İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5k-8k hitli film sitesi aylık 250-300 $ gelirli adsenseden satılık

capablanca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresi www.cinetr.org
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı):1200 $
Sitenin aylık getirisi:250-300 $ adsense
Sitenin açılış tarihi:2008 şubat
Kategori, sitenin içeriği nedir:Film sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link:5k-8k
http://extremetracking.com/open?login=ksm3536
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:Site Blogger'a park edilmiş durumda
Hosting dahil midir:zaten hostu blogger.
Banlı olduğu sponsor var mı:hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı:hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:hayır
Ayrıntılar
film izle aramalarında 1. sayfayla 2. sayfa arsında değişiyor.
bedava film izle aramalarında 1.sayfa 3. sırada
online film izle 1.sayfa 4. sıra
ve daha birçok keywordsde
iletişim [email protected]

erhangulsum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 sayfada tavsiyelerle beraber 8 adet google reklami var ve bu, senin de bildigin gibi ban sebebidir...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
blogger hesabıyla birlikte satıcan dimi :) bu domain bi işe yaramaz sonuçta.

capablanca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heralde blogger hesabıyla satacağım

blogger hesabıyla satmasam bile sitenin hitinde çok az bir azalma olur

yani domain çok işi yarar

siz alıcımısınız ilgilenen arkadaşlara adsense ss lerini pm atabilirim

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Benden 4-5 saat önce link değişimi istiyordun şimdi siteyi satışa çıkardığını söylüyosun.Verdiğin msnye mail gitmediği için burdan yazayım bari.O site içeriğinde adsense kullanmak yasak.Alacak kişiye bu uyarıyı yapmalıydın en azından.. ;)

capablanca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
videoları kaldırısa bir sorun olmaz böyle yapan arkadaşlar var

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
videoları kaldırısa bir sorun olmaz böyle yapan arkadaşlar var

İyide o site film izleme sitesi.Videoları kaldırınca gelen ziyaretçi neyi izleyecek? Doğal olarak videoları kaldırmazsa adsense ban kaldırırsa ziyaretçi 0....Ayrıca bu site film izletiyor ve şikayet edildiği anda müyap sayesinde mahkeme tarafından erişim engellenir.

Sattığın kişiye bunları söylemelisin ki 3-5 gün sonra siteyi satın alan kişi yok adsenseden banlandım, yok müyap siteyi kapattı bu adam beni dolandırdı diye burda konu açmasın...Di mi ama...

capablanca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım hit google dan geliyo kişi direk siteyi yazıp girmiyo yani hitinde düşme olmaz

ayrıca 100 lerce film sitesi var benim bildigim 100 bin tekil hit ulaşan 2 site kapatıldı topu tupu biz burda kimseyi dolandırmıyoruz alan kişi bu siteden her türlü para kazanır

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
arkadaşım hit google dan geliyo kişi direk siteyi yazıp girmiyo yani hitinde düşme olmaz

ayrıca 100 lerce film sitesi var benim bildigim 100 bin tekil hit ulaşan 2 site kapatıldı topu tupu biz burda kimseyi dolandırmıyoruz alan kişi bu siteden her türlü para kazanır

Birincisi adsenseye reklam verenleri dolandırıyorsun.İkincisi filmleri yapanları dolandırıyorsun.Hit tamam google aramasından geliyor ama sitede film bulamayan adam siteden hemen çıkacak.Doğal olarakta sitenin bir getirisi olmayacak.100lerce film izleme sitesi olabilir ama bu onların doğru bir iş yaptığını göstermez.100 kişi adam öldürdü diye adam öldürmek veya 100 kişi hırsızlık yaptı diye hırsızlık yapmak sence doğru bişeymi?

Siteyi satarken alacak kişilere bence bu tehlikeleri söylemelisin.Siteyi alan adam gelip sonra burda dolandırıldım diye konu açar..Sen bu sitenin telif hakkı yüzünden kapatılmayacağı ve adsenseden banlanmayacağı garantisi veremeyeğine göre...

capablanca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
filmleri ben çalmıyorum sadece google veya youtube sunucularına eklenmiş filmleri
ekliyorum.

senin dediğin gibi olsaydı başta google youtube kapatılırdı.

film afişleri ve film tanıtımları olacak yani kişi aradığını bulacak ararkende reklamlara tıklayabilcek.

sen merak etme biz siteyi satacağımız arkadaşa hepsini açıklarız.

biz hırsızlık falan yapmıyoz düzgün konuş.

capablanca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet paylaşım ortamıdır.

senin mantıgınla hiçbiryere varamayız sen sadece satışı baltalıyorsun.

senin mantıgınla şu an türkiyenin top 1000 deki sitelerin yüzde doksanı kapatılır.

