İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50$lık bedava adwords kuponu

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kopyala yapıştır mı yoksa kendi düşüncesi mi ?

U

uzaymerkezicom

Misafir
tamam kupon verildi. Kendi düşüncesi de olabilir elbette. Buyrun yazın insan haklarını sıcak tutalım konu olarak hepimizin ihtiyacı var. Foruma katkısı olanlara rep veriyorum.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş söz verdiği gibi kuponu verdi 50 euro olarak. teşekkürler

U

uzaymerkezicom

Misafir
Her madde için en güzel örneği veren arkadaşlara 50 eurluk, 1 kupon verilecektir. Toplam 5 kupon daha vereceğiz.
İstediğiniz maddeyi seçin ve yaşamınızda ve etrafınızdan bu konuyla ilgili bir örnek bulun tamamen kendi düşünceniz olsun.

örnek:
Madde 5
Hiç kimseye işkence ya da zalimce, insanlık dışı ya da onur kırıcı davranış ve ceza uygulanamaz.

Örnek: Çok yakın bir komşumuz bir gece 2 gibi evinden polislerce alındı ve gözümün önünde sürükleniyordu arabaya bindirildi ve karakola gitti. Sonra o arkadaşımdan uzun süre haber alamadık. Çok sonra onu sokakta gördüm. Başı sürekli öne eğik geziyordu. İletişim kurmaya çalıştım. Gözlerindeki morluğu belli etmmeye çalışıyordu. Yürüyüşüde aksıyordu. Sözüm ona birisi ona ders vermeye ve ona doğru yolu göstermeye çalışmıştı. Artık tanıdığım kişi o değildi. İnsanlardan korkmaya ve uzak durmaya başlamıştı. Dışadönük arkadaşım içine kapanık olmuştu. Çok sonra yüksek mevkide birisinin oğluyla kavga ettiklerini ve bu yüzden evinden alındığını öğrendim. Çocuk ona olan borcunu ödememişti. Uzun süre o arkadaşım bana insanlardan nefret ettiğini söyledi. Bir gün gazeteden intihar ettiğini öğrendim. Şok olmuştum. Kendisine yapılan haksızlığı kabullenememişti...
İnsan hakkı Madde 5 uygulanmış olsaydı o arkadaşı kaybetmeyecektik.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5