İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

500 YTL ödüllü Makale yarışması

keskinzeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15o kişi arasında yapılacak yarışmada ;
Brinci 500 YTL Nakit Para Ödülü
İkinci 150 YTL Nakit Para Ödülü
Üçüncü 50 YTL Nakit Para Ödülü
Dördüncü ve Beşinci 4 GB Flash Disk
150 Kişi dolmadan kendisine güvenen arkadaşlardan başvuru bekliyoruz.
Her ay yarışmamız devam edecektir.
Ayrıntı;
http://www.yesillik.net/index.php/2008/07/500-ytl-odullu-makale-yarismasi/

keskinzeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 konudan bir tanesini seçebiliyorsunuz yorum kısmına isim ve girmek istediğiniz konuyu yazıyorsunuz
Kyıt olduğunuz konu hakkında yazmak zorundasınız.
Yarışma 1 ay sürecek açıklamalar ayrıntı için siteye bakınız.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
nedendir bilinmez ama pek güven verici değilsin gibime geliyor..

keskinzeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedendir bilinmez ama pek güven verici değilsin gibime geliyor..

hastamısın kardeşim sen
nedenini bilmiyorsun madem neden bul düşün yalandan yere mesaj atma
bu siteyle birebir alakalı bir insanım sadece makale yarışmasının duyurusunu yapıyorum
iş tek kişinin işi değil
bu sebepten
düşünerek konuşalım

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Böyle bir şey daha önce benzer bir forumda yayınlandı..

ve kişiler ödül almak için benzeri yarışmaya dahil edildi..
Yarisma sonrası Çocuk 1000 YTL alacak yere
malefes Yarısmayı başlatan kişi tarafından incik boncuk sebeblerden dolayı çocuğun 1000 YTL sini vermedi..

Aynı şeyi tabiki sizinde yapacağınızı Söylemiyorum...

Sadece fikir olarak bana pek güven vermediğinizi diğer okurlarında biraz daha dikkatli olarak yarişmanıza katilmasını önerdim ve halen fikrim aynı..

Bu bir karalama değil herkes gibi bende düşüncelerimi yayınladım..

karalama / baltalama ve düşünce hakkındaki ve aralarındaki Farkı anlamanız dileyi ile..

iyi paylaşimlar.

( bu arada hasta değilim oldukca sağlıklıyım 26 yaşımdayım ve ömrüm boyunca 1 kez bile hasta olmadım ve ömrüm boyunca 1 kes daha hastane yüzü görmedim Hastamasın derken ben sana hakaret etmedim ve sende bana hakaret etme eğer benim yazdığım mesaja direk hastamasın diğeceğine bu işde ciddi olsan böyle bir tavır sergilemez veya dikkate almazdın son yazdığın mesaj ile zaten hepten güvensizliğini sergiledin )

yukarıda bahsedilenler gibi benim fikirlerim.. ( konunuza saygılıyım sen bir konu açmışsın burası paylaşım alanı ve bende yorum yaptım Forumun özelliği budur eğer paylaşım kaldıramiyorsan veya cevap yazanlara hastamısın şeklinde hitab edecek kadar küçüldü isen bence paylaşım yapma hastamısın kelimesini bu sefer dikkate almiyorum umarım 2. bir argo kelimen olmaz )

keskinzeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir şey daha önce benzer bir forumda yayınlandı..

ve kişiler ödül almak için benzeri yarışmaya dahil edildi..
Yarisma sonrası Çocuk 1000 YTL alacak yere
malefes Yarısmayı başlatan kişi tarafından incik boncuk sebeblerden dolayı çocuğun 1000 YTL sini vermedi..

Aynı şeyi tabiki sizinde yapacağınızı Söylemiyorum...

Sadece fikir olarak bana pek güven vermediğinizi diğer okurlarında biraz daha dikkatli olarak yarişmanıza katilmasını önerdim ve halen fikrim aynı..

Bu bir karalama değil herkes gibi bende düşüncelerimi yayınladım..

karalama / baltalama ve düşünce hakkındaki ve aralarındaki Farkı anlamanız dileyi ile..

iyi paylaşimlar.

