İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 dolarınız 12 gün sonra 8.64 $ olsun.

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu sitenin adı megalido.com. Bu sitede yapılan işlem şu: Siteye üye oluyorsunuz. Sonra siteye 6 ve katlarında para yatırıyorsunuz. Surf bölümündan günde 12 tane reklam görüntülüyorsunuz. 12 gün sonra paranız 8.64$ olunca otomatik olarak 1 günde gönderiliyor. Yani kazanç %44 hangi site bu kadar kazancı verir ki? Ödeme kanıtı
üye olmak isteyenler:
Referanslı

mega.JPG

refsiz

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 sitenin yaptıgı büyük vurgunları arama yaparak bulabilirsiniz arkadaşlar bir tanesi milyonlarca dolarla kaçarken diğer bir tanesi en az yüzbinlerle kaçtı:)

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlayamadım

2 sitenin yaptıgı büyük vurgunları arama yaparak bulabilirsiniz arkadaşlar bir tanesi milyonlarca dolarla kaçarken diğer bir tanesi en az yüzbinlerle kaçtı:)
Hangi iki site vurgun yaptı? Bumu bilmiyorum artık megalidoyu arama yaparak inceliyebilirsiz. Adamlar ödeme yapıyorlar.

A

a.ışık

Misafir
HYIP bunlar, çok riskli her an paranızın hepsi gidebilir. iyice araştırma yapmadan kesinlikle dalmayın!

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin siteye yatırım yapanlarda dolandırıldı.

HYIP bunlar, çok riskli her an paranızın hepsi gidebilir. iyice araştırma yapmadan kesinlikle dalmayın!

hyipler dolandırıcı olabilir ama ptc lerde dolandırıcı. Örneğin Madeinclick. Bunlar risk işi. Ben kazandığımı yayınlayayım dedim sadece.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi