İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 tane 50$ lık hediye kupon makul fiyata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

ciyomiyo

Misafir
kredi kartıyla 5 dolar ödeyip aktive etmen gerek bi kredi kartıyla bi hesap aktive ediliyo mağdur olmayınız.İsterseniz tek tekde satarım

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdilik sadece uyarı veriyorum! buraya yazarak zaten konuyu bütün üyelere açmış oluyorsunuz.. seviyesiz bir şekilde sordukmu yazamazsınız diğer forumlarla karıştırmayınız!!!

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorduk mu kelimesine karşı çok güzel bir cevabım var da şimdi firar bana da uyarı verir onun için yazmıyorum.

M

Mete

Misafir
Bana bak adam ol terbiyesizlik yapma haddini bil kimle konusuyorsun sen terbiyesiz ukala herif ...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tamam Arkadaşlar...
''Dostum Hediye Kupon Diye Söylüyorsun.. O Kuponların Çoğu Çalışmadı Zzaten... Ayrıca 15 Dolar da Hiç Hesaplı Değil.. ''

Hadi Banada Sorduk mu ? de ...

M

Mete

Misafir
ismim Mete soy ismim üründü Manisa'lıyım 28 yasındayım Kuyumcu'yum Baska?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet sayın seyirciler karşılaşma büyük bir hızla kaldığı yerden devam ediyor. Sağ köşede Manisa tarzanı Mete sol köşe de dünya tüysiklet şampiyonu tolgahat. Sanırsam müsabaka çok heyecanlı geçecek.

Size önerim çekirdekleri hazırlamanız ve bu kavganın tadını çıkarmanız. (dipnot: yasakparaler geçerlidir ama yasakparaler para ile çalışmamaktadır. Bahsi kaybedenler kazananlara tavuk taklidi yapacaktır.)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
araya mathiaxbars girdi sayın seyircilik, bu kişide meteye karşı dövüşüyor an itibari ile mete tek kişi karşı grup 2 kişi.

Manisa tarzanından nasıl bir karşılık gelecek çok merak ediyoruz. Heyecan artmakta!

M

Mete

Misafir
Arkadasım benim farkım oldugunu solemedim zaten Bana Kim oldugum soruldu bende cevap yazdım sacmalamayın.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Arkadasım benim farkım oldugunu solemedim zaten Bana Kim oldugum soruldu bende cevap yazdım sacmalamayın.

nebiliyim sen lafa senbenim kim olduğumu biliyomusun diye başlayınca insan büyük birini bekliyo biliyormusun

mesela senbenim kim olduğumu biliyomusun

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet kavga iyice kızışmaya başladı. çekirdekleri bitenler hemen doldursun bu gidişle çok ilginç görüntüler çıkabilir ortaya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5