İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 500+ Wiki Sitesine Sadece 1 TL'ye Backlink Yapıyoruz. Detaylar İçeride

tarikfb18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500+ Wiki Sitesine Sadece 1 TL'ye Backlink Yapıyoruz. Detaylar ---->

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız... PR'si yüksek Wiki Sitelerinde Tanıtım Yazısı ile BACKLİNK kazanma imkanı SADECE 1 TL... Amacımız size yardımcı olmak.

Google wiki backlinklerine önem verdiği için buradan kazandığınız backlink sizi arama motoru sıralama sayfasında üst sıralara taşıyabilir.

24354-1.jpg

Peki Bu Wiki Backlink'in Faydaları Nelerdir?

İşte Sorunun Cevabı:

1- Kaliteli backlinklere sahip olursunuz.

2 - Pagerank , Alexa ,Trustrank, Backlink ve Domain Authority değerleriniz yükselir.

3 - DoFollow çıkışlı wiki sitelerinden Kaliteli Backlinklere sahip olursunuz.

4 - Hedef kelimeniz de ve içerikleriniz de, arama motorlarında üst sıralara yükselirsiniz.

5 - Sitelerin ingilizce wiki siteleri olması yüksek Pr'li ve Alexa'lı olmaları sizlerinde yükselmesini sağlar.

6 - Hit artışı sağlar.

Yapmanız Gerekenler

İçinde sitenizi tanımlayan anahtar kelimelerinde olduğu bir tanıtım yazısı.En fazla 3 adet anahtar kelime yeterlidir.Fazlası zararlı olabilir.

ÖDEME PEŞİN ALINIR, RAPOR MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLİR...

ÖDEME YOLU: PAYPAL

Konu Altı Yorum

+

[email protected]

emrep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paravanlar için çalışma almak istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5