İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(52) Ordu

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

İyinet üyesi olan Ordu iline mensup kişilerle tanışarak ve paylaşarak elimizde var olan web sitelerini geliştirebiliriz, bilişim dünyası hakkında konuşabiliriz.

Oğuz / 20

İyi Çalışmalar.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NeFuSa: Gerçekten çok teşekkür ederim ilgin ve alakan için, fakat ben tek başıma çabalıyorum. Ve yaptığım için en az %60'ı elimden geçmesi, emek vermem gerekiyor.

Bu nedenle ilk önce Ogranver Web Rehber'i bitirmek, sonra ise diğer ücretsiz ve şartsız hizmetleri hayata geçirmek istiyorum.

Gerçekten çok teşekkür ederim.

Onları hepsinin birer kopyası var arşivimde :)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enis Okur Perşembelisin demek :) Ben Ünyeliyim. Hangi sitelerle uğraşıyorsun.

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enis Okur Perşembelisin demek :) Ben Ünyeliyim. Hangi sitelerle uğraşıyorsun.

Memnun oldum hemşerim.

Sitelerle pek işim yok. sitelerim vardı, *rospu.net gibi. Forumlar.net üzerinden de forumculuk yaptım ancak kazanç olmadığı için kapattım. Yıllardır satış konusunda tecrübelerim var. Internet tabanlı pazarlamada iyi olduğumu düşünüyorum. Dürüst bir Ordu'lu olarak ticaretin her türlüsü için kapım açık. Yeterki birşeyler alıp satalım, para kazanalım.

Şuan üst kontör satışı yapıyorum ayrıca sahibinden.com üzerinden çin malı cep telefonu satıyorum.

Sevgilerimle.

Enis Okur

Moderatör tarafında düzenlendi:

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende memnun oldum hemşerim.

Tabiki para kazanmak lazım. Sonuçta uzun bir uğraş veriyorsun ve karşılığını bekliyorsun. işi bu aralar zor. Ama satış konusunda iyiysen daha iyi para kazanırsın.

Hayatta başarılar diliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5