İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

52K Edebiyat Sayfası Zararına Satılık

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Sayfa adresi: http://www.facebook.com/Edebiyat.Love
Konu: Edebiyat, anlamlı ya da anlamlı gibi görünen anlamsız sözler.
Üye sayısı: 52.319 (Sayfa 30k kadar otolike ile kasılmış diye düşünüyorum, bu sebepten gidenler var ama gelenler de var. Günlük 3-5 kişi düşüyor gibi fakat sayfaya üye çekme çalışması da yapmıyoruz hiç.)

İstenen bedel: 230 Turkish liras
Ödeme şekli: Paypal hediye veya İş Bankası
Teslim: Parayı hesabımda gördükten sonra.

Susveizle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SeLamlar,

Sayfaya Baktım 52 Binlik Sayfaya göre Beğeniler çok çok Az ve 230Lira İstiyorsunuz Konuzu Baltalamak Gibi oLmasın Bu Fiyat Bu Sayfaya Göre Çok İyi Satışlar...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Yok be, neyi nasıl baltalayacaksın. Ben sayfayı apaçık yazmışım, yorumun neyse söylersin. Az ya da çok bunu herkes görebilir, gizli saklı yok. Aşağılarda çok daha fazla beğenilen gönderiler de var, az olan da var. Hayat böyle.

Ben de sayfayı satın almıştım, şimdi yeniden satmak istiyorum ve zararına satıyorum. İsteyen alır. Bu tip sayfaları da değerlendirebilecekler vardır.

SeLamlar,

Sayfaya Baktım 52 Binlik Sayfaya göre Beğeniler çok çok Az ve 230Lira İstiyorsunuz Konuzu Baltalamak Gibi oLmasın Bu Fiyat Bu Sayfaya Göre Çok İyi Satışlar...

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
SeLamlar,

Sayfa fiyatı beni ilgilendirmez ama hazır konu açılmışken inceden bir sitem olsun bu;

Söz konusu edebiyat (bkz: eğitim) sayfası olmasaydı da, abuk sabuk sözler, sözde komik espriler vs olsaydı bak gör o yorum ve beğenilerin sonu gelmezdi.

Söz konusu eğitim olunca, gerisi daha ağır basıyor!

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke

ah be hocam keşke beğeniler böyle olmasaydı inan ihtiyaç duyduğum sayfa ama... zaten adlığım bir sayfanın beğenileri normalde 150-200 iken iki haftadır anca 20 çtasını yakaladım kriz geçiriyorum ikincisinde ölürüö :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
İşin aslı şu: Bu sayfayı bile isteye satın aldım, daha kalabalık bir edebiyat sayfası isterdim en az %30 üyesi normal yollarla çoğaltılmış olan.

Bu sayfayı bu forumdan bir arkadaştan satın aldım ve eksik kalan 100 lirayı henüz kendisine veremedim, sanırım satış işlemi birkaç hafta önce yapıldı, emin değilim. Geçen ay umulmadık masraflar çıktı ve gelir-gider dengem bozuldu, hâlen toparlayamadım (paran yoksa neden aldın diyenlere: Param vardı ama ertesi sabah benim için yüklüce sayılabilecek bir ödeme yaptım ve bu edebiyat sayfasını da söz verdiğim için satın aldım, fakat o an sadece gereken paranın 3/5'i vardı). Arkadaş kibar, hâlden anlayan birisi yani "Nörödö benim param, sayfayu sattum, Garluk dolandurucudur!" diye feryat figan peşinde değil, parayı bile istemedi henüz. Fakat tahmin edersiniz ki onun parasını vermeliyim.

Bunun için sayfayı olabildiğinde az zararla satmaya çalışıyorum. Belki ileride daha kalabalık bir edebiyat sayfasını satın alırım. Otolike büsbütün zararlı değil, etik olmayabilir, hoş olmayabilir ama Face sayfaları açısından olumsuz değil çok. Örneğin bir sayfa açın, 100k üyeyi otolike ile kasın, mantıklı eşyler paylaşın, yüzlerce kişi beğenebilir (paylaştığınız şey de önemli tabii).

Ben alırken otolike olayına dikkat etmemiştim sanırım ama satış sebebim otolike falan değil, zaten sayfayı alınca istatistikleri inceledim ve kaynağı belli olmayan 30k üye hakkında da sizleri bilgilendirdim.

Son fiyat 215 TL

Oto likenin zararları.Şekil a ...

Susveizle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200TL Dersen önce sayfa Sonra ödeme Şeklinde Alırım, r10'a Üyeyim Ödemede Hiç Bir Sıkıntı Olmaz

Garanti , Misli , iŞBankası Mevcut Bende...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Son fiyat yazdığımda o gerçekten de son fiyat oluyor, işportacı yalanı değil. Pazarlığı seven ya da becerebilen birisi değilim. Fiyat bu. Satamazsam da sorun değil, arkadaşın eksik kalan parasını illa ki veririm bir şekilde.

200TL Dersen önce sayfa Sonra ödeme Şeklinde Alırım, r10'a Üyeyim Ödemede Hiç Bir Sıkıntı Olmaz

Garanti , Misli , iŞBankası Mevcut Bende...

Susveizle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son fiyat yazdığımda o gerçekten de son fiyat oluyor, işportacı yalanı değil. Pazarlığı seven ya da becerebilen birisi değilim. Fiyat bu. Satamazsam da sorun değil, arkadaşın eksik kalan parasını illa ki veririm bir şekilde.

Hocam Sizde haklısınız, 200 300TL Bazı İnsanlar evinin geçimini sağlıyor bazılarımızın harçlığı 200TL ile kımse zengın olmaz o Sonradan geri çıkar senden Mübarek Ramazan Ayındayız Bu Ayda böyle birşey yapılmaz biLe... Çoğu Kez sayfa aLıp vermeyıp kaçan OLdu sizde anlasanız :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Evet. Görüldüğü gibi satış devam ediyor. 215 TL istenen ücret, sayfa üyeleriyle birlikte devredilecektir, nasıl ki bir köy satıldığında marabalarıyla birlikte devrediliyorsa tıpkısı onunki gibi...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ucuz fiyat karşısında kafayı yedi arkadaş :D Evet, evet yanlış duymadınız, sadece iki yüz on beş Türk lirası!

sehrialem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İş bankası hesabınızın IBAN numarasını gönderebilir misiniz. Satın almak istiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5