İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

55.000 den fazla domain adı

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
84 makine ve 182 ülkeden müşteri ; olması + 50.000 küsür domain barındıran bir firma olacaksınız ; ama Turkiye'de tek bir bilgisayarınız bile olmayacak ; ve 400 MB çıkışınızın olması birazcık acaib geliyor...
- düzeltme nedeni -
Siz'de TurkTicaret'in yaptığı gibi sınırsız web alanı ile kullanıcıya kandırıyorsunuz! Daha ; da kötüsü TurkTicaret'te yasaklar belirtiliyordu ; burda hiç bir şey belirtilmiyor ; Yeni bu işe başlayan biri paket alcak aylın BW sınırı bitince ; hopp siz çıkcağınız para ver kardeşim bant genişliğini aştın ?
O adamın sözlerini şimdiden duyar gibimiyim -- ' Hani sınırsız hosting'di ? '

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Zaten saldıracak olan IP Numaralarını bulur merak etmeyin..
Ayrıca "Varolmayan IP Adresi zaten bulunamaz"..
Ata sözü gibi oldu dimi :)
Diyorsunuzki E-Mail yada telefon ile bildirin.
Yalanlarınızı buradada söylüyorzunuz. Yalan'ın zaman'ı mekan'ıda yok sizde. Neden E-Mail atıp zaman kaybedeyim. ? Veya neden Telefon edeyim.. ? Burada tabir'i caizse karalanan sizlersiniz. Isterseniz vereyim telefon numaramı arayın konuşalım.
Hattım : Turkcell :) Bizbizecell'den felanda yararlanırsınız. Yok biz avea vs kullanıyoruz derseniz sizin için bir arkadasımın hattınıda alabilirim..

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
delil istediler vereyim.

[03:04] * Dns resolving www.teknolojik.com
-
[03:04] * Dns resolved www.teknolojik.com to 213.194.123.59

213.194.*.* Bnet IP si . bnet kapasitesi : 155 Mbit . Netone : 34 Mbit

400 Mbit tamamen hikaye .

webhosting info ipye gore degil Name serverlere yonlendirilmis domainlere gore sonuc verir .

55 000 adet webhosting 3-5 kisilik bir ekiple yonetilemez.

bilmem kacyuz sunucumuz var hikaye . 55 000 tane host yapan bir firmanin turkiye'de 10 dan fazla subesi olur .

Boyle bir firmanin sahibi : 0535 0536 gibi kontorle calisan bir hat kullanmaz.

Turkticaret.net tamamen yalan dolan uzerine kurulu bir firmadir. Bugun bukadar host yapmasi tamamen kosgeb destegidir.

teknolojik.com atlas-hosting firmasi degildir. Bir holding asla bireysel hostu 1.5 $ 10 $ gibi komik paralara satmaz. acar datacenter satar dedicated.

Turkiye'de host firmalarinin kalite + guven + buyukluk siralamasi asla degismez

karegen + kriweb .... diye gider. ne websahibi nede turkticaret.net o firmalara asla ama asla ulasamaz . Turkiye'deki hosting firmalari siralamasında teknolojik.com un siralamasi eniyi ihtimalle ilk yuzun icinde 85 - 90 dir .

Not : googlede teknolojik yazin heryerde onlar var demis bir arkadasimiz . Teknolojik turkce'ye uyarlanmis yabanci bir kelimedir. te(k)nolojik = te (ch) seklinde bakılırsa googlede bulmaniz imkansizdir.

tedbir olarak soyleyeyim banada sendemi hostingci dersen ben hostingci degilim . Sutcu ekmekci gibi :) Benimde host firmam var ama asla yapamayacagimi vadetmem . onun icin ne ben sorun yasarim nede musterim .

Iyi calismalar

W

webart

Misafir
Technolojik Türkiyede en çok hosta sahip ve 5 yıllık en eski firmalardan birisidir.Birine dolandırıcı veya üçkağıtçı derken dikkatli düşüneceksin kiminle konuştuğunu,ukala herifler kendinizi rezil ediyorsunuz bilgisizliğinizle

aptalca saldırılar yapacağınıza düzgün araştrma yapın, çok insan yazı yazdığı için hepsine cevap vermiyeceğim, google danda ayrıca düzgün araştırma yapın "technolojik" kelimesini yazdığınızda sadece bizim site ile ilgili olan linklere ulaşırsınız bu kelimede sadece bize özeldir dünyada eşi benzeri yoktur. Başka hiçbir site ile ilgili bir bilgiye ulaşmazssınız emin olun.

aşağıda bazı dnsler vardır. iyice inceleyin.