örneğin google a upload edilen bir filmin telif hakları vs kabul ediliyor. upload yapılırken bundan sonra ne google un sucu var ne google dan izleyen

yada sitelerinde izleten wb lerin laflarını düşünerek sole

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Hayır bal gibide hırsızlık yapıyorsun.

filmleri ben çalmıyorum sadece google veya youtube sunucularına eklenmiş filmleri ekliyorum.
demişsin.Yani adamın biri bişey çalıyor ben o adamın çaldığını pazarlıyorum.Sorumluluk o çalanın diyorsun.Peki çalıntı ürünü niye pazarlayıp hırsızlığa ortak oluyorsun? E zaten o içerikte adsense kullanmakta yasak ve bildiğin halde kullanıyosun.

Valla benden demesi.İleriki tarihlerde hem senin hemde siteyi satın alanın başı çok ağrırsa o zaman işin ciddiyetini anlarsın.Son olarak bu siteyi satın alacak kişinin telif hakkı ihlali nedeniyle hapse bile girebileceği gerçeğini unutma bence..

Tabikide site senin doğal olarakta olacakların sonuçlarına katlanmalısın..
Yukarıdaki yazdıklarım benden sana öneriydi.Önerileri daha fazla uzatıp yorumlara daha fazla cevap yazmak istemiyorum.Umarım dediklerimi boşver bişey olmaz diyerek geçiştirmezsin.Çünkü inan ki sonunda kesinlikle o bişey oluyor oluyor oluyor...

capablanca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allahım ya ben kiminle tartışıyorum böle adamlar yüzünden zaten ....

sitelerine eroti.k po.rno reklam koyan adamlar gelmiş bana yok şu böyle yok ..

capablanca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saten hep öle olur satışı baltalayıp azınızın payınızı alınca kacarsınız

capablanca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saten merak etme siteyi almak isteyen arkadaşlar senden daha bilgili olacaktır.

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saten merak etme siteyi almak isteyen arkadaşlar senden daha bilgili olacaktır.

arkadaşım sen geç o lagalugaları bu sitenin altyapısından tut yasal işlemlere kadar herşeye aykırı bir site alt yapısı google tarafından google amcamıza uyarı gidince kapattım sattığın kişi ne durumda olacağını bilecekmisin 1.200 dolar diyorsun kardeşim günlük 10 dolarlık bir siteye. Yani demiş olayım bu site döner dolaşır senin elinde patlar. ;)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşın üzerine çok gidilmiş galiba.
Açıp okudum sözleşmeyi :) Yüklenen videolarla ilgili YASAL SÖZLEŞMEDE https://upload.video.google.com/Terms?hl=en 3.madde GOOGLE a videoyu dağıtma hakkına kadar her türlü hakkı veriyorsunuz diyor ve bunu vermeye yetkisi yoksa SORUMLU yani SUÇLU UPLOAD yapan kişi kabul ediliyor - kısacası GOOGLE a upload edilen PUBLIC videoları yükleyen kişi HAKLAR ı bende dağıtıma izin verdim demiş oluyor. Hadi biz ATV avrupa yakası yasak biliyoruz da bunu DÜNYANIN bir ucundaki insan da bilmek zorunda değil. Yani dizi videoları için sorumluluk UPLOAD eden ve BU videoları yayınlayan arasında 3. şahıslara suç düşmüyor Yanılmıyorsam...

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın üzerine çok gidilmiş galiba.
Açıp okudum sözleşmeyi :) Yüklenen videolarla ilgili YASAL SÖZLEŞMEDE https://upload.video.google.com/Terms?hl=en 3.madde GOOGLE a videoyu dağıtma hakkına kadar her türlü hakkı veriyorsunuz diyor ve bunu vermeye yetkisi yoksa SORUMLU yani SUÇLU UPLOAD yapan kişi kabul ediliyor - kısacası GOOGLE a upload edilen PUBLIC videoları yükleyen kişi HAKLAR ı bende dağıtıma izin verdim demiş oluyor. Hadi biz ATV avrupa yakası yasak biliyoruz da bunu DÜNYANIN bir ucundaki insan da bilmek zorunda değil. Yani dizi videoları için sorumluluk UPLOAD eden ve BU videoları yayınlayan arasında 3. şahıslara suç düşmüyor Yanılmıyorsam...

arkadaşım Ampec boşu boşunamı yerli dizileri yasaklıyor yabancı filmleri mi sözleşme koyamayacak !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi