İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5000 hitlik yabancı siteye banner vermek isteyenler

F

fatihgoz

Misafir
Mrh sitem ingilizce günlük 5000 hit alıyor ve her gün hiti artmakta hitin hepsi google aramalarından gelmektedir. ziyaretçilerin %19 u USA, %18 i alman, %5 i ingiltere ve geriside diğer yabancı ülkelerdir siteye giren türk %2 gibi küçük bir rakam dediğim gibi site tamamen yabancı hit ve de google ziyaretçisi. sitenin içeriği wallpaper popup reklam almıyorum sadece banner alabilirim.
banner ücretleri:

468x60 tüm sayfalara üst tarafa = 200 ytl
120x60 tüm sayfalara sağ veya sol tarafa = 80 ytl

Görüşmek isteyenler msn adresim: [email protected]

Not: Lütfen reklam vermek isteyenler gelsin, site ismini öğrenmek için rahatsız etmeyin..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siteye giren kişiler yurt dışındaki yürklermi yoksa yabancı kişilermi yanai aramalrda arama kelimeleri yabancımı..

F

fatihgoz

Misafir
Permission' Alıntı:
siteye giren kişiler yurt dışındaki yürklermi yoksa yabancı kişilermi yanai aramalrda arama kelimeleri yabancımı..
Yabancı aramalar yabancı kelimeler dedim ya site ingilizce ve ziyaretçisi tamamen google ziyaretçisi 7000 oldu bunu da belirteyim. Bu arada pop reklam almıycam demiştim ama fikrimi değişirdim pop reklam alacağım. Pop reklam verecekler fiyat tekliflerini pm olarak msn adresleriyle göndersinler. Sitenin ziyaretçi bilgilerinin extreme olarak verebilirim.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresini ve ödeme tercihini (Paypal kabul ediyormusun) pm atarmısın. 120x60 reklam alanı ile ilgileniyorum. Yada text reklam alacak olursan oda olabilir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adres ve istatistik bilgilerini istedim ama ses çıkmadı
sanırım altın kaplama bir site bu..etrafı da pırlanta işlemelerle kaplı...
neyse bol şans ben talebi geri çekiyorum

F

fatihgoz

Misafir
favorites' Alıntı:
adres ve istatistik bilgilerini istedim ama ses çıkmadı
sanırım altın kaplama bir site bu..etrafı da pırlanta işlemelerle kaplı...
neyse bol şans ben talebi geri çekiyorum
gerçekten reklam vermek isteyen kişi msn adresi verdim gelir konuşur...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
fatihgoz' Alıntı:
gerçekten reklam vermek isteyen kişi msn adresi verdim gelir konuşur...

bu forumda en çok reklam veren kişilerden biri olduğumu bilmiyorsun sanırım :)
gereksiz triplere girmene gerek yok
neyse sana bol şans diliyorum...

F

fatihgoz

Misafir
favorites' Alıntı:
bu forumda en çok reklam veren kişilerden biri olduğumu bilmiyorsun sanırım :)
gereksiz triplere girmene gerek yok
neyse sana bol şans diliyorum...
forumun reklam al ver bölümünü takip etmiyorum da ben birşeyi anlıyamadım msn de görüşmeyi niye istemiyosun ciddiysen msn de gelir görüşürsün. msn de görüşmen gerçekten reklam vereceğini doğrular. hem bana reklam vermek istiyosan banka bilgilerini almak için yine msn ye gelmen gerekmez mi?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sevgili arkadaşım...mesajımı okusaydın anlardın..
site bilgilerini ve istatistiklerini PM at dedim..ama geri dönmedin..sonrada tutturmuşsun " msn ye gel " diyorsun. ne MSN si ya ne alaka?neden geleyim ne olduğu belirsiz konu için. önce siteni öğreneyim, sayacına bakayım, değerlendireyim ki görüşme ortamı olsun..
"banka bilgilerini verme konusunda " gösterdiğin " heyecanı" , iletişim konusunda da gösterseydin ya...
neyse bu son mesajım konu hakkında.
iyi günler

M

Muziooo

Misafir
fatihgoz' Alıntı:
msn de görüşmen gerçekten reklam vereceğini doğrular.

komik bi tez olmuş :) önce siteyi inceler eğer kendisine uygunsa seninle iletişim kurar bu illa msn ile olacak diye birşey yok.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşımız banada msn adresini verdi özelden.
Özellikle Türkçe sitelerime reklam alırken herkes msn ile görüşmek istiyordu ve ben herkesi ekliyordum. Şimdi listemde tanımadığım bir sürü kişi var. Yanlış birini silmek istemediğim için (mesala şu an reklamı yayınlananlardan birini) hiçbirini silemiyorum.
Dolayısı ile reklam verirken yada alırken istenecek bilgiler belli olduğundan bende msn adresimi vermedim. Daha doğrusu vermememin tek sebebi bu.

Yoksa, 120x60 reklam alanının fiyatı, 5000 hitli ve yabancı hite sahip bir site için gayet makul.
Ben ingilizce download sitem için reklam vermeyi düşünüyordum, fakat şimdilik vazgeçtim teşekkürler...

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
size adresini neden vermiyorsunuz?

Skandal Bi Adres Gizliyor Arkadas :) hitin Artar Kötümü İşte Yazsaydın Postuna Site Adını Herkes sormak Veya Düşünmek Kararında Kalmazdı :D

F

fatihgoz

Misafir
forumdayim.net' Alıntı:
Skandal Bi Adres Gizliyor Arkadas :) hitin Artar Kötümü İşte Yazsaydın Postuna Site Adını Herkes sormak Veya Düşünmek Kararında Kalmazdı :D
şimdi site adresini versem türk ziyaretçinin siteye bir faydası yok. sitenin %100 yabancı ziyaretçi almasını istiyorum. popup vermek isteyenleri bekliyorum msn: [email protected]

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
buradan girecek 5-10 hit ile mi 5.000 tekillik sitenin ziyaretçi potansiyeli bozulacak, anlamış değilim. neyse, sizi birazdan msne ekleyeceğim cidden merak ettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5