İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

+51 k sayfa satılıktır ! Organik .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zalimjojo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

hem @salzey nickli arkadaştan sayfa için para alıyorsun hem sonra 3 gün içinde farklı sayfa vereceğini söylüyorsun hemde hala bu konuya Güncel yazıyosun nasıl bi çelişkidesin kardeş ??

Adamın ya sayfasını yada parasını ver Sonra konuyu Güncelle

FeNoMeN_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş ile skypeta görüştük.R10 nikim yavuzata dedi pm at teyit amaçlı dedim atmadı sizinle ticaret yapılmaz dedi ve kapadı.Pm atmak çok zor bişey değil.

Zalimjojo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaş ile skypeta görüştük.R10 nikim yavuzata dedi pm at teyit amaçlı dedim atmadı sizinle ticaret yapılmaz dedi ve kapadı.Pm atmak çok zor bişey değil.

Yavuzata nickli arkadaş benim facemde ekli bu kişi o değil yavuzata'nın bildiğim kadarıyla R10 nickide farklı bu ahlaksız aklınca başkalarınıda karalamaya çalışıyo mod'a pm attım online olunca mutlaka bakacaktır

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
şikayetler ve kanıtlar doğrultusunda karara vardım
kişi uzaklaştırıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5