İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 k Facebooka Kayıtlı Yabancı Mail List - 4 tl

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Facebook 'a kayıtlı yabancı (ALman,İngiliz,Amerikan) mailleri derleyip topladık ve satışa sunuyoruz..
Ödeme Şekli : Yapı Kredi Bankas (Paypal Hesabım Yoktur)

Mail listesi kesinlikle günceldir..

İletişim : [email protected]

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Banka havalesi yerine tanıtım karşılında olabilirmi?

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Arkadaşlar şuan şehir dışındayım alıcak kişiler [email protected] eklesinler. Pazar günü alışverişmizi gerçekleştiririz..

DerinSevdam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 50 k çok büyük bir rakam upload ederken sıkıntı yaşarmıyız

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Facebookda Mailden Davet Yolu Sakıncalıdır Davet Ettiğiniz kişilerden Birisi Şikayet Ederse Hem Sayfa Kapanıyor Hemde Profil Eğer Bunu Düşünerek Mail Listesi Alıyorsanız Bilginiz Olsun...

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Arkadaşlar Facebookda Mailden Davet Yolu Sakıncalıdır Davet Ettiğiniz kişilerden Birisi Şikayet Ederse Hem Sayfa Kapanıyor Hemde Profil Eğer Bunu Düşünerek Mail Listesi Alıyorsanız Bilginiz Olsun...

Bilgi için tşk ederim evrensel siteleri olanlar genelde alıyorlar ama facebook konusunada gelirsek ben sayfalarıma öneriyorum hiç bir sayfamda profilim kapanmadı sadece profilimlerimde arkadaş isteklerim engelleniyordu oda 3000,4000 gibi sayıları birden önerdiğim için.

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım peki bu mail listesini aldık diyelim..Güncel olmadığını anlarsak ne olacak?

Karincaa

0
Yasakli Uye
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ustacım burda bir çok satış yaptım güvenilirliğimi ortaya koymuş bir satıcıyım. Mail listesi güncel olmasa zaten satışa sunmam mail list güncel ancak yabancıdır (amerikan,ingiliz,alman) zaten belirtmiştim konumda..

akbalci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ülkelere göre ayrılmış vaziyette ise amerika maillerinin kaç tane olduğunu öğrenebilirmiyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5