İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 Mega Pixel Xenon Marka WebCam = 16,94 YTL (Güncellendi)

acstasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı kamerayı bende aldım ve ilk gün kaldırıp yere attım.
Bu kadar kötü görüntü olamaz !...

Derkeeeeeeennnnnnnn

Hemen yetkilileri aradım ve durumu belirttim. Sonuçta 20YTL çöpe atacak halim yok !!

Driver'ları kurduktan sonra CD'deki tüm programları kurmam söylendi. Bir anlam veremedim ama denedim.

Şimdiiiiiii kameram 4/4'lük çalışıyor. A4 ile değişmem. Eski kullandığım A4 PK-5 bunun yarısı kadar randuman vermiyordu.

Diyeceğim 6 Mega Pixel yazılımsal bir destekmiş. Bizzat araştırdım 1,3 Mega Pixelin üzerinde zaten kamera üretilmiyor dünyada (web-cam)

Yazılımı doğru yüklerseniz kamera harika çalışıyor.

acstasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten hiç beğenmedim... 6 Mpixel kamera böle olmaz olamaz... Piranha 1.2 den bile berbat bi görüntüsü var... Hatta abartısız 350 K lardan beter... Kargo anlaşması yok... ufacık bi kutuya fahiş bi fiat kargo ücreti... İade etmeyi düşündüm fakat hiç değmeyecegini düşündüğüm için vazgeçtim.... Attım b. köşeye kutuda yatıyor...

Faiş kargo ücreti nedir? Zira ben 4,3 YTL gibi komik bir rakam ödedim. Hatalı alınmış olmasın sizden ?

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten hiç beğenmedim... 6 Mpixel kamera böle olmaz olamaz... Piranha 1.2 den bile berbat bi görüntüsü var... Hatta abartısız 350 K lardan beter... Kargo anlaşması yok... ufacık bi kutuya fahiş bi fiat kargo ücreti... İade etmeyi düşündüm fakat hiç değmeyecegini düşündüğüm için vazgeçtim.... Attım b. köşeye kutuda yatıyor...
aynen kutusuna koydum attım kenara.

TaMAvRa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu polemik yapmak için söylemedim.. Ama bugun bi çocuk geldi al güzelim dedim işine geliyosa götür ama sakın benim kafamı ağrıtma... istersen parasınıda verme... Hoşuna gidiyor ise 20 YTL at git dedim yeterki bana bişey deme dedim salladım gitti... Ama ufacık bi kutuya 6.5 YTL kargo alındı malesef... 2.5 YTL ye gönderip alıyorum ben bunları... Konularada bir daha cevap atmıyacagım... Amacım polemik değil... Ama ben memnun olmadım... Artı bi konu daha gittigidiyor dan aldıgım bu ürüne ordan kişiye mesaj attıgımda aynen şu cevap geldi.. İçinde garanti kagıdı var lütfen ora ile irtibata geçiniz... Sıfır alınan ve tüketici haklarına göre zaman ı dolmayan ürünlerde bu yol izlenmez izlenemez... Bizi cahil çocuk sandılar heralde... Arkasından attıgım sert mesaj sonucu adreslerini verdiler ve göndermemi söylediler... Ticaret ahlakı bu değildir... Kişiler cahilde olsa şartlar ne ise o şekilde davranılır... Saygılarla...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kardeşim siz nasıl iş yapıyorsunuz??
yazmayayım yazmayayım dedim ama çileden çıkartmayın adamı

ürünü aldım
arızalı çıktı
4.5 YTL kargo parasını cepten ödedim iade ettim
yeni ürün gönderdiniz
2 gün sonra Mng Kargo firmaya geliyor 8.8 YTL kargo parasını ödemeniz var diyor..
hayrola nedir bu diyoruz?
Derecemarket gönderdi diyor. ürün yollamışsınız parasını sizden alacakmış. öyle dediler..

benim ödediğim 4.5 ytl neydi?
niye bize yönlendiriyorsunuz kargoyu? 10 defamı kargo ödeyeceğiz?

bu ne saçmalık bu ne lakayitlik
aldığım kamerayıda size hibe edeyim zaten bi işe yaramıyor

HEMEN ARAYIN KARGONUZU DURUMU DÜZELTİN !