( bu arada hasta değilim oldukca sağlıklıyım 26 yaşımdayım ve ömrüm boyunca 1 kez bile hasta olmadım ve ömrüm boyunca 1 kes daha hastane yüzü görmedim Hastamasın derken ben sana hakaret etmedim ve sende bana hakaret etme eğer benim yazdığım mesaja direk hastamasın diğeceğine bu işde ciddi olsan böyle bir tavır sergilemez veya dikkate almazdın son yazdığın mesaj ile zaten hepten güvensizliğini sergiledin )

yukarıda bahsedilenler gibi benim fikirlerim.. ( konunuza saygılıyım sen bir konu açmışsın burası paylaşım alanı ve bende yorum yaptım Forumun özelliği budur eğer paylaşım kaldıramiyorsan veya cevap yazanlara hastamısın şeklinde hitab edecek kadar küçüldü isen bence paylaşım yapma hastamısın kelimesini bu sefer dikkate almiyorum umarım 2. bir argo kelimen olmaz )

bende 26 yaşımdayım sigarayı yeni bıraktım çok çabuk sinirleniyorum ama yazdıklarının yanlıştı.
yarışma kayıtları devam ediyor

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarışma kayıtları devam ediyor da soru sormuştum, cevaplamadığın gibi yorumumu da düzenlemiş, bir şablona uydurmuşsun. Ne yapmaya çalıştığını anlamadım, anlatır mısın? Bir de sildiğin sorumu da yanıtlar mısın?

keskinzeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarışma 150 kişi tamamlandığında başlayacaktır.
150 kişi tammlandığı anda makaleler aynı anda yayına atılacak
nasıl kayıt olurum
http://www.yesillik.net/index.php/2008/07/500-ytl-odullu-makale-yarismasi/
burada anlatılılıyor
15o kişi arasında yapılacak yarışmada ;
Brinci 500 YTL Nakit Para Ödülü
İkinci 150 YTL Nakit Para Ödülü
Üçüncü 50 YTL Nakit Para Ödülü
Dördüncü ve Beşinci 4 GB Flash Disk
konuyu dağıtmayalım

X

Xman

Misafir
150 adet özgün makale, sitenize içerik sağlamak için iyi bir strateji, karşılığında 750 ytl civarı bir ödül dağıtmakda cabası, umarım başarı ile sonuçlandırabilirsiniz ve iyi bir örnek teşkil eder. Başarılar.

Not : eleştirilere biraz daha yumuşak üslupla yanıt vermeniz daha hoş olur.

keskinzeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 adet özgün makale, sitenize içerik sağlamak için iyi bir strateji, karşılığında 750 ytl civarı bir ödül dağıtmakda cabası, umarım başarı ile sonuçlandırabilirsiniz ve iyi bir örnek teşkil eder. Başarılar.

Not : eleştirilere biraz daha yumuşak üslupla yanıt vermeniz daha hoş olur.

haklısınız teşekkür ederim

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hala sorduğum soruya yanıt bekliyorum; yorum olarak girdiğim ama sildiğin sorumu yanıtlayacak mısın? Böylesini de ilk defa görüyorum, yarışma kapsamında adama içerik sağlayacağız, adam sorularımızı siliyor, yanıtlamıyor falan... Üstüne bir de "Konuyu dağıtma." diyor!!! Böyle saçmalık olmaz.

keskinzeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hala sorduğum soruya yanıt bekliyorum; yorum olarak girdiğim ama sildiğin sorumu yanıtlayacak mısın? Böylesini de ilk defa görüyorum, yarışma kapsamında adama içerik sağlayacağız, adam sorularımızı siliyor, yanıtlamıyor falan... Üstüne bir de "Konuyu dağıtma." diyor!!! Böyle saçmalık olmaz.

arkadaşım yarışmaya kimseyi zorla sokmuyorum ustune para ödülü veriyorum.Artı senin sorularının hepsinin cevabı yazıyor sayfada sanada arkadaşlarım tarafından mail atılmıştır.Birazdikkat edip uslubumuzu düzelteli yoksa kötü şeyler olacak.
Şimdi tekrar söylüyorum konuyu dağıtmayalım.yarışmayla ilgili sorularınız varsa sayfaya girdikten sonra yine de soru kalırsa aklınızda yazın.

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. "Üstüne para veriyorum" mantığıyla patronluk taslıyorsan, kendini üstün görüp terbiyesizce davranmaktan çekinmiyorsan zaten ödül mödül vermeyeceğin, forumdaki diğer dolandırıcılar gibi işi katakulliye getirip kaçacağın belli.

2. Ben o sayfada soruma cevap görseydim sormazdım, değil mi? Akıl ve mantık diliyorum sana.

3. E-posta falan atılmadı bana.

4. Üslubuma sen karışamazsın efendim. Asıl sen düzelt üslubunu, ne demek "kötü şeyler olacak"? Tehdit mi ediyorsun beni? Ayrıca sen kimsin ki beni tehdit edebiliyorsun?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
KeskinZeka, Keskin sirke küpüne zarar sinirlisin agresifsin* ama buradaki insanlara bu şekilde konuşman YANLIŞ mesajların hiç hoş değil ve istersen 100.000 Dolar ver bu mesajlarla kimseden, sana güven bekleyemezssin.
*Recep İvedik gibi mi oldu yahu ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi