İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5Ytl ye reseller

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paket Özellikleri

1.5gb Disk Alanı

50 GB Aylık Veri Transferi

Sınırsız Domain Ekleyebilme

Konrol Paneli :Cpanel

Sınırsız E-mail hesabı

Sınırsız E-Mail Listesi

10 içinde para iadesi

Yıllık Alımlarda 3 ay Kullanım Hediye

Ücret : 5YTL

Paket Özelligi

5gb Disk alanı

100gb Aylık veri transferi

yukarıdaki özellikler gecerlidir

Aylık sadece 13 ytl

Paket Özelligi

7 gb Disk Alanı

120gb Aylık veri transferi

yukarıdaki özellikler gecerli

aylık sadece :20 ytl

msn:[email protected]

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün bende aldım bakalım, memnun kalıp kalmadığımı iler ki günlerde yazarım...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
piyasayı gerçekten çok düşürmüşsün, bence aynı işi yaptığın diğer arkadaşlara, firmalara haksızlık ediyorsun. (şahsi görüşümdür). zaten bilişim sektöründe adettir fiyat kırmalar, o yüzden 100 liraya gelişi olan bir ekran kartını 101 lira yerine 102 liraya sattığın zaman kazıkçı oluyoruz, o yüzden bir firmaya 1 ay sürecek bir iş için 500 usd fiyat çektiğinde bile kazıkçı pozisyonuna düşüyoruz. bence aşırı fiyat kırma politikası ile pazar payı kapma anlayışı çok yanlış.

D

duyurbeni.com

Misafir
cok haklısın ama bunun nedeni müşteri . müşteri kaliteyi aramıyor ucuz olanı istiyor müşteri bilinclenmedği sürece bu tarz şeyler cok normal. Mesala ben bugun bi reseller aldım inanımaz derece hızlı , üzerine 120 mb sql yükledim banamısın demiyor ama fiyatı cok tuzlu aylık 34 dolar .

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biriside çıkıp sunucu özellikleri nedir,Datacenter neresidir,Port çıkışı nedir diye sormuyorsa bizim webmaster lar hakediyor demektir zarar ziyanı...

sadece fiyata bakıpta alınıyorya hosting diyecek tek kelime bulamıyorum...

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar makine fdc de amd 3100 2gb ram var ve kaliteli host hizmeti sunuyorum 5ytl ye reseller alanlar yazsın bir sorun yaşamışlar mı bu güne kadar şüphesi olanlarada garanti veriyorum 15 gun içinde para iadesi bu olayın üstüne neden bu kadar gidiyorsunuz açık pazar var herkes istedigi ücrete istedigini saglar yurt dışında bedava hosting saglayanları yada 50gb alanı çok ucuza saglayanları eleştirmeyipte kalkıp beni neden yerin dibine sokmaya çalışıyorsunuz?

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsen ben Arkadaşa aldım taksimhost dan 1 ay oldular adamlar bana dua ediyo sistemleri saglam ve sitelerde düşme felan hiç bişe olmuyo

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serbest piyasa denen bir olay var.Bence burada alışveriş ve referans harici yazılan yorumlar tamamen saçmalık.Sponsor olarak dağıtılan paketleri düşündüğümüzde arkadaşın yaptığı bence gayet güzel.Çok parası olan webmasterlar eleştiren arkadaşlardan alabilir ama bu şekilde hücüm etmeniz biraz garip geldi bana.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
alanlar memnun mu bide ödemeyi nasıl yapabiliriz

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
baris msn fen görüşebir miyiz?
baron [at] gtaturk.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5