İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 Aylık Sponsor 5gb Alan unlimited bw

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba ,
10 adet 5 Gb alan unlimited Bw windows server dan plesk kontrol panelli account verilecektir. server almanyadadir en az 1500 ile 5000 hit arasinda olan PM atarsa detaylari konusabiliriz.

T

tiklat.net

Misafir
unlimited bw böyle birşeyin olmayacağını bilmeden neden böyle söylemlere giriyorsun anlamıyorum.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pardon özür dilerim 100mbit üzerinden unlimited transfer yeterlimi?
artık hesaplarsınız 100mbit den nekadar trasnfer yapar

tiklat.net' Alıntı:
unlimited bw böyle birşeyin olmayacağını bilmeden neden böyle söylemlere giriyorsun anlamıyorum.

A

Amanha

Misafir
ben alabilirim ama download için kullancam absürt serbestmi günlük harcadığım bandwtih 80gb arası olacaktır. kabul ediyormusun günlük hiti 6.000 civarında

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
absürt site yayinlayamazsiniz ne yazikki mp3 crack serial olur ancak absürt ne yazikki bize ters teşekkürler yinede

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin' Alıntı:
Merhaba ,
10 adet 5 Gb alan unlimited Bw windows server dan plesk kontrol panelli account verilecektir. server almanyadadir en az 1500 ile 5000 hit arasinda olan PM atarsa detaylari konusabiliriz.

Ufak bir tavsiye..

Sunucu özellikleri :
Datacenter :
Test ip :
Test site :
PHP / ASP :
Sponsorluk şartlarım :
İletişim bilgilerim :

Mesajını bu şekilde düzenlersen bence daha faydalı olur..

İyi çalışmalar

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Zaten konu açılımında 6 aylik demişim 6 ay sonrasi ne olur ne olmaz diye bir açıklama yapmamışım 6 aylik ihtiyaci olanlarcevap yazarsa sevinirim. 6.1 gün sonra nemi olur o zamanin şartları ne getirirse ona göre konuşuruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5