İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 günde 2 kati kazanmak

O

ozgur20

Misafir
Arkadaslar selamlar

50 gunde yatirilan parayi 2 ye katlamak icin bir sistem olusturulmus..daha once forumda yazildimi bilmiyorum ancak stormpay, moneybookers ya da e-gold hesabinizla maksimum 10.000 dolar yatiriyorsunuz.. (min 4 dolar) ve hergun sadece 40 sayfa gezerek yatirdiginiz paranin %4ünü günlük olarak kazaniyosunuz.. 50 gün sonunda da para 2ye katlanmis oluyor ve her ayin 15inde otomatik ödeme gerceklesiyor..sistem su ana kadar herkesin parasini tikir tikir odedi..denemek isteyenler olursa link asagida..saygilar

http://4daily.com/?ref=33332

O

ozgur20

Misafir
bu konuda arastirma yaptiktan sonra mi inanmiyosun yoksa herhangi bir bilgin olmadan mi? :confused:

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu sistemi ilk cashits kullanmıştı ve 2 yıl boyunca ödeme yapmıştı. ardından paranın işletilememesi ve dğer bazı sebeplerden o site kapandı. ama sonra mantar gibi bu siteler çoğaldı ilk 6 ödeme yapıp sonrasında uçup gidiyorlar... para yatırmadan önce emin olun...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel sistemmiş. hemen 10bin dolar yatırayım 20bin olunca o begendigim arabayı alıcam eheuheue :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) ben de böyle bi site yapacağım. ilk önce bir template kurar sonra bir de ücretsiz forum açarım. ne kadar insan keklenirsa o kadar çok kazanırım.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
buda sahtekarligin başka türlüsü sanal imar bank diyelim bunlara yüksek faiz yüksek kazanc burda :D

B

Beles_Org

Misafir
Geçen gün kapıya bi vatandaş geldi.Ücretsiz toz deterjan dağıtıyorlarmış.
İyi, ver bakalım dedik.Adam dedi ki yanlız bu kutuların içinde hediyeler var.Eğer şanslı iseniz ya Altın kaplama bir kol saati, yada nokia 7250 cep telefonu kazanabilirsiniz.Bu hediyelerden birisi çıkarsa, biz sadece 20 YTL öğrenci pirimi alıyoruz sizden.
Veeeeee kutu açıldııııııı.... İçinden ne çıktı, tabii ki 5 milyon YTL değerinde Altın kaplama:) kol saati :D
Dolandırıcılık aldı başını gidiyor arkadaşlar.Evde, sokakta,internette...
Paranıza yazık etmeyin.Hele hele, faizsiz kazanç vaadli holdinglerden kaçının :D

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beles_Org' Alıntı:
Geçen gün kapıya bi vatandaş geldi.Ücretsiz toz deterjan dağıtıyorlarmış.
İyi, ver bakalım dedik.Adam dedi ki yanlız bu kutuların içinde hediyeler var.Eğer şanslı iseniz ya Altın kaplama bir kol saati, yada nokia 7250 cep telefonu kazanabilirsiniz.Bu hediyelerden birisi çıkarsa, biz sadece 20 YTL öğrenci pirimi alıyoruz sizden.
Veeeeee kutu açıldııııııı.... İçinden ne çıktı, tabii ki 5 milyon YTL değerinde Altın kaplama:) kol saati :D
Dolandırıcılık aldı başını gidiyor arkadaşlar.Evde, sokakta,internette...
Paranıza yazık etmeyin.Hele hele, faizsiz kazanç vaadli holdinglerden kaçının :D
Muhteşemsin, çok saol bilgilendirdiğin için :)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar baba oğula vermez yapmayın allah aşkına :)

Bence bu tür bir yöntemle kazanmak zor değil, bu açıdan olay çok ilgi çekici geliyor insanlara; ama önemli olan şu:
kaybetmek te hiç zor değil.. :)

saygılar...

M

murme

Misafir
evet arkadaşlar ben cok araştırdım bu randomizer olayları falan var vs.. vs.. yani bilmiorum ama ben güvenmiorum sahsen

O

ozgur20

Misafir
tamam o zaman guvenen , parayi alacagina inanan devam etsin , inanmayanlar da bulasmasin.. :eek: ben burada yatirdigimdan fazlasini aldiysam bu hangi keklenme mantigina sigiyor? ama herkesin gorusu de kendisine tabi..

F

futbol-tr

Misafir
biz nerden bilelim kimin ne kadar kazandığını? ne bileyim senin atıp tutmadığını?
ben de diyorum benim banka hesabıma 100 bin $ yatırın size 200 bin $ olarak dönecek :D boş işlerle uğraşmayın....

M

murme

Misafir
bence cok riskli arkadaşlar parası cokk olan denesin veya direk bana yollayin :D hehe parayi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5