İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50k tekilli dizi izleme sitesi

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50k tekili olan dizi izleme sitesinin ederi nedir, videolar youtube ve google video dan çekilmekte script olarak wordpress kullanıyorum.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Tmm kardeşim her zamanki gibi ben yalan konuşuyorum, hokkabazlık yapıyorum, siz haklısınız.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık kazancını 3 le veya 5le çarp yakın bi rakam versin sana..

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle fln değildi en son "script olarak wordpress kullanıyorum" yazısını ekledim hokkabazlığın alemi yok

Hokkabazlık ? biraz ayıp oluyor sanırım ? Biraz daha saygı biraz daha empati.

Tmm kardeşim her zamanki gibi ben yalan konuşuyorum, hokkabazlık yapıyorum, siz haklısınız.

Sana hiç bir sey demiyeceğim Selim, sonuçta seni tanıyan tanır. Haklısın sonuçta ama boş ver desem bir yararı olur mu ? :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 k youtube engeli yoksa aylık geliri * 7 ytl eder siteniz tabi bunda kullanıclan script tasarım etkili olur..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık geliri* 7 yazıyor orda... bence 7 katı etmez eninde sonunda trden engellenicek..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer çok iyi bir tasarıma ve scripte sahip ise 7 katı olabilir.Ama normal şartlarda 5 katı diyebiliriz.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar yedi katı dedim ama kullanılan script ve tasarımda etkili olur dedim :) su sitenin adresini cok merak ettim 5o k hit :)

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
valla yazarlarsa iyi olur bende konuyu takip ediyorum meraktan çatlıyorum kim sorucak ismini diye ister pm ister buraya yaz ama bi şekilde ulaştır sana zamet teşşekkürler

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sitenin ismini öğrendim ancak youtube kapatılıdı :9

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5