İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5000 hitli site

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar 5000 tekilli oyun sitem var adsense tam bi felaket. yataydır renklidir uzundur geniştir her türlü reklam boyutunu denedim malesef verim alamadım.

sitedeki bannerlara ve text reklamlara tıklanıyo fakat sanki adsense e antipatileri var gibi inatla ona tıklamıyolar.

siteye ortak olduğum için popup reklam kabul edilmiyo bu yüzden o seçeneği düşünmüyorum ve fikir istiyorum.

nasıl reklam koyabilirim? nereye ne koysam işe yarar? bi bakıp söyleyebilicek olan varsa memnun olurum. deneyip verim aldığınız oyun sitenizden kazanç getirmiş olan bişey olabilir ya da sadece baktığınızda farkedeceğiniz bişey olabilir bilemiyorum.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
aynı sorun benim oyunforumu sitemde var kodları ekleyeli bir hafta oldu fakat tıklamalar hala sıfır guzelde reklamlar cıkıyor ama hala neden tıklamadıklarını bilmiyorum

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence millet artik adsense yi iyice ögrendi. O yüzden otür reklamlar artik tiklanmiyor düsüncesindeyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5