İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

532 li hattımı satmak istiyorum..

H

hakibjk

Misafir
Arkadaşlar ben 532 li httımı satmak istiyorum ilgilenenlere.. veya bi alıcı bulana satış fiyatına göre kendilerine bi pay düşecektir.. saygılarımla..

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu 532 li hatlarda ne bulurlarki hiç anlamıyorum
birde onlara 1 -2 milyar istiyorlar
alan kek varmı acaba
bende daha guzel numara var
100 milyona satarım oyle kek varsa
20 milyon komisyon veririm alan kek varsa
:pp

A

aynalitahir111

Misafir
gormemis zengin olunca iste boyle salakca seylere para saciyo. prestij meselesi gibi goruyo.. neyse kardesim sen merak etme. bu ulkede senin telefon hattini alan mutlaka cikar

H

hakibjk

Misafir
Yorumlarınız için teşekür ederimde aklınızda bulunsun işte.. kulanız işitirse bunun gibi bişey yardımcı olarsanız sevinirim.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
:) bılmem eskıden belkı olurdu ama suanda telefon numaralarını kımse aklında tutmuyor cunku bır kısıye ulasmak ıcın bırden fazla numara artık gundemde yanı ıs ev cep mail ıcq bunlarda ya rehbere ya adres defterine kayılı oldugundan pek revasta degıl ıs yerlerı ıcın belkı 444 lu numara sımdıden telekomdan alırsanız belkı onları satabılırsınız bır fırmaya baska sanmam 532 ler de satıcı cok ama alıcı yok :) ama 444 sımdıden alabılırsenız telekomdan sonra o numarayı devretme olasılıgınız cok yuksek kar elde edebılırsınız ama sunuda unutmamak lazım 444 lerınyıllık malıyetı baya yuksek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5