (moderatörler)
emp3z.con
sanalyildiz.com
atlaspazarlama.com

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alınan Servere Göre Verilen Fiyat Heryerde Değişir. Araştırma (HESAP) Yapmadan Yorum Yazma modachat dicem ama. çoktan atılmışın.
SAYGILAR.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referansları gördüm
diyecek bişey bulamıyorum zamanında benimle sorunları olan kişiler eski tartışmaları alevlendirmek istemiyorum (15 gün popup reklam alıp paramı odemeyenler)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5