İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

54.000 euroluk votka

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
852tnhl1.jpg

567601divavodka122909xh1.jpg

fiyati 54.000 euroymus.:)

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Acaba fiyatı gibi kendisi de çok etkilimi, param olsa hiç acımadan satın alırım severim votkaları :p

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
54bin euro'yu buna verince zaten otomatik olarak sarhoş olursun.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ingilizlerin saçma bir pazarlama taktiğinden ibaret bu vodka. şişesinin içinde swarovski taşlar var. ondan o kadar pahalı. fiyatları 60 ile 540000 sterlin arasında değişmekte.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahhahaha param olsa alır tamek vişne suyu ile içerdim. ben vişne severim. energy dirnk tutmadı beni. :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oha. Ben onu alırsam, sadece izleyerek bile sarhoş olurum. Sarhoş olmamak mümkün değil. O parayı verdiğim anda sarhoş olurum ömrümün sonuna kadar. :D

Tekel votka neyimize yetmiyor...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
en iyisi kolayla karıştırcan :) kime söylesem manyakmısın diyor, ama ben kolayla seviyorum, karıştır tekel votkayla kolayı, en fazla yarım saat ayıksın :p ucuza hem tatlı, hem hızlı kafa isteyenlere :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
en iyisi kolayla karıştırcan kime söylesem manyakmısın diyor, ama ben kolayla seviyorum, karıştır tekel votkayla kolayı, en fazla yarım saat ayıksın :p ucuza hem tatlı, hem hızlı kafa isteyenlere

Vodka-kola en sevilen karışımlardan. Neden manyak mısın diyorlar ki?
Ama en güzeli, vodka-limon ve vodka-vişne bence.

Ha içki olarak daha iyisi yok mu derseniz, oturun rakının başına derim. Var mı rakı gibisi. :D

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Vodka-kola en sevilen karışımlardan. Neden manyak mısın diyorlar ki?
Ama en güzeli, vodka-limon ve vodka-vişne bence.

Ha içki olarak daha iyisi yok mu derseniz, oturun rakının başına derim. Var mı rakı gibisi. :D

kesinlikle katılıyorum rakiş gibisi yok :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
uzo yu deneyin:p

bunu alsam kesin evin bi odasını boşaltır bunun için döşerim gelne göstermek içib:D

N

Naruto

Misafir
abs en güzeli taş gibi :D bide bastin mi burn ile üfff teyyare ne kelime uçak bile olursun :D

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alırdım ou Duvara Vurarak Kırardım. Kendimi iyi Hissederdim... Sonrada Gider Ankara Vodkası Alır içerdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5