--- burasını sildim, gören gördü burda name server adreslerimizi-----
silinme zamanı : 22:48 TR---

sorunu olan bizimle paylaşsın,

yukarlarda bir yerlerde toplisti olan arkadaşın gösterdiği sayfada hesabının yenileme yapması için otamatik çıkan suspend(askıya alma) sayfasıdır.

adam parasını ödememiş hesabı durdurulmuş, buda o kişinin işgüzarlığı ile olan

başka sorunu olan varsa bildirsin herkese cevabımız vardır,

her geçen senede büyüyoruz ve çoğalıyoruz, Yakında bizim üyemiz olan herkese 7000 adet kaliteli ücretsiz template vereceğiz ozaman ne kulp bulacaksınız göreceğiz.

W

webart

Misafir
yukarıdaki şahısta bizi bnet de demiş
213.194.*.* Bnet IP si . bnet kapasitesi : 155 Mbit . Netone : 34 Mbit

Ne bneti kardeşim ne bneti, iyimisin?? bilgisizmisin? nesin?

bnetle hiçbir zaman işimiz olmadı olamazda, bnetmiş,

töbe töbe burda olmasa senin için bşka bişey derdim.

W

webart

Misafir
anladım, bu bilgisiz adam kendi çıkışı ile bizi karıştırmış sonra aha buldum bunlar bnet de demiş

komiksiniz acaaaaayip derecede komiksiniz, birde kusura bakmayın ama cahilsiniz. gidin öğrenin ve öyle konuşun komik duruma düşmeyin. yada gelin öğretelim bu işeri size

W

webart

Misafir
Sınırsız bantgenişliği technolojik.com da YOKTUR. Kim çıkardı bunu ? insanı sinirlendirmeyin. ya adam gibi şeyler yazın yada aptal durumuna düşün herkesin önünde.

Kenidinize iyi bakın !

sürçi lisan ettiysek affola, ama dayanamıyorum kardeşim bilgisiz çoluk colukla uğraşmaya, her klavye ye dokunan veya kendine 2-3 satırlık bir script yazan veya dns nin ne anlama gediğini öğrenen ben bu işi biliyorum diye çıkıyor.

ben 13 yaşımdan beri bilgisayar programcılığı ileuğraşıyorum. 13 yaşında ilk eğitimimi aldım basic,cobol,pascal,dbase,lotus öğrendim daha 13 yaşında, 14 yaşında muhase kursunu bitirdim, yıllarca bütün teknolojiyi yakından takip ettim,4 tane teknoloji şirketim var. şu an 32 yaşındayım neyin ne olduğunu sizdenmi öğreneceğim?

technolojik.com kaliteli ve ucuzdur, 1 GB 5 GB 10 GB web alanı kullanabilirsiniz , php,asp,sql,jpeg,swf formatlarını sınırsız kullanabilirsiniz.

5 yıldır da aynı şekilde verdik, herkes bize güveniyor merak etmeyin siz.

en yüksek bantgenişliğini biz 5 yıldır veriyoruz, rakibimiz yok, adam olun size insan gibi davranayım yoksa bir avuç ucube olarak kalırsınız benim için, bu sektörtede bütün kafaları tanırım hepsininde işi düşmüştür, konuşurken iyi konuşun, canımıda sıkmayın, Tepelerim ayaklarımın altında hepinizi.

Bana bu numaradan ulaşabilirsiniz : 0535 855 03 92 isteyen arayabilir,
ofis numaramız : 0216 353 46 99 (7/24/365 gün tüm hesaplara tam teknik destek) - 0216 353 34 54

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
webart' Alıntı:
Sınırsız bantgenişliği technolojik.com da
Tamam resmi sözleşme yapacaksak sizden hosting alacagım. Mp3'e izin vermiyoruz dersiniz :) Ama ben o bw'yi öyle bir bitiririmki..
Birde ukala'lık yapmayın. Biz sizden ip numaralarını istedik. Siz gelmis bizlere bilgisiz, cahil yakıstırması yapıyorsunuz.
Bu kadar firmasınız işte. "Pardon ? Ben firma'mı dedim ?"

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hıı. Birde bu verdiğiniz Ns'lerin domainleri hep aynı yere gidiyor..
Oradada ;
web sitesi bulundurma, dedicated
server, web site dizayn ve web programlama sağlayıcısıdır. 182 ülkeden kişisel ve şirket
web sitelerine web çözümleri desteği vermektedir
Böyle birsey yazıyor. Pardon'da bu konusma tarzı ile , yazı stili ile 182 ülkeye nasıl hizmet veriyorsunuz ?
Valla merak ettiğimden soruyorum :D

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
webart' Alıntı:
Yakında bizim üyemiz olan herkese 7000 adet kaliteli ücretsiz template vereceğiz ozaman ne kulp bulacaksınız göreceğiz.
Çok basit.
O 7000 Adet template sizemi ait olacak ? Yoksa satın alıp bedavayamı dagıtacaksınız ? Hani o templatelerin reselleri olmadan satışını yapmak yasak oluyorda..

