İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 USD olmadan PIN Yollanması?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba arkadaşlar,

2004 ünün sonundan beri aktif olan bir adsense hesabım var ve toplam miktarım 50$ a yakın bir seviyede. Malum, şu an askerdeyim de.. İlgilenemiyorum çoğu şeyle.

Mail hesabını kontrol ederken PIN yolladıklarını okudum. Hesaba baktım, beklemeye almışlar, PIN girilmesi için?

Herkeste bu durum aynı mı? 50 USD olmadan PIN mi yolluyorlar?

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense yayıncılarının hesaplarını korumak amacıyla başvurunuz sırasında belirttiğiniz ödeme adresine bir PIN kodu gönderdik. Bu PIN size herhangi bir ödeme yapılmadan önce PIN Kodu Bilgi sayfasına girilmelidir. Güvenlik nedeniyle PIN kodunuzu size yeniden gönderemiyoruz. Bu sırada, hesabınız etkin kalır ve reklam göstermeye ve para kazanmaya devam edebilirsiniz.
En son şu tarihte PIN'iniz yaratıldı:
01.Oca.1980

Pin sayfamda bu şekilde bir yazı var.Yani pinim yola çıkmış mı?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
evet 10 dolar olunca yolluyolar artık pini.Ben şunu anlamadım: "Güvenlik nedeniyle PIN kodunuzu size yeniden gönderemiyoruz" yani artık pin postasını sadece 1 keremi gönderecekler.Önceden böyle bi yazı gördüğümü hatırlamıyorum..

Sefikibo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceden 50 $ olmadan da yollanabiliyordu zaten :) Ama 10 $ olupta gönderilmesi daha iyi olmuş.

oyunlar99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet artık 10 $'da gelmeye başladı adsense pin iyi oldu. En iyisi böyle ;)

VirtuE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişisel Kimlik Numaranız Hakkında

Bildiğiniz gibi, kazançlarınız 50$'a ulaştığında, ev/işyeri gibi iletişim bilgilerinizi onaylamak için size kişisel kimlik numarası (PIN) gönderilir. Bu barajı, 10$'a çektiğimizi bildirmek isterim. Böylelikle, hesabınızdaki kazançlar 50$ yerine 10$ ulaşığında, 3 hafta içinde PIN numaranızın bulunduğu bir mektup alacaksınız. Bekletmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için "Ödeme Geçmişi" sayfasından, yapılması gereken uyarı kutusundaki bağlantıları ziyaret etmenizi öneririm.

Son olarak, Pin kodunuzu girmeden önce hesabınızın hala erişebilir olacağından ve reklam göstermeye devam ederek kazanç sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Yukarıdaki resimde olduğu gibi, size gönderilecek PIN zarfının bir örneğini görebilirsiniz.

Kamil Tavas-AdSense Publisher Support tarafından yayınlanmıştır Çarşamba, Şubat 06, 2008 09:47

Permalink

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5