İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 AYLIK VİP ÜYE HEDİYE.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UfuX

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İtiraz Dilekçemi Yazıyorum .))))

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tühh ya 6 bendim. hayırlı olsun kazanan arkkadasıma

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ben kazanamamışsam şike vardır.
aihm gidiyorum

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam moralini bozma.. :

"İstatistik mini etek gibidir. Bize çok şey gösterir ama asıl göstermesi gereken şeyi göstermez" - Sir Alex Ferguson

Katılmamak elde değil :D

hocam kutlarım dediğiniz gibi 5 çıktı. öncelikle Alex Ferguson

peki nasıl yapılıyor bu istatisktik. neye göre belirledin. o piti piti pitmi yaptın.
smile.gif

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normalde şanssızımdır ama bu sefer oldu teşekkür ederim :D

Shädow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam kutlarım dediğiniz gibi 5 çıktı. öncelikle Alex Ferguson

peki nasıl yapılıyor bu istatisktik. neye göre belirledin. o piti piti pitmi yaptın.
smile.gif

Yok hocam ne piti pitisi :D Girdim siteden 50 kere çektim işte arka arkaya ve çıkan sonuçları değerlendirdim :D Gerçi 5 numara 50 de 2 yani %4 şanslıydı ama tek numara olması avantaj. İstatistik yine Alex Ferguson'un dediğini yaptı :D

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Xman teşekkür ederim dikkatin için ben dün arkadaşa bi pm gönderdim ancak en son 29'unda giriş yaptığı için görmedi sanırım.Bir kaç gün daha beklerim ben sorun değil.Belki önemli bir mevzu olduğundan dolayı giriş yapamıyordur.

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bugün 2 nisan ama hala alınmamış arkadaşın vip üyeliği?

Bilip bilmeden laf yapmayalım keyfimizden girmiyoruz sanki. Arkadaşımız vefat etti 1 hafta olamıcam forumda arkadaşın VİP üyeliği aklımda merak etmeyin salata olsun die açmadım bu konuyu arkadaşa iletişim adresimi vericem ;)

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bilip bilmeden laf yapmayalım keyfimizden girmiyoruz sanki. Arkadaşımız vefat etti 1 hafta olamıcam forumda arkadaşın VİP üyeliği aklımda merak etmeyin salata olsun die açmadım bu konuyu arkadaşa iletişim adresimi vericem ;)

varsa ben de alabilir miyim?

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18

Başınız sağolsunda, bu kadar gergin bir cevap vermeye gerek yok, böyle birşey olduğunu bilse arkadaş birşey yazmaz konuyu kitlerdi sana gereken pm i gönderirdi.

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse arkadaşlar boşverin basit birşey yüzünden birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok.Arkadaş bana ulaştı, o böyle bir durumdaykende bi önemi yok zaten benim için.Xmande haklıdır görevini yapıyor sonuçta ;)

X

Xman

Misafir
Bilip bilmeden laf yapmayalım keyfimizden girmiyoruz sanki.

Tavırlarınıza dikkat edin, ben girip girmemenizle ilgili bir yorumda bulunmadım, verilen bir söz var ve bende görevim gereği bunu takip ediyorum. Gelir güzelce açıklama yaparsınız, kimse sizi suçlamadı sadece bilgi istendi ama bunu bile yapacak hoşgörüye sahip değilsiniz anlaşılan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5