W

webart

Misafir
gider tabi yönlendirme yapıldı , ya bilmiyorsunuz bu işleri ahkam kesiyorsunuz burdan

W

webart

Misafir
Sana host most yok arkadaş. daha hosting paketlerimize bakmamışsın bant genişliğinde limitimiz var sonuna kadar kullanabilirsin, resmi noterden sözleşme getir imzalarız dert etme

W

webart

Misafir
her ülkeden serverlarımızda host edilen web sitelerine de ait referans verebilirim, ozaman anlıyacakmısın büyüklüğümüzü????????????????????????

üslubum kabulediyorum biraz serttir, ama sizin gibi tiplerin karşısında sert olmak gerekiyor sizin gibi insanlara papuç bırakmam merak etme, sadece doğru bildiğim değerleri savunuyorum, biz eğer 186 ülkeden müşteriye hizmet veriyorsak, burda ben EŞŞEĞİMMM diye bağıcakmısın sevgili arkadaş? yada Vatan Hainliğini kabul edecekmisin? biz burda sonuna kadar milliyetçilik yapıyoruz, adımızı tüm dünyada duyuruyoruz, yakında dahada çok duyulacak.

şu adresteki linklere bak bakalım nerelerdeyiz

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&q=technolojik

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[size=-1][/size]
ASP Host: Technolojik Internet - Web Hosting Directory for the ASP ...[size=-1]
[/size]...
Host: Technolojik Internet, Website: http://www.technolojik.net, Rating: ... WORST HOST EVER. IT'S A SCAMP Technolojik.net is very bad!!! This is fraud host !!!! ...
[size=-1]www.asphosts.com.ar/asp%20web%20host.asp?ispcode=118 - 16k - Önbellek - Benzer sayfalar[/size]
Buyrun 3. sıradaki link. Kısaca açıklayayım: En kötü host. Te*hnolojik.net çok kötü!!! Bu hileci bir host!!!! ...

W

webart

Misafir
Ya Arkadaş! 1 saat önce yazdığım yazıya 5 dk sonra cevap verdin şimdi 40 dk geçti hala cevap vermedin neden? yazdıklarımı okuyup düşünüp üzülüyormusun yoksa, öleyse fazla düşünme seni kafama takmam, çabuk unuturum!

hadi iyi geceler size fazla kalamayacağım.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yok ben mesgul bir adamım..
Sitenizde 182 ülkeye hizmet veriyoruz yazıyorsunuz burada 186 ülke..
Bunun dısında tabiiki 186 Ülkeye hizmet veren birisinin zamanı olmaması cok normal..
Ancak size bir url vereyim. Hatta orada yazılanları aynen kopyalayayım..
http://forum.ceviz.net/showthread.php?t=13666
Grafik rumuzlu arkadasin yazısından bir alıntı :
smavci'ya ait değişik tarihlerde yazılmış mesajlardan birkaç alıntı

İlk tanışma

52000 müşterimiz bulunmaktadır
İlk Tepkiler geliyor
5-6 bin kişilik bi liste yayınlamıştım
İlk tepkiler üzerine yumuşamalar.
Gerçekler ortaya dökülüyor
3000 tane listeletmiştim
Gerçekler netleşiyor
Aynen bunları yazmıs sizin sayın admininiz Smavci rumuzlu arkadas. Yani bunları period'lara göre sıralamıs zaten o forumdaki arkadas..
Artı benim gibilere papuc bırakamazsınız.. Cunku sizin hiç papucunuz olmadı.. Yalanmı ?
Bu arada Milliyetcilik yaptıgınızda yabancı forumlarda aldıgınız cevaplardan belli.
Madem biz Milliyetcilik yapıyoruz diyorsunuz ;
Bende bir Türk olarak "Sizden Utanıyorum"..
:) Artı bana host yokmuş.. Ayyy koptum, kırıldım, yıkıldım.. Gel gel buralarıda Yıkılıyoo :)
Burada Bandwith sınırsız yazıyorsunuz. Sitenizde sınır varmış..
Yemin ediyorum bu forumda okuduklarıma bu kadar gülmemiştim hiç..
Pardon yaşınız kaç ?
12 felanmı ?
Neyse size bu kadar yeter.. Afiyet bal şeker olsun efendim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi