İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

500+ Google hitli siteler alınacaktır.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Site alımlarına başladım arkadaşlar, alttaki özelliklere uygun satmak istediğiniz siteler için teklif verebilirsiniz.

• Google kaynaklı 500 ve üstü hiti olan, üst sınır yok, 50,000 de olabilir.
  • Herhangi bir arama motorundan veya kazanç sisteminden banı olmayan
  • Sadece Adsense veya herhangi bir kazanç sisteminden para kazanmak için üretilmiş olmayan, namı diğer MFA
  • Forum olmayan
  • İllegal, absürt(hikaye dahil), spam vb. içerik barındırmayan
  • Backlinkleri Black hat ile popüle edilmemiş(blog spam, link farm, bilimum SEO firması/uzmanı/istediğiniz-kelime-istediğiniz-sıra teknikleri vs.)
  • Domain'i jenerik veya anlamlı olan (oyyunlarrrrr.biz izleseneee.us yyemek.net vs. olmayan)
  • Lisanslı scriptler için lisansı temin edilebilecek, gerekirse kurulumda yardımcı olunacak
  • Dili Türkçe veya İngilizce olan

Bu özelliklere sahip tüm siteler için URL, trafik detayları ve fiyat teklifini PM ile veya bu başlığı referans göstererek maksat [@] maksat.net adresine e-mail ile yollayabilirsiniz, yalnız mesajlarda olumlu veya olumsuz cevap bekliyorum yazılmasın ben uygun tekliflere döneceğim uygun olmayanlara dönemeyebilirim çok teklif gelirse.

Konu kısıtlaması yok her konu olabilir.

Bütçe limiti de yok, ederine göre en uygun fiyatlı olan tekliflere öncelik verilecektir. Yalnız ödeme öncesi domain'i alırım ödemeyi sonra yaparım, güvenlik malum.

Uzun zamandır buralardayım, İstanbul içi olanlar ile gerekirse yüz yüze de görüşebliriz, itrader'im da fena değildir, siteniz iyiyse siz de samimiyseniz hiçbir sorun yaşamazsınız.

İyi çalışmalar

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SubDomain farketmez, dediğim gibi anlamsız olmasın yeter.
Edit: Bir de domain adında 1'den fazla tire(-)'den hazzetmiyorum, blogspot'ta çok kullanılıyor.

Tüm teklifleri aldıktan sonra uygun bulduklarıma döneceğim, çok fazla site alırsam yeni bir host ayarlamam gerekebilir o yüzden toplu olarak alacağım, bu nedenle teklifte mutlaka fiyat yazılması rica olunur.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satıcı için de geçerli bu, benim burada bir güvenilirliğim varsa ben bunu ortaya koyuyorum, alıcının da varsa o da ortaya koyar öyle bir mesele olmaz. Ama ortalama teklifin kim olduğu pek bilinmeyen birinden geleceğini varsaydığım için öyle yazdım ilk mesajda, güvenmeyen zaten teklif vermez.

Teklif vermeye devam edebilirsiniz, aksi duyurulana kadar bu başlık aktif.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir adet rüya, fal burç vb. ile ilgili site alıcam onun için de teklif verebilirsiniz, wordpress olmamalı. (sadece script+db) için de teklif verebilirsiniz sadece bunun için.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanbox'ta olmayan ve en az 200 tarif içeren yemek tarifleri sitesi alacağım, teklif verebilirsiniz. Hedef kelimesinde ilk 5 sayfa içinde olanlar öncelikli tercihim.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yemek tarifleri sitesi aramaya devam ediyorum, en az 200 tarif içeren, Google'da ilk 10 sayfa içinde(sıra değil), domain'i çok zorlama seolanmış olmayan(tariflerrr vs), satan varsa teklif alabilirim.

PHP olmak kaydıyla veritabanıyla birlikte script de alabilirim, veya ikisini ayrı ayrı

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Yemek tarifleri sitesi aramaya devam ediyorum, en az 200 tarif içeren, Google'da ilk 10 sayfa içinde(sıra değil), domain'i çok zorlama seolanmış olmayan(tariflerrr vs), satan varsa teklif alabilirim.

PHP olmak kaydıyla veritabanıyla birlikte script de alabilirim, veya ikisini ayrı ayrı

Hocam sabahki pmden sonra ses soluk çıkmadı.Pm de attığım msn adresini eklerseniz görüşebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5