İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 Kuruşa Gmail(5 Adet 300bin) Kaçmaz :)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Gmail'in ilk zamanlarında alanları görmüştüm.

top10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de güvenli ticaretin nasıl yapıldığını öğrenmek için satmıştım birkaç tanesini 1 ytlye...

amaç sadece ticaret değil...
gittigidiyor.com da bir rating sistemi mevcut. ürünü satın alan kişi satıcıya, satıcı da alıcıya puan verebiliyor. Durum böyle olunca insanlar gerçekleştirdikleri işlem sayısını artırmak, ratinglerini artırmak ve sonuç olarak güvenilirliklerini artırmak için gmail satıyor ve alıyorlar. siz olsanız 5 üzerinden 1 puan alan birinden mi alırsınız 5 üzerinden 4-5 olandan mı?

işin ucunda öyle büyük bir kar da yok:
+1.00 ytlye sattın diyelim,
-0.35 gittigidiyorda listelenme ücreti (asgarisiz ve vitrin özelliği falan istemediğinizi farzedelim)
-0.10 satış gerçekleşince komisyon+masraf vs...

ve arkadaşın da dediği gibi ilk zamanlarında popülerdi. şimdilerde 50 tanesi 1ytlye falan gidiyor :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok güzel bir olay sitede her sanise artıyor kapasite : ) 1900 mb de fln izlemeye mi baslasak ne yapsak 2 gbda durmasına sahit oluruz hehe

O

OLTA

Misafir
23 nisanda ebayda 150$ 'dı isteyen araştırsın, salak gibi satmadım sonra değerlenir diye :(

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değerleneceğine bollaştı, len herseyde geç kalıyoruz yaw!!! :(

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlar sistemi millet arkadaşlarını davet etsin diye yaptılar. Ticarete dökmek ayıp bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5