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu polemik yapmak için söylemedim.. Ama bugun bi çocuk geldi al güzelim dedim işine geliyosa götür ama sakın benim kafamı ağrıtma... istersen parasınıda verme... Hoşuna gidiyor ise 20 YTL at git dedim yeterki bana bişey deme dedim salladım gitti... Ama ufacık bi kutuya 6.5 YTL kargo alındı malesef... 2.5 YTL ye gönderip alıyorum ben bunları... Konularada bir daha cevap atmıyacagım... Amacım polemik değil... Ama ben memnun olmadım... Artı bi konu daha gittigidiyor dan aldıgım bu ürüne ordan kişiye mesaj attıgımda aynen şu cevap geldi.. İçinde garanti kagıdı var lütfen ora ile irtibata geçiniz... Sıfır alınan ve tüketici haklarına göre zaman ı dolmayan ürünlerde bu yol izlenmez izlenemez... Bizi cahil çocuk sandılar heralde... Arkasından attıgım sert mesaj sonucu adreslerini verdiler ve göndermemi söylediler... Ticaret ahlakı bu değildir... Kişiler cahilde olsa şartlar ne ise o şekilde davranılır... Saygılarla...

size istanbuldaki teknik servisin numarası verildi daha yakınsınız diye. aksi halde sert bir mesajınızla bağlantılı olamaz hiçbirşey

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim siz nasıl iş yapıyorsunuz??
yazmayayım yazmayayım dedim ama çileden çıkartmayın adamı

ürünü aldım
arızalı çıktı
4.5 YTL kargo parasını cepten ödedim iade ettim
yeni ürün gönderdiniz
2 gün sonra Mng Kargo firmaya geliyor 8.8 YTL kargo parasını ödemeniz var diyor..
hayrola nedir bu diyoruz?
Derecemarket gönderdi diyor. ürün yollamışsınız parasını sizden alacakmış. öyle dediler..

benim ödediğim 4.5 ytl neydi?
niye bize yönlendiriyorsunuz kargoyu? 10 defamı kargo ödeyeceğiz?

bu ne saçmalık bu ne lakayitlik
aldığım kamerayıda size hibe edeyim zaten bi işe yaramıyor

HEMEN ARAYIN KARGONUZU DURUMU DÜZELTİN !

50 milyon iste göndereyim hemen ama YALANCI insanları hiç sevmem. Senin kameran bozuk değildi. Bozuk olmayan bir ürünün kargo masrafını biz vermeyeceğiz heralde ?

Ayrıca İlk aldığın Kamera bozuk dedin gönderdin yenisi ile değiştirdim için rahat olsun diye bozuk olmadığı halde. Bu mu insanlık? Hata mı ettik?

AMCAP'ı açıp TV Kartını gösterdiğin için bozuk dememiş miydim kameraya? Ekrana görüntü gelmiyor demedin mi? Bende sana şaka ile karışık MSN'de TV kartı kameradan görüntü alamaz demedim mi?

Sonra benden ÖZÜR dileyerek bilmediğini söylemedin mi?

PESSSSSSSSS HAKKATTEN PES DOĞRUSU

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
msn de " efendim.saygılar "..burada neler diyorsun
terbiyesizlik yapma. genç delikanlı çocuksun.
ben asla özür dilemedim ..bu bir..
ikincisi kameranın 1 ışığı yanmıyordu.
gönderdiğin kamera bozuktu. sonra farklı rengini yolladın. gerçekleri konuş !

yazılım yüklenmiyordu. cd çalışmıyordu
4 pc denedim. bir tanesinde yarım yamalak yükledi sadece.
bunların hepsini anlattım sana.

50 ytl göndermek istiyorsan gönder tabi..en azından burada bu kadar şikayetçi olan mağdur var. hepsine çay ısmarlarım ..

sonrada bana msn de diyorki" allah allah nasıl 8 ytl isterler kargodan"
sanki bilmiyormus gibi. kargoda bana diyorki " derecemarket odemli gonderimi kabul etmedi ".
2 defa kargo parası ödeyelim birde.

neyse konu kapandı..herkes anlayacağını anladı.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn de " efendim.saygılar "..burada neler diyorsun
terbiyesizlik yapma. genç delikanlı çocuksun.
ben asla özür dilemedim ..bu bir..
ikincisi kameranın 1 ışığı yanmıyordu.
gönderdiğin kamera bozuktu. sonra farklı rengini yolladın. gerçekleri konuş !

yazılım yüklenmiyordu. cd çalışmıyordu
4 pc denedim. bir tanesinde yarım yamalak yükledi sadece.
bunların hepsini anlattım sana.

50 ytl göndermek istiyorsan gönder tabi..en azından burada bu kadar şikayetçi olan mağdur var. hepsine çay ısmarlarım ..

sonrada bana msn de diyorki" allah allah nasıl 8 ytl isterler kargodan"
sanki bilmiyormus gibi. kargoda bana diyorki " derecemarket odemli gonderimi kabul etmedi ".
2 defa kargo parası ödeyelim birde.

neyse konu kapandı..herkes anlayacağını anladı.

