İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50euro(65$) =10YTL 250 euro(320$)=40YTL

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuponlar 50 euroluktur

kupon fiyatları
50euro(65$) =10YTL
250 euro(320$)=40YTL
500euro(640$)=75 YTL
1000 euro (1300$)140YTL
şeklindedir kesinlikle indirim yoktur..

odeme sadece banka havalesidir..
almak istiyen arkadaşlar profilden msn adresimi alıp iletişime geçebilirler..
ekleme sebebinizi belirtirseniz hem benim hemde sizin için kolaylık olur...

Arkadaslar kuponun 9 ile baslamasi yada 1 ile baslamasi yeni yada eski kupon oldugunu gostermiyor
sonucta google yaratiyor bu numaralari (Bizim aldigimiz sekilde kuponlar gun icinde 1 ile baslayip aksama dogru 9 ile basliyor 9 rakami bitince yeniden 1 rakamindan basliyor)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BrokenPromises' Alıntı:
Eğer kuponların hepsi 50'lik ise başlıga 250 yazmanın ne anlamı vardı? Yahoo'nun olayına döndü:D

gördüğünüz gibi fiyat farkı var.. sonuçda 250 euroluk kupon vermiş oluyorum.. ayrıca 250 euroluk bi hesabın deşifre olması ile 50 euroluk hesabın deşifre olması sonucu etkinin aynı olmucağını düşünmekteyim..

msnden hertürlü sorunuza cevap verebilirim.. karşılıklı bir atışmaya dönmesin hosting bölümüne benzemesin lütfen.. rekabet her zaman olması gerken bişiydir.. ancak rekabet karşı tarafın eksiklikleriyle (size göre eksik bana göre fazlalık) diğil kendi fazlalıklarınızla yapılmalıdır bence.. 320 dolarlık kuponu 40 ytlye satıyorum mesela bu benim bir artım...

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru kurulum oldugu taktirde deşifre olmasının ihtimali çok düşük.
Şimdiye kadarki $250.00'lik kuponlardan hiçbiri deşifrede olmamıştır.
Neyse, iyi satışlar.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BrokenPromises' Alıntı:
Doğru kurulum oldugu taktirde deşifre olmasının ihtimali çok düşük.
Şimdiye kadarki $250.00'lik kuponlardan hiçbiri deşifrede olmamıştır.
Neyse, iyi satışlar.
yanlis bilgi verme Istersen
ister dogru ister egri Kur kuponlar ile 2 den fazla acilan butun hesaplarin desifre olma ihtmali vardir
benim kendi kullandiklarim bile oluyor
250$ lik satmis oldugun kuponlar hic desifre olmadigindan bahsetmissin Diger webmaster forumunda sattigin 250$ lik kuponlarinda desifre olup calismadigini yazmislar altindada senin mesajin var :)

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birincisi o arkadaşın aldıgı kupon 75.00$ değerindeydi.

2. ise onlarca kişiye kupon sattım fakat o arkadaştan başka reklamlar yayına girmedi diyen biri çıkmadı..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BrokenPromises' Alıntı:
O kupon 75$likti arkadaşım. Bilmeden konuşma istersen?
75 lik 250lik 1000 lik hic farketmez
hesap neden desire oluyor
1 kisinin birden fazla kupon ile hesap acmasindan google senin gibi ayrim yapmiyor o 25 likle acmis bu 250 likle acmis diye
kuponlar 1 den fazla hesap acildigini yakalayinca aynen desifre ediyor
Neyse kimsenin basliginin gidisatini bozmak istemem adwords hakkinda sormak istedigin olursa PM atabilirsin elimden geldigince cevaplarim

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu kuponların yasal dayanağı varmı, alsak başımız belaya girermi?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugüne kadar 1000 lerce insan aldı hiç birine bi problm olmadı kuponları google dağıtıyor kendi reklamını yapıyor ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5