İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

+51 k sayfa satılıktır ! Organik .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gothices

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

Evet arkadaşlar sayfamı satıyorum biraz paraya ihtiyacım var o yüzden yoksa gayet memnunum :)

Sayfa : http://goo.gl/W6x0Za

Fiyat : 70 TL ( Fiyat Düşmüştür ! )

Ödeme yolları : Havale , Eft , Vodofone Mobil Ödeme.

İletişim ; Pm atınız yada imzamda skype adresim mevcuttur.

Kanıt : http://www.hizliresimyukle.com/oev7

___________________________________________________________________________________

Konu güncel ...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Sayfanın arkadaşa ait olduğunu kanıtladık mı @Zalimjojo

Zalimjojo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Dün foruma girdim Post'unuzuda gördüm fakat PC müsait olmadığı için ekleyememiştim öncelikle kanıt eklediğiniz için teşekkürler. Yarın bi ödeme bekliyorum gelirse sayfaya talip olacağım inşAllah.

Bu arada yanlış anlaşılmasın bu ara birkaç foruma dadanmış bi dolandırıcı var konu açma şekliniz o arkadaşla birebir aynı o yüzden özellikle kanıt istedim

karaktercf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba hocam hayırlı akşamların olsun şirket yazılarımı sayfaya düşmek için böle bir sayfa arıyordum istediğiniz fiyata sayfayı satın alabilirim özel mesajdan ulaşırsanız sevinirim .

Gothices

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Pm atıyorum hocam.

Kesin alıcılar pm istesin yada sosyal ağlardan eklesin lütfen boşa zamanımı kayıp ettirmeyin.

Merhaba hocam hayırlı akşamların olsun şirket yazılarımı sayfaya düşmek için böle bir sayfa arıyordum istediğiniz fiyata sayfayı satın alabilirim özel mesajdan ulaşırsanız sevinirim .

Satış günceldir ..

salzey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gothicess isimli kullanıcı hırsız ve sahtekardır. Hakkında en kısa sürede suç duyurusunda bulunulacaktır. Kendisi hesabın 70 tl yatırılmasına rağmen facebook sayfasını iade etmemiştir.
Forum yetkililerinin de gerekli yardımı sağlayacağını düşünüyorum.

salzey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisi ile görüştük yanlış anlaşılma olduğunu belirtiyor.

salzey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşla görüştüm bazı aksaklıklardan dolayı iletişim kuramadık. Olayın sahtekarlıkla ilgisi yok.

FeNoMeN_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam beni bilen bilir r10 ws forumda ticaret puanım iyidir.Eğer önce sayfa sonra ödeme diyorsanız alıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5