Çalıştığım firmanın prensibidir Müşterilerine EFENDİM ve SAYGILAR demek... Ama YALAN söyleyen müşterilerine değil. Senin bozuk diye gönderdiğin kamerayı açıp sana gösterdiğimde ALLAH ALLAH BİZDE ÇALIŞMADI demedin mi?

İkinci kamerayı gönderdiğimde buda BOZUK diyerek MSN'ime gelmedin mi?

Kamera yerine TV KARTINI okutmaya çalıştığını tüm müşterilerime ayırmam gereken zamanı sana ayırarak birlikte bulmadık mı ?

Bilgisayarımda Gönderdiğin PRINT-SCREEN + LOGLAR dahi mevcut. Gerekiyorsa da senin iade olarak gönderdiğin KAMERAYI iyinet yöneticilerine yollayabilirim. Bakalım bozuk mu?

Dünyada firmalar şöyle çalışır arkadaşım = Satılan ürün kusurlu ise her türlü ulaşım masrafı + komisyonlar dahil firma karşılar. Satılan ürün kusurlu değilse firma aynen iade eder. Ben insanlık yaptım için rahat olsun diye sağlam kamerayı değiştirdim.

Buradaki tüm insanlara soruyorum şimdi 270tane satışım sadece kendi adıma var firmada. 270müşteri de kamerayı takıp TV KARTINDAN görüntü almaya çalışırsa ben ne yapabilirim ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben senin ekranını nasıl görebilirim? böyle bir mantık yürütmek mümkünmü:)))
bak ben şu an altın kaplama klavye ile yazıyorum..yan taraflarındada pırlanta var..

inandın mı?

yani sen bana diyorsunki " bak abi senin yolladığın kamera ile konuşuyorum seninle ". ve herşey tamam oluyor öylemi:)

neyse Allah selametini versin

acstasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Portakal değil bu arkadaşım hepsinin seri numarası var öyle değil mi?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şimdi yine kargodan aradılar
8.08 Ytl kargo ücreti derece marketten kabul edilmemiş diye
gönderin faturayı ödeyeceğim dedim..
beş para etmez bir ürün, 2 defa kargo parası ( toplam 14 Ytl ) ve karşılığında beş para etmez bir ürün için, boş işlerle uğraşarak zaman kaybetme

bu kamerayı almayı düşünenlere " kapak olsun " ..

verdiğim kargo ücretlerini helal etmiyorum. biryerlerden çıkar inşallah

iyi günler..nokta..

acstasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 tane aldım hiçbir sorun yaşamadım. 1 kamera çalışmadı 1 kuruş para almadan değiştirdiler.

60 tane daha çekiyorum bugün

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi yine kargodan aradılar
8.08 Ytl kargo ücreti derece marketten kabul edilmemiş diye
gönderin faturayı ödeyeceğim dedim..
beş para etmez bir ürün, 2 defa kargo parası ( toplam 14 Ytl ) ve karşılığında beş para etmez bir ürün için, boş işlerle uğraşarak zaman kaybetme

bu kamerayı almayı düşünenlere " kapak olsun " ..

verdiğim kargo ücretlerini helal etmiyorum. biryerlerden çıkar inşallah

iyi günler..nokta..

Bende sana bozuk olmadığı halde kendi primimden ödeyerek göndermiş olduğum SIFIR kamerayı helal etmiyorum arkadaşım.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kameradan bende de var ve çok güzel gösterior. Ba$ka bi sorunla kar$ıla$ıor olsanız gerek.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Hocam bana bi tane gönder beğenmezsem geri gönderirim beğenirsem parasını havale ederim.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
ya arkadaşlar ben aldım bu kameradan ama hiç de 6.0 mp gibi değil.hatta 1.0 bile değil.cd yi tamamen yükledim.yüklemem hgereken başka bişey var mı?görüntü kalitesinden hiç memnun değilim

D

dido

Misafir
xenon webcam

meraba arkadaslar bende biraz gec vakitte bir soru sorcam bende de bu marka webcam vardı sanırım ama ışıkları yanmıyor ben bunu yakmak icin ne yapabilirim bana bilen bi arkadasım yardımcı olursa cok sevincem yoksa süs mü o ısık benzeri seyler ? ya da bu kamera bozuk mu?

K

Kayıtsız Üye

Misafir
kablosunun üzerinde ses açma şeyi gibi küçük bi tekerlek olması lazım.onu aksi yöne çevirdiğinde yavaş yavaş ışıkların yandığını göreceksin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5