İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

512 Mb Ram / 30 YTL - Tr Lokasyonda Kampanyalı Vps Stokları

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Stoklarımızı eritip yeni makinemizi doldurmak adına aşağıdaki kampanyayı yapmış bulunmaktayız.

İntel Core2Duo E8200, 2.6 Ghz
512 Mb Ram
80 Gb Hdd
300 Gb Bw
2 Adet İp
İlk Ay / 30 Lira
Diğer Aylar / 50 Lira

- Sunucumuz Hostcini Verimerkezinde Barınmaktadır.
- Vps'lerde Ücretsiz Olarak Teknik Destek Verilmektedir.
- Vps'e Dosya Atıp Paylaşıma Sunmak KESİNLİKLE yasaktır. Bulunduğu taktirde vps'i silme hakkı tamamen kuruluşumuza aittir.
- Vps'ler Her Ay 1 Format Ücretsiz Olup, İkinci Format Ücrete Tabidir.
- İşletim Sistemi ve Panel'ler Hakkında Sitemiz Üzerinden Tıcket Açarak Bilgi Alabilirsiniz.

KAMPANYA ŞARTLARI
- Kampanyada Yararlanmak İsteyen Arkadaşlar En Az 2 Aylık Ödeme Yapmak Zorundadırlar. ( Toplam Tutar: 80 Lira )
- 1 Aylık Ödeme Yapmak İsteyen Müşterilerimiz İçin Tutar 40 YTL olup, bu seçenekte 2.Ayın ödemesini yapma zorunluluğu yoktur.

Mail / Msn İrtibat: [email protected]
Samet DOĞAN
0 544 807 91 46 - 0 554 722 53 11
www.rambilisim.com

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
one saçma şey öyle yaa...bana ayrılan trafiği istediğim gibi kullanırım size ne ? Bir sürü video dosyam varsa napıcam cd lemi yolluycam millete :)
Ayrıca panel ve sistemi neden ticket la bildiriyoruz, 3-5 hitemi muhtaçsınız?
valla anlamadım dostum açıklarsan sevinirim

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
one saçma şey öyle yaa...bana ayrılan trafiği istediğim gibi kullanırım size ne ? Bir sürü video dosyam varsa napıcam cd lemi yolluycam millete :)
Ayrıca panel ve sistemi neden ticket la bildiriyoruz, 3-5 hitemi muhtaçsınız?
valla anlamadım dostum açıklarsan sevinirim

Öncelikle biraz garip'te olsa yorumlarınız için teşekkür ederim. Biz file hosting hizmeti vermediğimizden host'a dosya atıp paylaşıma sunan vps müşterilerini kabul etmiyoruz, sadece site yayınlıcak olan müşterilere açığız. ( Piyasanın %60' bu tür müşterilerden oluşuyor bizde onlara hizmet veriyoruz ). Tıcket açın dememizin sebebi müşteriler tıcket sistemine ısrarla alışmak istemiyor, herşeyi msn'den yapmak istiyor, müşterileri biraz olsun satışdan önce tıcket sistemine alıştırmak için tıcket açmanızı rica ediyoruz. Hit almak için site yapmış olsak hostingle ilgili site açmazdık diyor, şartlarımızı kabul eden müşterilerimize kapılarımızı sonuna kadar aralıyor, gereksiz saçma yorumlar yapmamınızı rica ediyoruz.

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zmn vps almanın ne manası kaldıki?

Tekrar söylüyorum, biz vps hizmetinin webhosting ile uğraşan arkadaşlara yani sitesini barındırıcak arkadaşlara veriyoruz, siz farklı bir iş yapıcaksanız başka lokasyon veya başka firmalarla çalışabilirsiniz. Lütfen gereksiz mesajlar yazmayınız.

Ömür Akgün

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte gerçek hizmet budur ne güzel işte.

radyo irc yasak gercek sunucu performansı almak için.

eger ilerleyen zamanlarda bir vps'siniz olursa ve hattınızın yetmedigi anlarsanız

rambilişim yetkilerine hak verceksiniz böyle bir uygulama yaptıkları için :)

hayırlı satışlar.

Jonturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlık çok yanıltıcı olmuş. oyun mu oynuyoruz burda 30 ytl diye giriyoruz birde ne görüyoruz cööö 50 ytl mişşş

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Öncelikle biraz garip'te olsa yorumlarınız için teşekkür ederim. Biz file hosting hizmeti vermediğimizden host'a dosya atıp paylaşıma sunan vps müşterilerini kabul etmiyoruz, sadece site yayınlıcak olan müşterilere açığız. ( Piyasanın %60' bu tür müşterilerden oluşuyor bizde onlara hizmet veriyoruz ). Tıcket açın dememizin sebebi müşteriler tıcket sistemine ısrarla alışmak istemiyor, herşeyi msn'den yapmak istiyor, müşterileri biraz olsun satışdan önce tıcket sistemine alıştırmak için tıcket açmanızı rica ediyoruz. Hit almak için site yapmış olsak hostingle ilgili site açmazdık diyor, şartlarımızı kabul eden müşterilerimize kapılarımızı sonuna kadar aralıyor, gereksiz saçma yorumlar yapmamınızı rica ediyoruz.

Bir VPS veriyorsanız Ve belirli bir limit trafik veriyorsanız
alıcı bu Trafiği istediği şekilde Harcar
----------------------------------------------------------
ister dosya paylaşir ister forum açar ister blog açar ister video izlettirir ama trafiğine karişma hakkınız yoktur..
trafik hakkı kişinin trafiği bittiğinde ek ücret isteme hakknız vardir..

Şayet Sattığınız VPS de dosya paylaşımı yok kelimenizle
şuanda bu rahatsız halim ile beni güldürdün allahta seni güldürsün..

Bu arada Firmamısın Vergi mükellefimisin iletişim linkin boş

eğer Firma ve vergi mükellefi isen ve faliyet belgen varsa

iletişim linkin Bu şekilde olmalıdır..
Siten Faul + Açtığın konu Faul + bilgi yok + VPs verme şartlarınız baya bir komik budurumda Satiş yapabileceğinizi zannetmiyorum
kendinizi biraz düzeltmenizi ve bu işi yapilması gerektiği şekil yapmanızı önermekteyim

kobe81bry

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamın resmen satışını baltalamışsınız
moda mı oldu bu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5