İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%5'e kadar paypallarınız bozulur

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de sanırım 3-4 kere PM attım am hiç ses çıkmıyor. Çok güven verici bir arkadaş!!!! :)

ottoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kusura bakmayın ama tek işim PayPal bozmak değil. Bozduğumuz arkadaşlar biliyorlar zaten ne kadar meşgul olduğumu...

Genelde de önceliği daha önce işlem yaptığım arkadaşlara veriyorum kalan zamanımda (olursa) yeni gelen arkadaşlarla tanışıp işlem yapıyorum.

Bütün işimi gücümü bırakıp herkese sürekli cevap yazabilmem mümkün değil maalesef. Özellikle günde ortalama 15-20 yeni kişi listeye ekleniyorsa..

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman böyle bir ilan açmıcan hocam daha önce işlem yaptığın arkadaşlarla çalışacan. yada insanlara saygı duyup olumlu veya olumsuz bir CVP verecen. Bu insanlık borcudur. Tabi insanlar asaygı duyanlara.

Genelde de önceliği daha önce işlem yaptığım arkadaşlara veriyorum kalan zamanımda (olursa) yeni gelen arkadaşlarla tanışıp işlem yapıyorum.
Nickine de dikkat et onlar 72 millete saygı duyarak ayakta kalmışlardı.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ukalalık yapma adamın keyfi değil mi istediğini bozar istediğini bozmaz güzel bi avantaj sunmuş herkez için illa bi sivrilik yapma

ottoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman böyle bir ilan açmıcan hocam daha önce işlem yaptığın arkadaşlarla çalışacan. yada insanlara saygı duyup olumlu veya olumsuz bir CVP verecen. Bu insanlık borcudur. Tabi insanlar asaygı duyanlara.

Nickine de dikkat et onlar 72 millete saygı duyarak ayakta kalmışlardı.

O zaman 2-3 eleman daha işe alayım gelen mesajlara cevap yazsınlar. Zamanı çok olanlar, değerini az bilirlermiş...

CVP yazmamanın saygısızlık olduğuna katılmamakla beraber, 72 millete saygı duyarak ayakta kalanlar, zamanlarını efektif kullanamayıp alemlere daldıkları için koca imparatorluğu batırdılar bunu da unutma..

Son olarak... Yazacağı mesaja cevap alamayınca "saygısızlık" olarak kabul edecek arkadaşlar hiç yazmasınlar. Böylece olası alınganlıkları da önlemiş oluruz.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru arkadaş bir çok profösörden daha meşgul. Geçen gün TR nin saygın iktisat hocalarına bir mail yazdım adam nezaket gösterip bir cümle olsada cvp vermiş ama arkadaş!!!! Tabi bu da onun fikri, ben saygı duyuyorum.!!!

ottoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru arkadaş bir çok profösörden daha meşgul. Geçen gün TR nin saygın iktisat hocalarına bir mail yazdım adam nezaket gösterip bir cümle olsada cvp vermiş ama arkadaş!!!! Tabi bu da onun fikri, ben saygı duyuyorum.!!!

Hakimi,

Bana 3-4 tane değil sadece 1 tane PM yollamışsın.
Orada da aynen şöyle yazıyor:

-----
merhaba. paypal bozdurmak istiyordum. msn m :
******@hotmail.com

-------

O profesöre de böyle bir mail atsaydın cevap falan alamazdın buna da emin ol!

Ayrıca evet tanıdığım onlarca profesörden daha meşgul birisiyim. Profesörlerin çok meşgul insanlar olduğunu düşünmene sebep nedir onu bilemiyorum...

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ay önce bir kere daha göndermiştim ama her neyse haklısındır tabi senin de kendine göre bahanelerin vardır kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5