İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 Milyarlık Mardin Kusu

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bizim arkadaş okulu bırakmıştı kuş için

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Askerliğimi Mardin'de yaptım
Mezatlar vardı mardin'de (Kuş Pazarı)
İnsanlar Ankara,Diyarbakır,Adana,Mersin,Mugla,Manisa vb yerlerden bir kuş almak için geliyordu , hatta almaya değil bakmaya bile gelen vardı
ben pek kuştan anlamam yani resimdeki kuş elimde olsun 2 kuruşa satarım valla :D

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ayak yapısı felan 6 milyara değer diyor ama bir yandanda 250 gram bile gelmeyecek bir kuşada 6 milyar verilir mi diyor insan :)

katılıyorum katılmakla beraber anlayamıyorum
Allah Aşkına Bu Kuş ne Kazandıracak? , Bu kustan para mı kazanacak,kusu alacak üstüne birde besleyecek,Tamam Hayvan Sevgisi Olanları Anlarım Ama 6 Milyar Verenleri anlayamam :)

X

Xman

Misafir
katılıyorum katılmakla beraber anlayamıyorum
Allah Aşkına Bu Kuş ne Kazandıracak? , Bu kustan para mı kazanacak,kusu alacak üstüne birde besleyecek,Tamam Hayvan Sevgisi Olanları Anlarım Ama 6 Milyar Verenleri anlayamam :)

Hoby bu :) aslında çok görmemek lazım, kadınlar mercimek kadar pırlantalara 10 binlerce dolar para yatırıyor, yurdum erkeği bir güvercine 6 bin lira basmış çokmu :D

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya etinden ve sütündende yararlanılmıyor ki :D 6 milyar veresin :D

JustRulz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
normal olağan durumlar bunlar
uzun süredir içindeyim bu güvercin işlerinden hobi olarak ilgileniyorum fakat
ticareti de güzel oluyor
kendi güvercin kanını tutturanlar
rengine oyununa para verenler derken gidip gelir güvercin piyasası
mardinde 6 k eder o gel istanbula onun gibi en kralı maksimum 1 k dır
hepsini geçtim ufak bir tavsiye güvercin işini hobi olarak yapın yapacaksanız abartırsanız kendinizi kaybedersiniz :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ömrü kısadır bunun 6 milyar al bence teklifi kabul et..şaka bir yana çok sevimli mubarek..

JustRulz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SDC10211.jpg

-
SDC10214.jpg

-

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen çok güzel duruyor ama 6 milyar daha güzel bence şahsen6 milyara güzel yartırımlar yapılabilir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5