İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5$+ Kucuk Yatirim ve Paypala Odema Yapan Forex Sitesi Ariyorum !

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu basliginda belirtigim ozelliklerde bir forex sitesi ariyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.
Tesekkurler !

ChuckNorris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 dolar forex mi ?
hocam olmaz öyle yatırım.5 doların marjini ne olacak.
oanda tavsiyem. 50$ ile başlayabilirsin.

antimeqan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50dolar ile hangi sitelerden başlanabiliyor bilginiz varmı

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 Dolar değil 1 dolar bile yatırıp başlayabileceğin siteler var hem de dünyanın en büyük brokerlarından birisinden bahsediyorum ama 1 dolar 5 dolar gibi paralarla hiç bir şey kazanamazsın para en ufak bir zararda biter benim sana tavsiyem en az 100 dolar ile ve 0.05 lot miktarıyla başla zamanla yükseltirsin Forex ten anlamıyorsan bana mail gönder derim hiç Forexten anlamayan birisinin bile otomatik olarak para kazanabileceği bir sistemi sana gösterebilirim [email protected]

gokdag18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Forexten anlamayan birisinin bile otomatik olarak para kazanabileceği bir sistemi sana gösterebilirim" Nasıl oluyor hocam bu?

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım çok komik şeyler görüyorum burada 100 usd ile hesap açıp başarılı filan olamazsın bence bu işlere bulaşmadıysan hiç bulaşma , çok istiyorsanda bir demo hesabı aç 3-5 ay dene fxgrup-forexfactory-mql4...vb birçok sitede aktif olarak araştır yazdıklarımın 3 ünede üyeyim 2 yıldırda bu işin içindeyim. aman kardeşim sakın diyim borsa gibi değildir bu piyasa bu işin normal sermayesi 10000 usd dir türkiye hariç diğer ülkelerde bile bu meblağa mini lot denir son birkaç yıldır brokerlar insanların paralarının tamamını kaybedeceklerini bildikleri halde ufak sermayelerle işlem açmaktadırlar.aman diyim birde sakın ha hata edipte kaybettiğinde üzüleceksen bu piyasaya girme yani yatıracağın parayı gözden çıkarmış olarak piyasaya gir . broker verileriyle yapılan araştırmalarda piyasadaki traderların %95 kaybetmektedir.

Ekleme:
"Forexten anlamayan birisinin bile otomatik olarak para kazanabileceği bir sistemi sana gösterebilirim" Nasıl oluyor hocam bu?

arkadaşım bahsettiğin şey expert advisor dur zaten EA otomatik işlem yapıcıdır dolayısıyla piyasadan anlamayan herkes kullanır . işin acıklı tarafı hesap batırmayan expert advisor yoktur .

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki 10,000 USD den aşağısı parayı bitirmeye çok yakın bir miktardır ama Türkiyede 10000 USD yi Forexe yatırabilecek bir kaç yüz bin kişi vardır onun için 1000 USD ile ve 0.1 lot miktarıyla başlanabilir 50 piplik kazançalarla ufak ufak ilerlenebilir o zaman risk minimuma inmiş olur EA ye böyle bir ayar çekildiğinde kolay kolay para bitmez

kemalkemal1234

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun Uzun bilgi birikimine yada analize gerek yok. Artık kendi kendinize tam olarak trend değişmeden alıp satabilirsiniz. Bu kadar kolay.
Artık yanlış yerden almak yok.
Uzun uzun bekleyip zararına satmak yok
Endeks düşmüş çıkmış sizinle senedinizle alakası yok. Her durumda kazanacaksınız.
Artık profesyonellerin bir adım arkasından hatta isterseniz onlardan önce gidebileceksiniz.
Çok şey bilmenize gerek yok.
.Bir çocuğun kullanabileceği kadar basit.
Spekle birlikte hisse al sat, altın al sat, döviz al sat, parite al sat, imkb ve yabancı endekslerde doğru tahmin yap.
Borsada köpek balığı + plus sistemine aşağıdaki adresten ulaşabil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5