İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5000 - 8000 Arası Konu Açtırılacak

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
8000 tanesi 200 YTL paranın yarısını peşin geri kalanı 4000 olduğunda alırım kabul edersen pm ile ulaş oke.

erkanpolat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit diyorsanız tam bizim işimiz...Google da ilk sırada yer almak istiyorsanız msn mi ekleyebilirsiniz...Birçok siteyi zirveye taşıdık..!!

[email protected]

-Konularımız Kalitelidir...
-Bizde Çalıntı Olmaz...
-Bir Siteye Açtığımız Konuyu Başka Siteye Koymayız...
-İstenilen Sürede İşi Teslim Ederiz...
-Fiyat Kesin Değildir!Anlaşılır...
-Konularımızın hepsi kendi uploadımızdır...
-Sitenizi Her Gün Güncel Tutarız...

5000 konu:180 Ytl(copy paste yapmadığımız için böyle)

C3LL0C4N

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akyazı mı :D bende sakaryalıyım :)

Sadece yazı olursa 1000 konu 25 ytl...
Linkli konular olur ise 30 ytl ....

Tyreece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her 100 konu başına ücret tarifemiz 4 YTL dir. Şuanda boşum, iş arıyorum, isterseniz görüşelim.

[email protected]

Ücretin yarışını işe başlarken, diğer yarısını ise işin yarısında talep ediyorum. Uygunsa lütfen ekleyiniz.

yigit1907

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 konuyu 40 YTL den açabilirim.... 5000 konu 200 YTL ye geliyor...

Ödeme İŞ BANKASI - PAYPAL - EGOLD - ALERTPAY olabilir...

Post işinin ödemesinin yarısı işe başlamadan önce, yarısı iş bitiminde ödenir...

[email protected]

Burda referansım olmaması sizi düşündürmesin... R10da kullanıcı adım yine yigit1907 :)

ForumDenizi.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba hocam 5-6 yıldan beri smf sitelerinde adminlik yapmışlığım var , smf nin dilinden anlarım yani :)

1000 konuyu 30 YTL ye açabilirim. Özelliklede Oyun , Film veya Program kategorilerinde ustayımdır. Hiç bir kırık veya hiçbir reklamlı link veya yazı eklenmez. Eğer görüşmek istersen Email (msn) : [email protected]

NeveR The Don

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben direk bot söylüyeyim. kendi yazdığım dakikada 200 konu açar . diğer forumlardan alıp senin forumunda açar ilk bi google index oluşturmak için bayağı işine yarar. istediğin kategoriden istediğin kadar alıp istediğin kategorine açar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5