İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 kişiye hosting , 1 kişiye alan adı !.

S

SatlikDomain

Misafir
WebTicaret olarak 1. yılımızı dolu dolu doldurduk, amacım reklam yapmak değil. Promosyon, hediye veriyoruz onu haberdar etmek istiyorum webmaster arkadaşlara.

1 Kişiye 1 yıllık ücretsiz alan adı kaydı ve Ekonomik host paketi hediye edilcektir.

5 Kişiye 1 yıllık Ekonomik host paketi hediye edilcektir.

Aradığımız şart, kural yoktur. Bu ürünleri WebTicaret üyeliği olanlar arasında çekiliş yaparak dağıtıcaz ( Üyelik ücretsizdir. )

Hosting ve alan adı kazanacak olan arkadaşlara şunu söylemek istiyorum, absürt, heking, marez ve mp3 sitelerine hosting veremeyiz.

Şuan üye sayımız 119 ( Şeffaklık isteyene şeffaklıkda :) )

Çekiliş günü 1 Nisan Cumartesi gecesi 00.00'da olacaktır.

http://www.WebTicaret.org

E

emrearslan87

Misafir
1 nisan şakası olmasın :D neyse güzel düşünce kutlarım nice senelerinize

S

SatlikDomain

Misafir
emrearslan87' Alıntı:
1 nisan şakası olmasın : D neyse güzel düşünce kutlarım nice senelerinize

Tşk ederim, korkmayın şaka filan değil :)

hep beraber daha nice senelere

S

SatlikDomain

Misafir
Talihli Kişiler

1 Yıllık alan adı ve ekonomik hosting paketi kazanan: Bahadır Ergovanlı ( Sivas )

1 Yıllık Ekonomik hosting paketi kazananlar:
- Dursun Türk ( Tokat )
- İsa Karagöz ( İstanbul )
- Ömer Faruk Kavuncu ( Gaziantep )
- Mehmet özgönül ( Kayseri )
- Vedat Tozyılmaz ( Muş )

Kazanan arkadaşlara tebrikler, şu aşamadan sonra yapacakları hakkında mail yollanmıştır.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
SatlikDomain' Alıntı:
Talihli Kişiler

1 Yıllık alan adı ve ekonomik hosting paketi kazanan: Bahadır Ergovanlı ( Sivas )

1 Yıllık Ekonomik hosting paketi kazananlar:
- Dursun Türk ( Tokat )
- İsa Karagöz ( İstanbul )
- Ömer Faruk Kavuncu ( Gaziantep )
- Mehmet özgönül ( Kayseri )
- Vedat Tozyılmaz ( Muş )

Kazanan arkadaşlara tebrikler, şu aşamadan sonra yapacakları hakkında mail yollanmıştır.

Görmeediniz herhalde acıklanmıs kazananlar

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakkaten görmedik :) ama mesajda 00:00 da yapılacagını söyledi demek 1 saat erken yapıldı neyse kazananları tebrik ederim.hizmeti verenide kutlar başarıların devamı dilerim.

S

SatlikDomain

Misafir
Arkadaşlar farkındayım , ben Hitler gibi birisiyim : ( ?

IndexServers çok ulu kişi, kendisi nirvananın doruklarında ay yürüşü yaparak zamanın geçirmesini neye borçlu olduğunu sormadan geçemeyeceğim?

Galiba çeklişi erken yaptığım için aranızda beni aforaza hatta ücretsiz host ve alan adı dağıttım için belki aranızda bana sukiast yapmayı bile düşenenler olacak ama o arkadaşlara söyleceğim tek şey ;

Takılın keyfinize ;)

Kinayeli not: IndexServers hayırdır ? Yok yani şimdi alttan birşeymi gıdıklıyorki bı kadar hararetli hararetli msj yazıyorsun ? Ben bundan rahatsız oluyormuyum sence ? sizce ? - Hayır. Yok yani bilesin, boşuna büzüğünü zorlayıpda yanlışlıkla yırtmasın.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uzay saatıne göre çekiliş yapılmıştır buyuk ıhtımallede adil olmamıstır madem saat 00,00 denmıs 00,00'da yapılması gerekırdı burda fazla yırtınmaya ve lagalugaya gerek yok.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SatlikDomain' Alıntı:
farkındayım , ben Hitler gibi birisiyim : ( ?

IndexServers çok ulu kişi, kendisi nirvananın doruklarında ay yürüşü yaparak zamanın geçirmesini neye borçlu olduğunu sormadan geçemeyeceğim?

Galiba çeklişi erken yaptığım için aranızda beni aforaza hatta ücretsiz host ve alan adı dağıttım için belki aranızda bana sukiast yapmayı bile düşenenler olacak ama o arkadaşlara söyleceğim tek şey ;

Takılın keyfinize ; )

Kinayeli not: IndexServers hayırdır ? Yok yani şimdi alttan birşeymi gıdıklıyorki bı kadar hararetli hararetli msj yazıyorsun ? Ben bundan rahatsız oluyormuyum sence ? sizce ? - Hayır. Yok yani bilesin, boşuna büzüğünü zorlayıpda yanlışlıkla yırtmasın.

bizi ilgilendirmez sadece öylesine yorumda bulunduk.hatta tam saatinde kazananları açıklamadınız diye mesaj bile yazdım ama meğer açıklanmıştı :)
yoksa hizmetine bişey dediğimiz yok.Sadece erken yapıldı diye merak ettik ve yorumda bulunduk.sadece bu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5