İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5k++ KALİTELİ video sitesi satılık

ronaldo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi :Bedava youtube Video izle Komik Videolar video indir izlesene en son videolar
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 600ytl
Minimum Arttırım Fiyatı: 50ytl
Açık arttırım bitiş tarihi: 1.11.2007
Sitenin açılış tarihi: yaklaşık 1sene
Kategori, sitenin içeriği nedir: komik video izle
Günlük hit sayısı, kaynak link: (hitler öğlen 3 4gibi sıfırlanıyor yanıltmasın sizi) eXTReMe Tracking
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: pr4 bir senelik domain
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içeriği ile
Hosting dahil midir: 15 20gün idare edebilirim
Banlı olduğu sponsor var mı: adsense
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hiçbir problem yok
not:
site tasarımı tamamen bana aittir hiç bir sitede benzeri vs yoktur tamamen özgündür. script onarcade scriptidir . en çok sevdigim ve uğraşırken zevk aldıgım bir sitedir yaklasık 1 2ay önce bazı problemlerden 2hafta kapalı kaldı ozamanlar 10k hiti vardı ve 1000tane video vardı sitede hepsi tektek titlerı seçilerek elle eklenmiştir. daha sonra bot aldım siteye şuan 11000video vardır ama google tam indexlemedi bu indexlenme saglasa 10k+ yı gecicek..nerden biliyorum eger bakarsanız hite;
"video izle" yazınca ilk sırada :video izle - Google'da Ara
"komik videolar" yazınca ikinci sırada :komik videolar - Google'da Ara
"video indir" yazınca ikinci sırada :video indir - Google'da Ara
"izle" yazınca beşinci sırada :izle - Google'da Ara
daha bircok belli baslı kelimerle sadece anasayfa hiti sitenin tüm hitine eşit nerdeyse yani istediginiz siteyi kurun hitiniz hazır.
siteye paralı link alınmıstır prsi yüksek sitelerden linki vardır okadar çok siteyle link değişimi yaptım düşmesi cok zor..
sitede hiçbir reklam çalışması yapılmadı çok sevdigim bir site oldugundan şuana kadar hiç reklam alınmadı .tek reklamstore kullandım ve kullanıyorumda oda günlük 5ytl civarı.
(caps gösterilir)şöyle diyebilirim bu siteyi para kazanma amaclı degil zevk amaclı kullanıyordum daha cok
daha merak ettiğiniz bir soru varsa sorabilirsiniz kolay gelsin.
ve satma sebebim çok bunalıma girdim artık hiçbir işle uğraşmak istemiyorum son 4 5günden beri nete bile girmiyorum okuluda bıraktım dersaneye gidip kimsenin aklına uymadan kendi isteklerimin peşinden koşucam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5