İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 TL Emlak Sitesi YOk Başka Yerde YOOOK

reha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emlak.png

yonetim.png

Sistem Özellikleri
Sayfalama
İlan Kategorileri
İlan Ekleme
İlan Özellikleri
Sınırsız Resim Ekleme
Anket Sistemi
Seo Uygulama
Arama Motoru
Tema Özelliği (kırmızı,yeşil,siyah,mavi)
Flaşh,Vitrin,Acil,Özel ilan ekleme
İlanları İsteğe Göre Sıralama
Şehir Ekleme - Çıkarma
İlçe Ekleme - Çıkarma
İlan Özellikleri Ekleme - Çıkarma
Vitrin İlan Sayısı Bellirleme Size Ait
İstediğiniz Tema Seçme Hakkı
Banner Değişmek Sizde
Fiyatımız:50 TL
Scriptimizi sadece 1 domainde kullanabilirsiniz.
Test Adresi:www.akyazirehber.com
Saygılarımızla
Asabilisim
Sürücü Kursu ve Okul Portalı satılık
Mail [email protected]
Tel:0 542 815 14 67

reha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kampanyamız Tekrardan aktif olup yeni yılın ilk haftasına kadar devam edecektir..

Saygılarımla.

Dejavu58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bu scripti emlak ofisi degilde emlak ilan sitesi olarak kulanamazmiyiz? mesela uyelik sistemi olsa ilan tarzında. Misal emlak.net gibi uyelikli emlak sitesi? mumkun mu bu? hemen alayım

reha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bu scripti emlak ofisi degilde emlak ilan sitesi olarak kulanamazmiyiz? mesela uyelik sistemi olsa ilan tarzında. Misal emlak.net gibi uyelikli emlak sitesi? mumkun mu bu? hemen alayım

hocam dediğiniz eklentileriücreti dahilinde sistemimize ekleyebiliriz

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu scriptte edit dostum ama editin güzel olmuş , çünki tablo yapın birebir. Emlak.mefe.net

reha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu scriptte edit dostum ama editin güzel olmuş , çünki tablo yapın birebir. Emlak.mefe.net

:gül:hocam mefe nin editi söz konusu değildir sitenin tüm kodlarını tek tek ellerim ile yazdım mefeyi örnek almadım deği l örnek aldım ve daha iyisini yapmaya çalıştım ama yapıcaklarım bitmedi sistemimi geliştirmeye devam edeceğim.Ama şunu kesinlikle söylemeyelim ki başkasının scriptini düzenleyipte başka insalanlara satıcak bir kişi değil düzenleyene kadar kendim yazarım zaten

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reha dostum scriptin 10 numara script , tablo yapılarını değiştirirsen güzel iş yapar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5